Jump to content

McSudi

Nowy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

About McSudi

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 10/26/1985

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  OBK MY18' 2.5 CVT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. McSudi

  E-Boxer

  A powracając jeszcze do testu z YT to o ile doczekamy się w Polsce nowego Outbacka z tym silnikiem, bo zapewne na wersję z turbo nie będzie co liczyć to zważywszy na poprawę parametrów odpowiadających za dynamikę może stać się hitem sprzedaży jeśli tylko nie przesadzą z ceną
 2. McSudi

  E-Boxer

  Tylko, że Forek z filmiku to wersja z 2.5L silnikiem 182hp
 3. Tym razem ta sama trasa, ale w przeciwnym kierunku, średnia z dłuższego odcinka : Chorwacja -> granica PL. Ustawienia oraz parametry takie same, tempomat 130km/h, obładowanie auta, klimatyzacja. Sporo zwężeń i ograniczeń prędkości po drodze, ale warunki pogodowe gorsze, częste opady deszczu i odczuwalne podmuchy wiatru.
 4. No właśnie sam w lekkim szoku i niedowierzaniu jestem, ale tak było
 5. To i ja dorzucę coś od siebie odnośnie spalania. Nocna trasa do Chorwacji z dziś, 4 dorosłe osoby na pokładzie, bagażnik upchany po sufit, klima ustawiona na 21 stopni. Tankowanie pod korek na przejściu granicznym z Czechami -> postój i szybkie zwiedzanie centrum Wiednia, a następnie ponowne tankowanie na stacji gdzieś w Lubljanie na Słowenii. Tempomat ustawiony na 130km/h. Sporo remontów i odcinków z ograniczeniami do 80km/h - 100km/h. Zdjęcie niestety robione w trakcie tankowania, ale przed tym komputer pokazywał jeszcze 120km zasięgu.
 6. Post usunąłem ponieważ omyłkowo wrzuciłem nie do tego działu co chciałem.
 7. Zostawię jak jest, a że w najbliższych dwóch tygodniach czeka mnie jakieś 3K km trasy to poobserwuję i po powrocie dam znać jak się ma stan płynu.
 8. Byłem w ASO i dokupiłem litr płynu w formie koncentratu, dolałem 100ml + 100ml wody destylowanej - zgodnie z zaleceniem serwisanta. Teraz na zimnym silniku jest w połowie między min, a max, a na gorącym nieco powyżej kreski max
 9. No właśnie też mnie to trochę zdziwiło, bo w każdym dotychczasowym aucie kiedy by nie spojrzeć na zbiornik płynu chłodniczego to jego stan był na wysokości kreski max.
 10. Tak na zimnym sprawdzane. Czyli wszystko w normie ?
 11. Witam, Dwa dni temu na blacie mojego OBK MY18 stuknęło 9000km i w związku ze zbliżającym się wyjazdem wakacyjnym postanowiłem zajrzeć pod maskę. Moją uwagę przykuł niski poziom płynu chłodniczego. Wcześniej nie zwróciłem uwagi czy było go więcej, jakoś nie rzuciło mi się to w oczy. Auto ostatnie 2 doby stało na podjeździe, więc na pewno nie jest to spowodowane wyciekiem. W związku z powyższym mam pytanie czy to może być kwestia wlania małej ilości płynu w fabryce/salonie ? I czym uzupełnić ?
 12. Po moich kilkudniowych spostrzeżeniach dotyczących płynności działania Apple Car Play muszę stwierdzić, że poprzednie problemy w połączeniu ustały i teraz za każdym razem kiedy podłączam telefon wyświetla się ikonka, a także w trakcie jazdy wszystko jest jak od początku być powinno . Nawet ta biedna apka Starlink made by Subaru uruchamia się automatycznie. Mam tylko nadzieję, że już nie będzie nowych niespodzianek
 13. Ciekawi mnie czy to "tylko" aktualizacja map (ta opóźniona) czy również i softu Starlink. Sprawdzę jutro, bo dopiero co pobrało, a samo wgranie na pena trwa dodatkową ~godzinę.
×
×
 • Create New...