Jump to content

McSudi

Nowy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

About McSudi

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 10/26/1985

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  OBK MY18' 2.5 CVT

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do jakiej wersji zaktualizowałeś ? Jeśli do update’u z lutego to przynajmniej u siebie nie spostrzegłem żadnych zmian. Aczkolwiek nie zdażyło mi się jeszcze żeby Starlink nie włączył się wraz z uruchomieniem silnika. U mnie jedynym w zasadzie problem jest działanie Apple Car Play, a raczej jego brak.
 2. No to akurat mi umknęło :). Pytanie się nasuwa czy do lipca problem będzie rozwiązywany w kraju, którym pozew został wystosowany czy też globalnie. No nic, pożyjemy zobaczymy
 3. Dzięki za info w kwestii pokrętła, nie wiedziałem. Co do strony to znam, czytałem wpisy w temacie, ale że na naszym rynku o tym problemie zbyt dużo się nie pisało to miałem nadzieje, że ten występuje sporadycznie. Btw. To gdzieś czytałem, że niezadowoleni klienci z powodu niedziałającego Starlinka wystąpili z pozwem sądowym do Subaru.
 4. Mam pytanie do użytkowników Outbacka V w wersji poliftowej z nową stacją multimedialną Starlink. Jak wam z nią współpracują telefony spod znaku nadgryzionego jabłka? U mnie często się zdarza, że w trakcie gdy telefon jest podłączony kablem i wybieram z poziomu aplikacji na interfejsie czy telefonie kontakt z książki telefonicznej, to zarówno w trakcie łączenia jak i po jego odebraniu jest totalna cisza, rozmówca także nic nie słyszy. Przy włączeniu głośnika w telefonie także jest głucho. Stacja i telefon zaktualizowane do najnowszej dostępnej wersji. Druga sprawa to równie często „wysypujący” się CarPlay. Włączam silnik podłączam telefon by usb, uruchamiam mapy google/Apple i w trakcie nawigowania, z reguły po kilkudziesięciu minutach ikonka ACP na ekranie wyświetlacza całkowicie zanika mimo cały czas podpiętego telefonu. Zjechanie na pobocze i wyłączanie silnika oraz ponowne uruchamianie nie zawsze przynosi skutek. A jak to wyglada u was ?
 5. Czyli i prześwit się zwiększył o 3cm od poprzedniego modelu ? To teraz będzie chyba największy w klasie.
 6. Przynajmniej wiadomo, że nie bity
 7. I dodałbym do tego opisu często omawianą kwestię, czyli spośród morza aut francuskich, koreańskich i grupy vag Outback to nadal rzadko spotykany widok na naszych drogach co uważam za duży atut.
 8. Dziś ponownie wyskoczył mi taki komunikat. Tym razem na postoju i udało mi się zrobić zdjęcie.
 9. Ja porównuje właśnie z Outbackiem do działania, której naprawdę nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Natomiast w Outlanderze była często wyjąca przy nawet nieco agresywniejszej jeździe i mocno zamulona z tego co pamiętam. Poza tym uważam, że silnik 2.0 Mivec jest niewystarczający do masy Mitsu.
 10. Nie wiem jak jest w Forku, ale gdy brałem pod uwagę zakup Outlandera to skrzynia CVT była jego najsłabszym i najbardziej irytującym elementem.
 11. To mi tyle wyszło z felgą alu. I kolega zapomniał o styropianie do koła dojazdowego.
 12. Również tego nie rozumiem, że coś co w obecnych czasach jest standardem to w Subaru i to w najwyższej dostępnej wersji można dołożyć jako opcjonalne akcesorium. Widocznie producent doszedł do wniosku, że skoro są kamery to nie ma sensu robić generować dodatkowych kosztów w postaci czujników. Niemniej jednak gratuluje zakupu
 13. Niby tak, ale trzeba by jakiś kanał zorganizować, mieć do czego zlać "stary" olej i go później zutylizować...nie wiem czy gra warta świeczki zakładając, że wymiana w Aso nie powinna być nie wiadomo jak kosztowna. Bardziej rozważałbym przyjście do serwisu z własnym olejem i filtrem na samą usługę.
×
×
 • Create New...