Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając z obszaru dziwnych dywagacji na ziemię:

 

Wnętrze wygląda na bardziej „dopasowane” porównując do XV, ale jakościowo zdaje się być na zdecydowanie wyższym poziomie (ciekawe jak na żywo). Dużo tego plastiku na zewnątrz, ale moim zdaniem wygląda bardzo dobrze

 

i jeszcze jeden:

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, GREGG napisał:

 

Kwestia gustu, moim zdaniem grubo przesadzili i wygląda to trochę karykaturalnie 

No tak. Nie twierdzę, że są piękne same w sobie, ale nie psują bardzo dobrego wyglądu całości, a zawsze można zamaskować czarnym lakierem ;) Biały na pewno odpada ;) 

wersja szara:

 

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, GREGG napisał:

 

Kwestia gustu, moim zdaniem grubo przesadzili i wygląda to trochę karykaturalnie 

Mazda jest piękna i nawet te niezgrabne plastiki jej nie szpecą. Ale sam zgadzam się z @GREGG, że to wyraźna przesada. Podobno niestety ciasno z tyłu i kiepsko z widocznością ale takie są uroki zgrabnego tyłu.

Jako ciekawostkę dodam, że w przyszłym roku ma być premiera kolejnej Mazdy 6 z nowym 6-cio cylindrowym silnikiem (!!!) i prawdopodobnie z napędem na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Skodziarz said:

Jeśli nie będzie regresu względem 3, to wnętrze CX-30 będzie super, o niebo lepiej niż w XV. Wsiadłem do 3 i już nie chciałem wysiadać :) 

Potwierdzam. Sprawiłem sobie nowa 3 w wersji sedan (hatchback nie za bardzo mi sie podoba, ale to kwestia gustu) i jestem zachwycony jakoscia wnetrza i audio Bose, co przy dobrym wyciszeniu sprawia, ze chce sie jezdzic w trasy... 

 

Ale ze to nie jest alternatywa dla XV, wybaczcie OT

Edytowane przez peteres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, peteres napisał:

Potwierdzam. Sprawiłem sobie nowa 3 w wersji sedan (hatchback nie za bardzo mi sie podoba, ale to kwestia gustu) i jestem zachwycony jakoscia wnetrza i audio Bose, co przy dobrym wyciszeniu sprawia, ze chce sie jezdzic w trasy... 

 

Da się? Da! I Mazda to też "nieduży japoński producent", a nie wielki koncern. A Subaru jakoś nie potrafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2019 o 13:37, Karas napisał:

Równie dobrze samochód mógłby przyjechać na lawecie bez silnika czy kół z informacja : proszę sobie wyobrazić  koła będą takie jak w modelu X a silnik jak w modelu Y ...

@Dyrekcjazapewne brała pod uwagę nasze wykształcenie i plan upadł :mrgreen:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 15:20, Zyzol napisał:

Wracając z obszaru dziwnych dywagacji na ziemię:

 

Wnętrze wygląda na bardziej „dopasowane” porównując do XV, ale jakościowo zdaje się być na zdecydowanie wyższym poziomie (ciekawe jak na żywo). Dużo tego plastiku na zewnątrz, ale moim zdaniem wygląda bardzo dobrze

 

i jeszcze jeden:

 

 

Kobietom będzie się podobał, taki ładny jak.... lepiej nie napiszę. Wizualnie zdecydowanie wolę brutalny kształt XV, ale jednak mimo wszystko... taki wdzięczny i subtelny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, TomekNN napisał:

 

Tak z ciekawości, masz Wranglera w matowej zieleni tak jak na obrazku?

Tak, na obrazku to mój Wrangler :)

Jest oklejony folią Avery Dennison w kolorze Satine Khaki Green. Oryginalnie jest czarny.

Folia MEGA sprawdza się w terenie - jak to mówia 'robi robotę'.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mechanik napisał:

Tak, na obrazku to mój Wrangler :)

Jest oklejony folią Avery Dennison w kolorze Satine Khaki Green. Oryginalnie jest czarny.

Folia MEGA sprawdza się w terenie - jak to mówia 'robi robotę'.

 

 Jeszcze raz z ciekawości i... nie tylko;) Czemu nie wybrałeś oryginalnego lakieru zielony mat?

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał W. napisał:

Być może z powodu ograniczonego wyboru kolorów w ofercie wyprzedażowej. 

 

.... Być może być :), ale i tak mi się podoba, ostro poszedł z optycznym tuningiem...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, TomekNN napisał:

Jeszcze raz z ciekawości i... nie tylko;) Czemu nie wybrałeś oryginalnego lakieru zielony mat?

:). Dwa powody.

Nie ma takiego koloru w ofercie w tej generacji. Nie jest też oferowany lakier matowy. 

Po drugie jeździmy na co dzień "po bułki", do pracy, ale i często na wyprawy, spoty, amatorskie rajdy. Przy użyciu auta w terenie oklejenie karoserii to konieczność. Praktycznie wszystkie nowe auta terenowe które znam albo spotykamy są oklejane. Raptor jest praktycznie nieusuwalny, więc nie jest to alternatywa. 

Jest jeszcze opcja oklejania auta poliuretanową folią bezbarwną, jednak żaden z kolorów w obecnej palecie nas nie powalił. Jest dużo bardzo jaskrawych kolorów, których stanowczo nie chcieliśmy. Kolor czarny jest bez dopłaty, a pasuje do każdej barwy folii więc nie ma potrzeby oklejania wnętrza drzwi, wnęk itd. 

19 godzin temu, Michał W. napisał:

Być może z powodu ograniczonego wyboru kolorów w ofercie wyprzedażowej

Nie było wtedy wyprzedaży, auto dopiero weszło na rynek. Zresztą jak się okazało kolor nie ma znaczenia, bo i tak trzeba go okleić. Cena dopłaty za lakier jest wyższa niż oklejanie, a wybór folii i pomysłów praktycznie nieograniczony. 

18 godzin temu, TomekNN napisał:

ale i tak mi się podoba, ostro poszedł z optycznym tuningiem.

Dziękuję ,fajnie że się podoba. Szczerze mówiąc to zawsze z żoną uważaliśmy, że taki kolor najbardziej pasuje do tego auta.. 

Muszę przyznać, że folia ma wiele zalet. Mycie auta jest o wiele łatwiejsze. Ale przede wszystkim ochrona lakieru.

Polecam. 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mechanik napisał:

:). Dwa powody.

Po pierwsze nie ma takiego koloru w ofercie w tej generacji. 

Po drugie jeździmy autem na co dzień ale również na wyprawy, spoty, amatorskie rajdy. Przy użyciu auta w terenie oklejanie karoserii to konieczność. Praktycznie wszystkie nowe auta terenowe które znam albo spotykamy są oklejane. Raptor jest praktycznie nieusuwalny, więc nie jest to alternatywa. 

 

Rozumiem, chociaż muszę przyznać, że nie wiedziałem czemu podyktowany jest taki tuning. Szanuję... i co tutaj dużo gadać, ładny jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TomekNN napisał:

 

Rozumiem, chociaż muszę przyznać, że nie wiedziałem czemu podyktowany jest taki tuning. Szanuję... i co tutaj dużo gadać, ładny jest :)

Tak, folie niewątpliwie dają autu indywidualnośći. Bardzo dużo aut jest oklejanych jedynie z powodu wyglądu.

W firmie gdzie oklejano moje auto, było już wiele Subaru.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...