Skocz do zawartości

Nowicjusz

Użytkownik
 • Zawartość

  647
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Nowicjusz

 • Tytuł
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Auto
  wszystkie

Ostatnie wizyty

319 wyświetleń profilu
 1. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Dlatego swoją wypowiedź celuje do całej gamy Volvo oprócz XC90. W mniejszych autach mocne 2.0 turbo to dziś idealne rozwiązanie (choć brakuje dźwięku i tu Subaru mogłoby... ale po co? ) innymi słowy wiesz jaki procent Q5 czy innego X3 ma silnik 3.0 na tle 2.0? Zakładam ze 3% klientów wybiera większy silnik nie więcej. Dlatego stworzenie od nowa całej rodziny 2.0 miało sens najwyraźniej bo Volvo sprzedaje się dobrze a ich koń napędowy XC60 jest na prawie każdym skrzyżowaniu w stolicy. Co do XC90 fakt zwłaszcza w trasie auto z 2.0 dostaje zadyszki i nie ma porównania do 3.0 i dwa gary więcej, ale widać nie specjalnie to przeszkadza klientom marki bo te również rzadkością nie są.
 2. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Volvo parę lat temu zrobiło bardzo rozsądny krok - pozbywamy się wszystkiego oprócz 2.0 a ten robimy w nowej odsłonie, w kilku wariantach do każdego modelu zarówno dla benzyny jak i diesela, dorzucimy jeszcze hybrydę. I chyba sprawdziło się - jest w czym wybierać mocowo, koszty produkcji zminimalizowane, akcyza poskromiona a i auta mają czym jechać (no może gorzej z kioskiem na kołach xc90)
 3. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  https://www.spidersweb.pl/2017/11/alfa-romeo-stelvio-problemy-recenzja.html/amp
 4. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Nikt nie ma uwag do samego środka - jest lepiej niż obecnie, najprawdopodobniej użyto lepszych materiałów, zakładam, że jest też ciszej - także plusy jak najbardziej i brawo dla Subaru. Ja natomiast środkiem i materiałami nie jeżdżę i na tym mi tak bardzo nie zależy jak na porządnym mocnym motorze w tandemie z nadążającą skrzynią biegów i napędem. Wolny ssak z CVT to nie mój temperament jeżdżenia i nie chodzi o jakiś streetracing - lepiej, bezpieczniej się czuję, jak mam rezerwę i mam czym uciec w razie "gdy". S
 5. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  My dywagujemy a nadal NIC nie wiadomo, czy Forek w ogóle będzie w Polsce. Słaba sytuacja. Odpuszczenia 2.0 DIT nie bardzo rozumiem, zwłaszcza gdy nie poszerzono gamy aut, a raczej ją odchudzono w EU o najmocniejszą STI. Tym samym robiąc miejsce na JEDEN model mocniejszy w gamie, którym mógłby być Forek, ewentualnie OBK 2.0 DIT, ale jak wiemy nic z tego. Reasumując - pozbywają się właśnie tego czym Subaru się na tle jakże poszukiwanych dziś SUVów wyróżniało wersją XT - mocą silnika w tym przedziale cenowym. Bezpiecznych Suvów klasy kompakt jest duużo - dziś wszystkie one mają milion systemów bezpieczeństwa - czy to aby na pewno dobra droga dla Subaru? Czas pokaże, ja z żoną ubolewam, zazdroszczę koledze tu, który kupił od nas XT
 6. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Czyli przynajmniej o 100 za mało o kilka tysięcy obrotów za wysoko jak na CVT wg mnie.
 7. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  2.5 bena pewnie około 200 Nm czyli w połączeniu z CVT wycie a nie jazda :(
 8. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Jeśli nie będzie turbo beny - dziękuję marce Subaru
 9. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Raczej Amerykanie
 10. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Cisza Dyrekcji w sprawie nowego Forka powinna martwić czy cieszyć? [emoji6]
 11. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  I czujniki parkowania są fabryczne
 12. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Fajnie, jakby udało się zachować obecne wymiary środka (bez uwag) a te kilka centymetrów dodać do bagażnika tylko, by miał te realne 550 - 600 l.
 13. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Nie ma to tamto - w środę premiera!
 14. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  tyłeczek zły nie jest długość też nie przesadzona
 15. Nowicjusz

  Nowy Subaru Forester MY2019

  to by tylko przykład - może być 3000 vs 4300 przy okazji - pojawił się właśnie jakiś tam konkurent w klasie:
×