Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że czasem człowiek chce napisać coś innego niż faktycznie napisał.


Czy ktoś z szanownych wie może gdzie dokładnie w e-boxerze znajduje się silnik elektryczny? Konkretnie pytam czy moment obrotowy generowany przez silnik elektryczny przechodzi przez łańcuch w CVT? Mam nadzieję że tak nie jest.

XV ll 2.0 Sunshine Orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, prugi napisał:

Czy ktoś z szanownych wie może gdzie dokładnie w e-boxerze znajduje się silnik elektryczny? Konkretnie pytam czy moment obrotowy generowany przez silnik elektryczny przechodzi przez łańcuch w CVT? Mam nadzieję że tak nie jest.

XV ll 2.0 Sunshine Orange

Z tego co kojarzę to jest za skrzynią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie 5 letni XV ze 100kkm na szafie już będzie nie do jazdy, dla córki w sam raz? Ok. To w końcu wasze rodzinne sprawy.

Po prostu kupi sobie nowy a dziecku da sprawdzony, w pełni sprawny, bezpieczny, używany samochód. To jakieś dziwne ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, prugi napisał:

Czy ktoś z szanownych wie może gdzie dokładnie w e-boxerze znajduje się silnik elektryczny? Konkretnie pytam czy moment obrotowy generowany przez silnik elektryczny przechodzi przez łańcuch w CVT?

Jest na wyjściu wałka przekładni ale przed sprzęgłem rozdzielającym napęd na osie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Snuff napisał:

Po prostu kupi sobie nowy

Nie to nie dziwne, z takimi zachowaniami można się w życiu spotkać. Kiedyś to nawet było tak, że następne dziecko chodziło w ubrankach poprzedniego a mojej córce, z powodu matki chrzestnej której córka była starsza, trafiła się "skrzynia" różowych barbiszonów we wszystkich możliwych wersjach i ubraniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blixten napisał:

Podjeżdżam sobie beztrosko po metrze w korku, tak raz za razem, sprawdzam maila, aż za ktorymś zdziwił mnie ciągły sygnał i.... może sam zahamował, a może trochę mu pomogłem, ale właśnie przez EyeSight dwóch blacharzy będzie miał mniej roboty... 

Uffff.... już drugi raz skóra uratowana :facepalm:

Cyk! I już phrint screen leci do prokhurhatury....

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aflinta napisał:
18 minut temu, Szürkebarát napisał:

Kiedyś to nawet było tak, że następne dziecko chodziło w ubrankach poprzedniego

Dzisiaj też tak jest o ile ubrania się nie rozpadną wcześniej.

"co rok prorok" pomaga w tym temacie ale nie pomaga w temacie "XV II generacji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kiedyś to nawet było tak, że następne dziecko chodziło w ubrankach poprzedniego...

I w dalszym ciągu tak jest, racjonalne podejście i ostatnio nawet modne, bo eko i takie tam. Jedni przekazują ciuchy (dobre) młodszym dzieciom, inni używane samochody (sprawne !) a inni i to i to. Zrobił się mały OT, więc kończę w temacie przekazywania ciuchów czy samochodów



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
29 minut temu, Tsunetomo napisał:

2824 odważnych nabyło SsangYiung Corrando. Ciekawe czy maja serwis w swoim kraju?

Zasnąłeś w 1992 i dopiero się obudziłeś? :huh:

Punktów serwisowych w Europie trochę jest. Jak jest salon, to jest i serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Skodziarz napisał:

Zasnąłeś w 1992 i dopiero się obudziłeś? :huh:

Punktów serwisowych w Europie trochę jest. Jak jest salon, to jest i serwis :)

Tak, właśnie wstałem... możesz mi po krótce streścić, co działo się przez ten czas? ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Tak, właśnie wstałem... możesz mi po krótce streścić, co działo się przez ten czas? ;)

W Polsce w zasadzie nic się nie zmieniło - dwóch ukradło Księżyc, ostał się jeden.

W świecie za to Korea Pd. została potęgą motoryzacyjną i muzyczną. Ssanyoung to koreańska firma, podpowiem

:hi::puchar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Skodziarz napisał:

W Polsce w zasadzie nic się nie zmieniło - dwóch ukradło Księżyc, ostał się jeden.

W świecie za to Korea Pd. została potęgą motoryzacyjną i muzyczną. Ssanyoung to koreańska firma, podpowiem

:hi::puchar:

Polecam przesiadkę na auto tej koreańskiej firmy będącej potęga motoryzacyjna :) opowiesz nam potem na forum. Narzekając, ze XV to tani i słabo zrobiony pojazd, poprzeczka dla Koreańczyków nie stoi wysoko, prawda?  Śmiało, będziesz w 2020 jednym z wyjątkowych około 3000 ludzi w Europie.
Jak
 kiedyś wspominałem, mogę odkupić od Ciebie znienawidzone XV dla Taty, a tym samym zluzujesz kasę i garaz na Ssangyounga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Skodziarz napisał:

A widziałeś w ogóle korando 2020? Bo zaczynasz się pogrążać powoli :)

W wątku obok (co zamiast xv) było kilkaset stron temu :D

Nie wiem co masz na myśli mówiąc o "pogrążaniu"? Widziałem, zakładam, że Ty też, zanim kupiłeś XV?  Może nawet jeździłeś? Chętnie posłucham Twojej opinii, Jak dla mnie auto producenta póki co o dosyć znikomej reputacji za 140k+ w bogatej wersji, mimo, że wygląda całkiem ciekawie, to eksperyment. Pomijam kwestię, że pewnie "niesprzedawalny", ze względu na swą "unikatowość". Jakby toto wyszło ze stajni Toyoty czy nawet KIA, do rozważenia. Jak widać po wynikach sprzedaży w EU, jeszcze długa droga przed nimi zanim pozyskają zaufanie konsumenta. Może za 10 lat będą wymieniani jednym ciągiem obok KIA i Hyundai, dziś to egzotyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...