Skocz do zawartości

Co zamiast XV???


PRIMAR

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Piskoor napisał:

Filtr GPF :-)

 

Cóż za wizjonerstwo :)  

2 godziny temu, Skodziarz napisał:

Tylko on ma 210 Nm momentu - więcej niż 2.0 w XV :blink:

Dzięki wysokiemu stopniowi sprężania prawie jak w dieslach. Konkurencja na tym polu jest daleko w tyle skupiona na 3 cylindrowych maluszkach z turbo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zyzol napisał:

Z silnikiem 180KM zapowiada się ciekawa opcja.

 

Silnik pewnie fajny, ale sylwetka auta słabiutka. Nawalili tyle plastiku na dole, że auto wygląda, jakby w gumiakach było :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GREGG napisał:

Nawalili tyle plastiku na dole, że auto wygląda, jakby w gumiakach było :huh:

 

Patrząc na nogawki tych panów, to najwyraźniej taka moda :respect:Na dole dużo musi być :) 

 

B39CDA11-0537-4326-B3CB-E1D67734DAC5.jpeg

Edytowane przez Zyzol
  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej plastiku tym lepiej dla mnie - przynajmniej mniejsza powierzchnia do wszelkich przetarć o słupy, ściany i inne samochody :ok:

Choć w CX-30 przód wygląda mi na taki, który bardzo łatwo będzie pokancerować :huh:

Żałuję, że nikt nie podłapał idei air bump od Citroena, ba, oni sami się z tego wycofali :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zyzol napisał:

 

Patrząc na nogawki tych panów, to najwyraźniej taka moda :respect:Na dole dużo musi być :) 

 

B39CDA11-0537-4326-B3CB-E1D67734DAC5.jpeg

 

Bardziej mi się podobało jak hostessy promowały nowe modele, ale trudno rozumiem, poprawność w każdej dziedzinie i mamy dwóch przystojniaków. ;)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Pertyna dzisiaj będzie (chyba) ciekawy film:

Dziś 06.03 o 19:30 na Pertyn Ględzi i pertyn.comzapraszam na potwornie przegadany i nudny, bo techniczny, film o pierwszym kontakcie z nowym Subaru Forester, Subaru XV `2019 i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi Subaru, obecnymi w tych modelach. Na okrasę relacja z jazd po torze testowym off-roadowym i sprawnościowym pod Wiedniem

 

Czy ja dobrze widzę, że wersja +19 ma inny zderzak przy lampach przeciwmgielnych i element na grillu? Czy to ten e-boxer?

 

 

54002556_1017107775145809_7767066197215936512_o.jpg

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bmbm napisał:

Czy ja dobrze widzę, że wersja +19 ma inny zderzak przy lampach przeciwmgielnych i element na grillu? Czy to ten e-boxer?

Raczej wyróżnik wersji „eko”. W USA hybryda też ma te srebrne wstawki

 

2103D5B0-6E98-449C-9F8C-3FC8C0F641ED.jpeg

Edytowane przez Zyzol
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bmbm napisał:

U Pertyna dzisiaj będzie (chyba) ciekawy film:

Dziś 06.03 o 19:30 na Pertyn Ględzi i pertyn.comzapraszam na potwornie przegadany i nudny, bo techniczny, film o pierwszym kontakcie z nowym Subaru Forester, Subaru XV `2019 i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi Subaru, obecnymi w tych modelach. Na okrasę relacja z jazd po torze testowym off-roadowym i sprawnościowym pod Wiedniem

 

Czy ja dobrze widzę, że wersja +19 ma inny zderzak przy lampach przeciwmgielnych i element na grillu? Czy to ten e-boxer?

 

 

54002556_1017107775145809_7767066197215936512_o.jpg

Jesli faktycznie to bedzie najnowsze XV hybryda i najnowszy Forester ktorego w Europie jeszcze nie ma to rowniez z checia obejrze:), ciekawe rowniez czy na Europe w koncu beda montowac te same silniki ktore montuja na USA i Rosje czy jak zawsze ...

Edytowane przez OA77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pertyn jakąś albo większą na raz przyjął, albo regularne sumy od SIP przyjmuje, bo zachwytom nad Subaru nie widać końca.

Bardzo mi u niego przeszkadza ta sprzedajność, a już hektolitry miodu wylewane na Subaru są nie do zaakceptowania dla kogoś, kto na własnej skórze przekonuje się, jak bardzo się on mija z prawdą :facepalm:

To samo, dla równowagi, z VAG. A już tekst o "produkowaniu benzyny" przez silniki TSI jest najżałośniejszy :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Skodziarz napisał:

Widzę, że Pertyn jakąś albo większą na raz przyjął, albo regularne sumy od SIP przyjmuje, bo zachwytom nad Subaru nie widać końca.

Bardzo mi u niego przeszkadza ta sprzedajność, a już hektolitry miodu wylewane na Subaru są nie do zaakceptowania dla kogoś, kto na własnej skórze przekonuje się, jak bardzo się on mija z prawdą :facepalm:

To samo, dla równowagi, z VAG. A już tekst o "produkowaniu benzyny" przez silniki TSI jest najżałośniejszy :toobad:

Pertyn może nie jest super obiektywny ale, żeby od razu „sprzedajny” to moim zdaniem przesada. :(

Mi się zdaje, że on po prostu lubi Subaru i potrafi dostrzec ich zalety i na tym się skupia zamiast na siłę promować niedociągnięcia, które tak naprawdę ma każde auto. Jest przecież posiadaczem XV to chyba wie co mówi. ;)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie śledziłeś jego "przygody" z Subaru. Zjechał Imprezę (głównie za to, że nie była umyta :D - ale na serio, to powiedział, że nie wiadomo dla kogo ten samochód jest).

