Jump to content

MaMis

Użytkownik
 • Content Count

  753
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

205 Wspaniały

About MaMis

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  XV

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. Zapomniałeś o folii na materacu łóżka
 2. MaMis

  XV 2.0 e-Boxer

  To jest największa hipokryzja aktualnego trendy elektrycznego. Dlaczego nikt nie mówi o tym co będziemy robić za 10 lat ze zużytymi bateriami?
 3. MaMis

  XV 2.0 e-Boxer

  Jakąś strategię na kolejne lata muszą opracować i musi być zgodna z linią UE aby zapewnić sobie lepsze warunki wyjścia. Rzeczywistość wielokrotnie jest inna
 4. MaMis

  XV 2.0 e-Boxer

  Na pewno na wygłuszenie auta nie mogą już bardziej zbić wagi
 5. MaMis

  XV 2.0 e-Boxer

  Zmierza w 1 stronę. Albo producent jako pierwszy otwarcie oleje UE albo sprzedaż zejdzie do takiego poziomu ze z przykrością ogłoszą koniec działalności w UE. Mam nadzieje ze to tylko sytuacja przejściowa i nowy Levorg pokaże pazur z silnikiem turbo. Nowy Legacy ( niedostępny w UE) tez byłby fajnym uzupełnieniem.
 6. MaMis

  XV 2.0 e-Boxer

  A ja myślałem ze z cenami nowej Octavii ludzi w Vag pogięło.
 7. MaMis

  Trzaski w XV II

  Nie kurduplem a nikczemnego wzrostu!! :)
 8. MaMis

  Trzaski w XV II

  U mnie to samo ale tylko z lewej strony i tylko w okolicach słupka C. Występuje tylko gdy nadwozie wpada np prawym tylnym kołem w zagłębienie lub lewe unosi się. Obstawiam lewe relingi lub pseudo spoiler przy klapie. Zgłosiłem w Aso. Smarowali uszczelki klapy + regulacja zamka klapy= nic nie pomogło.
 9. Do tej pory nie przyszło mi do głowy aby łączyć treść stacji z mocą nadawanego sygnału:) polityki tam nie znajduje w przeciwieństwie np do „subiektywny przegląd prasy” w Radio Gd.
 10. Jak oceniacie działanie radioodbiornika? Mam na myśli moc sygnału. Coraz częściej zauważam niedomagania w postaci szumów i trzasków słuchając np 3ki na A1. W mieście na codzień tez potrafi gubić sygnał. Na DAB jest lepiej ale wybór stacji mizerny. Słucham głównie Antyradia i tu z jakością w 3mieście jest masakra. Scala ma zdecydowanie mocniejszy sygnał w porównywalnych warunkach. Może kwestia aktualizacji soft-u?
 11. MaMis

  Co zamiast XV???

  Od pewnego czasu Wrangler chodzi mi po głowie wiec pocieszałem się, ze nie będzie w nim głośniej niż w XV:) czy koledzy którzy wykonali wyciszenie mogą dokonać podobnego pomiaru?
 12. MaMis

  Co zamiast XV???

  Zaintrygował mnie ten film. sprawdziłem przy użyciu tej samej aplikacji poziom hałasu w XV przy 100/120/140 km/h na A1 przy wyłączonej klimie itp. Wyszło odpowiednio 77/78/79. O ile 1 pomiar mnie zszokował to niski wzrost pomiędzy 120 a 140 zdziwił.
 13. MaMis

  Co zamiast XV???

  Wchodzę w to bez zastanowienia zaraz po tym jak znajdę sposób na podwojenie budżetu:)
 14. Zabawne. Dzisiaj podróżujemy znacznie szybciej a i tak dłużej:) Interesujące są fotki trójmiejskiej obwodnicy z lat 70 tych. 2 puste pasy, pola dookoła i gdzieś na horyzoncie 1 auto.
 15. MaMis

  Co zamiast XV???

  Nieźle wyglądają te połączone ekrany. Ciekawe jak z czytelnością w dużym słońcu. Rozbawił mnie patent z wydechem jako schowek dla telefonu:) zmienne podświetlenie tez robi robotę. Obstawiam, że cenę będzie w granicach 200 tys.
×
×
 • Create New...