Jump to content

MaMis

Użytkownik
 • Content Count

  597
 • Joined

 • Last visited

About MaMis

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  XV

Recent Profile Visitors

322 profile views
 1. MaMis

  Co zamiast XV???

  Obawiam się ze nie wyjdzie. Rozmyślam nad zakupem do domu normalnego wozidła w dieslu które pociągnie przyczepę a do zabawy i codziennych dojazdów do pracy Forka II gen.
 2. MaMis

  Co zamiast XV???

  Subaru jakoś specjalnie nie kryje się z tym ze BRZ to Toyota z innym znaczkiem. Sam wielokrotnie zastanawiałem się dlaczego wybrałem XV zamiast np Ateca 1.9 tsi z dsg które miało 190 km lecz dołączany napęd i mniejszy prześwit ale większy bagażnik. Ostatecznie poświęciłem osiągi na rzecz prześwitu, Eye Site, aktywnego tempomatu oraz nowocześniejszego design i symetrycznego układu jezdnego. Ateca kojarzył mi się ze starszym panem w sandałach z saszetką pod pachą Jest lato wiec chwilowo zapomniałem o walorach napędu. Z perspektywy czasu stwierdzam ze 2-4 cm prześwitu w jedna czy drugą stronę nie ma dla mnie znaczenia ( ostatnio gmina inwestuje w drogi). Istotnego znaczenia nabiera za to deficyt mocy szczególnie przy wyprzedzaniu. Pomyślałem ze to może zrekompensować mi Levorg 1.6 turbo ale ofert na rynku wtórnym praktycznie nie ma. Sądzę, ze gdy wróci zima ponownie będę cieszył się z jazdy XV. Na koniec czynnik kosztowy. Potwierdzam, ze w tej cenie żadna konkurencja nie była w stanie zaoferować tyle co XV w kwestii wyposażenia + napęd. Oczywiście znowu kosztem mocy. Nie da się ukryć ze XV kosztował ponad 20 tys mniej niż Ateca z w/w silnikiem i to ostatecznie zaważyło na moim wyborze. Nie ma aut które w 100 % spełnia nasze oczekiwania. Nie tylko zakup ale użytkowanie tez składa się z nieustannych kompromisów.
 3. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Jeśli mamy nowa płytę podłogową to mogą być różnice.
 4. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Westfalia 1,8 z wiązką 13 pin do kupienia on line lub w Sopocie. Ze zderzakiem trzeba obchodzić się delikatnie + manual z rozmieszczeniem spinek i kilkoma nowymi na wypadek połamania oryginalnych. W jeep zakładałem sam wraz z podłączeniem do przygotowanej instalacji.
 5. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Oczywiście. Będziemy z Blixten na zmianę cykać fotki. A któryś z nich jest dedykowany do MY18. Z tego co widziałem do tej pory większość oferuje do I gen.
 6. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Będę szukał takiego zestawu gdzie nie trzeba zdejmować i ciąć zderzaka.
 7. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Jesteśmy umowie i. Zapraszam do mnie do garażu jak kupimy dedykowane haki.
 8. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Gdyby to były takie kwoty to bym nie poruszał tematu. Wycena jaką dostałem jest 4 cyfrowa za usługę.
 9. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Z uwagi na formalności muszę mieć dedykowany do MY18. W zasadzie to nie wiem czy w ogóle będzie to możliwe z uwagi na podejście SIP ” Dzień dobry, Pragniemy Pana poinformować, że montaż haka holowniczego wraz z instalacją elektryczną może skutkować utratą gwarancji. Producent nie może brać odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości powstałe na skutek nieautoryzowanej ingerencji w strukturę pojazdu. Dlatego też zachęcamy do zakupu autoryzowanych produktów Subaru oraz do ich montażu w ASO Subaru. Pod następującym linkiem znajdzie Pan informacje dotyczące oferty akcesoriów dla Subaru XV: https://subaru.pl/docs/accessories/18MY_XV_akcesoria.pdf Mamy nadzieję, że powyższe informacje spotkają się z Pańskim zrozumieniem.”
 10. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Montowałem w 2 poprzednich autach. Żadna filozofia tym bardziej ze jest gniazdo wyprowadzone w bagażniku i nie trzeba nic lutować.
 11. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Tez tak myśle ale muszę mieć to na piśmie. Wycena Aso to 3,8 tys w tym 1,7 montaż!!!
 12. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Zapytałem ale przewiduje jak będzie wyglądała odpowiedź.
 13. Fabrycznej navi nie mam ale mogę potwierdzić ze Google śmigają rewelacyjnie poprzez ACP. Jeszcze nigdy nie zawiodłem się ma tej mapie. Najbardziej cenie sobie sugestie objazdów w wypadku chwilowego korka itp.
 14. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Montaż prosty. Wiązka w bagażniku. Taka robota to przyjemność. Dedykowany kupię problemu tylko zastanawiam się jak z gwarancja będzie Domyślam się ze za montaż zawołają 1000 pln
 15. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Czy można zamontować hak do MY18 poza Aso bez uszczerbku dla gwarancji?
×
×
 • Create New...