Jump to content

MaMis

Użytkownik
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

About MaMis

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  XV

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. MaMis

  Co zamiast XV???

  Porównuję do XV nie do SUV-a:)
 2. MaMis

  Co zamiast XV???

  Jeździłem dzisiaj Scala 1.0 tsi. Cóż: - w środku ciaśniejszy ( kierowca i pasażer obijają się łokciami) - z tylu więcej miejsca - bagażnik dużo większy - 1.0 brzmi paskudnie ale 2.0 XV w sprincie zostawania daleko w tyle. -spalanie średnio 1-1.2 l niższe - systemy na pokładzie rozbudowane ( aktywny tempomat, asysten pasa działający lepiej niż S, martwe pole, kamera cofania itp) - przy 140 znacznie ciszej niż w XV przy 120 ( po przesiadce ze Skody do XV różnica jest powalająca, najwyraźniej przyzwyczaiłem się do hałasu w XV) - pełne światka LED przód i tył z dynamicznymi kierunkami z tylu. -zawias trochę drewniany, dla mnie za sztywny i z tyłu niestety belka Cena wersji którą jeździłem to oko 80-85 k pln.
 3. Nie mogę czytać tego wątku. Krew mnie zalewa jak patrzę na paździerz Subaru
 4. MaMis

  Nowy XV II-generacji

  3 mc to nominalny czas. Swojego kupiłem od ręki z placu dealer-a wiec nie jest to regułą.
 5. MaMis

  Co zamiast XV???

  Nie do końca. Trzeba w końcu wyrwać się od skośnookich i posmakować innej motoryzacji. Muszę przyznać ze trampek ma 23 lata i z podziwem patrzę na kunszt ówczesnej motoryzacji. Grama tanich materiałów i elektroniki. Wszystko manualne i wszystko nadal sprawne.
 6. MaMis

  Co zamiast XV???

  Długo myślałem co zamiast XV. Dobre w teren i do miasta, z niskim spalaniem i frajdą z jazdy. Podobnie jak wielokrotnie w przeszłości próbowałem i tym razem liznąć niemieckiej motoryzacji. Znowu skończyłem z Made in Japan. Coś jest ze mną nie tak. Xv ma w garażu kuzyna z ojczyzny
 7. MaMis

  Hak i wiązka do xv 1

  Dobry pomysł. Jestem za.
 8. Tez chciałbym wiedzieć:) przyzwoita cena jak na ilość zapakowanych grafów. Wyglądem przypomina amfibię ale to kwestia gustu.
 9. Pewnie mnie zaraz zjedziecie z każdej strony ale krew mnie zalewa patrząc jaki paździerz ładuje Subaru kasując przy tym grubo ponad 100 tys pln. Co gorsza w OBK i innych modelach pewnie nie jest lepiej.
 10. Wg mnie czujniki komp zobaczy ponownie po krótkiej przejażdżce.
 11. MaMis

  Co zamiast XV???

  Wyszukane dzisiaj na popularnym serwisie:) mniejsza o to. Gratuluje właścicielowi szybkiej sprzedaży.
 12. MaMis

  Co zamiast XV???

  Ogłoszenie nadal aktywne.
 13. Genialna robota. Czy wisząca podsufitka w trakcie prac nad dachem nie uległa odkształceniu w okolicach kamer gdzie była przykręcona? Przy okazji zdemaskowałeś partactwo legendarnej marki. W modelach na rok 2021 trzeba będzie dopłacić 3 tys eur za podsufitka ponieważ włodarze marki uznają ze są tak legendarną marką, że nikt nie będzie protestował Jak oceniasz efekt na tym etapie?
 14. MaMis

  Co zamiast XV???

  O ile pamietam te Seaty miały napęd 4 drive. Niestety 2.0 fsi to jest moc której mi brakuje do tego full LED włącznie z kierunkami. Przednie lampy Seata wyglądają obłędnie.
 15. MaMis

  Nowy XV II-generacji

  Wiem co czujesz. Mój Hak i inne bajery do motocykla poszły w dom
×
×
 • Create New...