Potem długo, długo nic, i nagle pean pochwalny pod adresem XV, które jest przecież konstrukcyjnie praktycznie identyczne.

No i się okazuje, że "kupuje" XV (celowo w cudzysłowie).

Od tego momentu zaczyna się robić ciekawiej, ponieważ pojawia się np. filmik, w którym teoretycznie ocenia skuteczność systemów autonomicznego hamowania. Tylko, że to w rzeczywistości bezczelna reklama EyeSight.

 

Wniosek nasuwa się sam....

 

Inna sprawa - ja też mam XV, więc wiem, że Pertyn często mija się z prawdą na jego temat :thumbup: - kogo jak kogo, ale nas on nie oszuka :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Skodziarz napisał:

Chyba nie śledziłeś jego "przygody" z Subaru. Zjechał Imprezę (głównie za to, że nie była umyta :D - ale na serio, to powiedział, że nie wiadomo dla kogo ten samochód jest).

Potem długo, długo nic, i nagle pean pochwalny pod adresem XV, które jest przecież konstrukcyjnie praktycznie identyczne.

No i się okazuje, że "kupuje" XV (celowo w cudzysłowie).

Od tego momentu zaczyna się robić ciekawiej, ponieważ pojawia się np. filmik, w którym teoretycznie ocenia skuteczność systemów autonomicznego hamowania. Tylko, że to w rzeczywistości bezczelna reklama EyeSight.

Mimo wszystko to tylko domysły które można jakoś wytłumaczyć. Zapewne nie umyta Impreza zrobiła fatalne pierwsze wrażenie, które często przesądza o naszym zdaniu w danej sprawie. Mnie też Impreza nie „kręci” a XV bardzo.

A taki Pertyn prawdopodobnie u każdego importera aut ma rabaty o których my możemy pomażyć ale to po prostu przywilej zawodu który wykonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna dla Pana P. autem bez wad  którym był zachwycony był troc z mocną turbo benzyna awd i dsg.  I należało przyznać mu racje bo to rzeczywiście  "cholernie dobre auto"

 

Godzinę temu, Skodziarz napisał:

Zjechał Imprezę (głównie za to, że nie była umyta :D - ale na serio, to powiedział, że nie wiadomo dla kogo ten samochód jest)

Polo tez zjechał a przecież to to samo co t roc tylko niskie....  

3 godziny temu, PRIMAR napisał:

Mój XV odjechał dzisiaj "w siną dal" ... Na szczęście z forumowiczem.

Szybko poszedł chociaż w sumie mnie to nie dziwi bo na rynku wtórnym tych aut nie ma a jak jakiś zadbany się trafi to znika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Karas napisał:

Polo tez zjechał a przecież to to samo co t roc tylko niskie....  

Każdy atrakcyjny kompakt lub nawet coś mniejszego po dodaniu AWD, podniesieniu zawieszenia i dodatkach stylistycznych bardzo wiele zyskuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał W. napisał:

Pertyn może nie jest super obiektywny ale, żeby od razu „sprzedajny” to moim zdaniem przesada. 

Pertyn już dawno zaczął zjadać własny ogon. Ja rozumiem, że nie jest łatwo w kółko ględzić o tym samym, ale ilość niekonsekwencji jest masakrycznie, a nawet niesamowicie, a nawet rewelacyjnie, a nawet wspaniale duża. Chyba sam zauważył, że samo ględzenie nie wystarczy, bo ostatnio zaczął pokazywać ilość miejsca w wewnątrz, czy wielkość bagażnika ;)

 

a co do sytuacji z Subaru, to @Skodziarz ma trochę racji - jako całość wyszło to słabo.

 

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Skodziarz napisał:

To samo, dla równowagi, z VAG. A już tekst o "produkowaniu benzyny" przez silniki TSI jest najżałośniejszy 

Nie zawsze konsewentny ale jeden Pertyn vs cała motoryzacyjna prasa chwaląca rodzimy przemysł niemiecki w oparciu o "wiarygodne" testy i "obiektywną" ocenę to słaba równowaga. 

 

Przy okazji, przed chwilą trafiłem na facetów w szerokich nogawkach ;)

Wygląda trochę zabawkowo, ale mnie się podoba :)

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Karas said:

z tego co mówił Pan P forek bedzie oferowny tylko jako e boxer z 2.0i,  XV jako e boxer z 2.0i lub tylko 1.6i w dodatku bedą znacząco droższe :D

jakoś tego nie widzę... przynajmniej nie u nas w PL

Co do silników, tak wlasnie odpowiedziala @Dyrekcja w odpowiedzi na moje pytania w innym watku, ale co do cen trzeba poczekac. Niestety, wszystkie nowe modele ostatnio bardzo zdrożały (patrz Mazda 3, czy nowa Corolla). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...