Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2019


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, GREGG napisał:

 

IMO tona dodatkowego plastiku nie robi z SUV-a terenówki, tylko jej karykaturę. Ale kwestia gustu oczywiście 

No ale w tym wypadku terenówkę robi z niego przede wszystkim:

- zwiększony prześwit 

- lepszy kąt natarcia i zejścia 

- poprawiony x-mode

- nowy tryb cvt skracający przełożenia

 

plastikowe opakowanie to dodatkowy, miły dla oka bonus  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boku ten nowy Forester wyglada tak, jakby nowy Outback dostal sie pomiedzy dwie ciezarowki, z tym ze ta z tylu nie zdarzyla calkowicie wyhamowac. Przod i tyl zostal prowizorycznie naprawiony, poklejony czarna tasma i mozemy jechac dalej! 

 

Quo vadis Subaru? 

Edytowane przez Christoph
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Christoph napisał:

Z boku ten nowy Forester wyglada tak, jakby nowy Outback dostal sie pomiedzy dwie ciezarowki, z tym ze ta z tylu nie zdarzyla calkowicie wyhamowac. Przod i tyl zostal prowizorycznie naprawiony, poklejony czarna tasma i mozemy jechac dalej! 

 

Quo vadis Subaru? 

wszystko jest kwestią gustu której lepiej nie poruszać :) Skoro na ich głównym rynku to się sprzedaje i klientela chce takie auta to dlaczego mieliby ich nie produkować tylko takie jakie chce garstka użytkowników z jakiegoś forum z  trzeciego dla Amerykanów świata :mrgreen: :mrgreen:

Jak dla mnie zmiany na plus i szkoda że u nas nie można sobie zamówić auta pod siebie ( jak np. w mercedesie ) Jestem pewien że podwyższony prześwit inne oprogramowanie cvt czy nakładki na zderzaki byłyby "domawiane " przez kupujących

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Subaru PL opublikowało cennik i wstępną specyfikacje Forestera MY22 po lifcie. Ceny o 1000 EUR w górę, oprócz najbiedniejszej wersji (600 EUR).

https://www.subaru.pl/datasheet/2022forester.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zminimalizowane „chromów” i paskudnych sreberek zdecydowanie na plus !

Trochę się dziwię, że zostali przy starej konsoli centralnej i nie poszli w kierunku nowego OBK ale to pewnie dopiero w kolejnym modelu.

 

Ciekawe czy ujednolicili barwę oświetlenia w kabinie?

Oświetlenie kabiny w FSK 19 -21 to nawet nie można nazwać garażową robotą , każda lampka ma inną barwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam się, że doceniłem ostatnio oszczędność producenta w zakresie nieledowego oświetlenia tyłu - mianowicie ostatnio przeżywam powtórkę z rozrywki w zakresie podróżowania z niemowlakiem z tyłu... i w momencie, gdy po zmroku w trakcie jazdy moja szanowna małżonka oświeci lampkę z tyłu, żeby coś znaleźć, nie razi mnie tak, jak gdyby zamontowany był taki jupiter jak przy lusterkach. Zróżnicowanie oświetlenia to estetyka na poziomie gruntu, ale cóż - mnie się przydało :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adam_h napisał:

A ja przyznam się, że doceniłem ostatnio oszczędność producenta w zakresie nieledowego oświetlenia tyłu - mianowicie ostatnio przeżywam powtórkę z rozrywki w zakresie podróżowania z niemowlakiem z tyłu... i w momencie, gdy po zmroku w trakcie jazdy moja szanowna małżonka oświeci lampkę z tyłu, żeby coś znaleźć, nie razi mnie tak, jak gdyby zamontowany był taki jupiter jak przy lusterkach. Zróżnicowanie oświetlenia to estetyka na poziomie gruntu, ale cóż - mnie się przydało :D 

 

Przecież oświetlenie wnętrza oparte na LEDach wcale nie musi oślepiać i przeszkadzać kierowcy.

Mam w obecnym samochodzie 3 lampki nad tylną kanapą. Jedna główna może nieco przeszkadza, dwie pozostałe są praktycznie niewidoczne dla kierowcy. Można je włączać niezależnie, więc nie ma problemu. Ważne, jak to jest od początku zaprojektowane.

 

Edytowane przez spawalniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, e-555 napisał:

Zminimalizowane „chromów” i paskudnych sreberek zdecydowanie na plus 

Ja tam u siebie nie widzę żadnych sreberek i chromu :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...