Jump to content

McSudi

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by McSudi

 1. McSudi

  2019 vs 2020

  Ciekawie i dobrze napisany test XV e-Boxer punktujący jego słabe i mocne strony : https://autokult.pl/38086,testu-subaru-xv-e-boxer-nie-jest-u-nas-popularny-bo-klienci-chca-miec-mydlone-oczy
 2. U mnie wszystko jak było, chyba nawet z pokryciem map...
 3. Właśnie dostałem info o dostępnej nowej aktualizacji map do pobrania ktoś już przetestował ?
 4. Jeśli dobrze kojarzę to model 2020 ma bezpośredni wtrysk, także subiektywne odczucia przyspieszenia powinny być lepsze
 5. McSudi

  E-Boxer

  Strach pomyśleć o ile lepszym/szybszym będzie e-boxer w zestawieniu z Mitsu Outlander Phev
 6. McSudi

  E-Boxer

  No właśnie, wątek już poruszył chyba wszystkie aspekty związane z motoryzacją i nie tylko związaną z Subaru to i może pokusi się ktoś o konkluzje, podsumowanie w punktach etc. w temacie? Ktoś kto jest/będzie żywo zainteresowany kupnem E-Boxera będzie musiał przebrnąć przez nie lada lekturę
 7. McSudi

  E-Boxer

  Ja również jestem ciekaw gdzie to bagienko i mało tego, jeśli kolega @Czarne_Koronkowe znajdzie chwilę to chętnie przetestuje tam swojego OBK, oczywiście w celach naukowo-porównawczych
 8. McSudi

  E-Boxer

  I dziękuję za wyjaśnienia
 9. McSudi

  E-Boxer

  A no właśnie, co stoi na przeszkodzie żeby w ofercie SIP pojawiło się coś powyżej pojemności 2.0 jeśli taki OBK jest w ciągłej sprzedaży ? Faktycznie jest taka różnica w emisji między 2.5, a 2.4T ?
 10. Byle by się w EU pojawił to i te relingi bym przebolał
 11. Extra się prezentuje w tym kolorze tak na marginesie
 12. McSudi

  E-Boxer

  Dosłownie z wczoraj. Trasa Wrocław -> Kluczbork i powrót, ok 90km w jedną stronę drogami krajowymi, jazda wg przepisów +- 15km/h, trochę mijanek z tirami. Średnia prędkość z komputera 69km/h. Tankowanie pod korek tuż przed wyjazdem. Mój osobisty rekord, ale to był typowo Emeryt mode - 6.8 litra na odcinku ~ 130km krajówką.
 13. McSudi

  E-Boxer

  No właśnie i zauważyłem pewną zależność, że przy jeździe autostradowej trzymając się stałej prędkości 120-130km/h bez większego trudu da się osiągnąć spalanie na poziomie 8 litrów, natomiast przy prędkościach rzędu 140-160km/h oscyluje w granicy 9,5-10,5 litra, także jak dla mnie rewelka.
 14. McSudi

  E-Boxer

  To dla porównania wrzucę obroty OBK 2500-3000 przy trybie auto i trybie manualnym - 7 bieg. Przy najbliższej okazji będąc u zachodnich sąsiadów sprawdzę jak się sprawa ma przy wyższych prędkościach
 15. McSudi

  E-Boxer

  Nie wiem jak się ma oferta dealerów teraz, ale rok temu po porównaniach w kilku bankach wziąłem indywidualnie w Alior Leasing. Oferta była znacznie korzystniejsza, a dodatkowo opłacając rocznie niewielką kwotę ~200 zł unikam wszelkich dodatkowych opłat związanych chociażby ze wskazania kierującego w razie otrzymania mandatu czy innych wskazanych w tabeli opłatach. Ubezpiecznie w PZU również wyszło przyzwoicie.
 16. McSudi

  E-Boxer

  O ile się nie mylę ( niebawem sprawdzę ) trzeba w pierwszej kolejności odciągnąć rygiel zamka - jeśli to się tak nazywa , aby otworzyć drzwi.
 17. McSudi

  E-Boxer

  Zgadza się, ale nie zawsze się o tym pamięta i dlatego jak napisałem wyżej uważam, że automatyczne blokowanie po przekroczeniu jakiejś tam prędkości to dobra opcja.
 18. McSudi

  E-Boxer

  Dobre pytanie z tym wypadkiem. Ogólnie uważam, że automatyczne ryglowanie to przydatna funkcja np. w trakcie jazdy po mieście, podczas stania w korku czy na światłach i gdy masz coś cennego na tylnej, kanapie jak chociaż by laptop to nikt sobie z zewnątrz nie otworzy i nie weźmie. Zanim zdąży się zareagować, pomijając ewentualny szok to takiemu delikwentowi uda się zniknąć. A druga kwestia to dzieci, które z nudów potrafią bawić się uchwytem do otwierania.
 19. McSudi

  E-Boxer

  No to klops...
 20. McSudi

  E-Boxer

  W OBK znajduje się w menu na ekranie głównym. Ustawienia -> Pojazd
 21. McSudi

  E-Boxer

  Jeśli w OBK MY18 jest taka funkcja to w nowym Foresterze zapewne też. Musisz pogrzebać w ustawieniach
 22. McSudi

  E-Boxer

  Lub Infinity QX60
 23. McSudi

  E-Boxer

  Potwierdzam, bo sam takiego ujeżdżam i polecam w takiej konfiguracji
 24. McSudi

  E-Boxer

  Albo zaimplementują napęd z hybrydowych Toyot na co po cichu liczę
 25. McSudi

  E-Boxer

  Wszystko się zgadza, natomiast chodziło w tym wypadku o porównanie z E-boxerem, który z zasady ma być bardziej Eco ze względu na zastosowaną technologię, a mimo słabszego silnika wypada znacznie gorzej.
×
×
 • Create New...