Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Szürkebarát napisał:

z tego rocznika jest go mniej w Polsce niż z innych roczników.

 

Szkoda, że to samochód, a nie wino - mógłbyś schować ten dobry rocznik do piwnicy i czekać, aż nabierze wartości ;)

 

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek dowiedziałem się o bardzo użytecznej funkcji, zostawiłem kluczyk w kurtce w aucie i próbowałem zaryglować drzwi przyciskiem klapy bagażnika. Na moje durne szczęście nie da sie, auto ostrzega, że kluczyk w środku i nie rygluje - yesss "opatrzność czuwa itd"

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek dowiedziałem się o bardzo użytecznej funkcji, zostawiłem kluczyk w kurtce w aucie i próbowałem zaryglować drzwi przyciskiem klapy bagażnika. Na moje durne szczęście nie da sie, auto ostrzega, że kluczyk w środku i nie rygluje - yesss "opatrzność czuwa itd"

Ale możesz ustawić sobie PIN i zamykać XV tym kodem, nawet jak masz kluczyk w środku



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, yarthecat napisał:

Przez przypadek dowiedziałem się o bardzo użytecznej funkcji, zostawiłem kluczyk w kurtce w aucie i próbowałem zaryglować drzwi przyciskiem klapy bagażnika. Na moje durne szczęście nie da sie, auto ostrzega, że kluczyk w środku i nie rygluje - yesss "opatrzność czuwa itd"

 

Każdy keyless tak ma. Inaczej pomoc drogowa jeździłaby non stop po kraju otwierać zablokowane samochody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykasz przyciskiem blokady drzwi a otwierasz kodem, tu masz filmik:

 

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To wiem, otworzyć otworzysz, ale zamknąć bez kluczyka mi się nie udało i jest to dla mnie niedoróba, bo nie wyśle dziecka do auta, gdy coś zapomniało... Z bagażnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, otworzyć otworzysz, ale zamknąć bez kluczyka mi się nie udało i jest to dla mnie niedoróba, bo nie wyśle dziecka do auta, gdy coś zapomniało... Z bagażnika 

Jak możesz bez kluczyka otworzyć to MUSISZ mieć możliwość bez niego też zamknąć. Przypominam że otwieramy tylko zamknięte rzeczy.

 

XV ll 2.0 Sunshine Orange

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snuff napisał:


Zamykasz przyciskiem blokady drzwi a otwierasz kodem, tu masz filmik:

 

 

 

 





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Widzę w tym jedną duuużą niedogodność. Kradzież auta razem z zamkniętym w nim kluczykiem spowoduje problem z wypłatą ubezpieczenia.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz bez kluczyka otworzyć to MUSISZ mieć możliwość bez niego też zamknąć. Przypominam że otwieramy tylko zamknięte rzeczy.  
XV ll 2.0 Sunshine Orange
 
 
 
Masz to co fabryka dała, a nie to co "musiała" dać, jak dasz mi działający przepis jak zamknąć auto po odblokowaniu pinem (kluczyk nieaktywny: lock + dwa razy subaru) to będę bił brawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, yarthecat napisał:
48 minut temu, prugi napisał:
Jak możesz bez kluczyka otworzyć to MUSISZ mieć możliwość bez niego też zamknąć. Przypominam że otwieramy tylko zamknięte rzeczy. emoji846.png 
XV ll 2.0 Sunshine Orange
 
 
 

Masz to co fabryka dała, a nie to co "musiała" dać, jak dasz mi działający przepis jak zamknąć auto po odblokowaniu pinem (kluczyk nieaktywny: lock + dwa razy subaru) to będę bił brawo.

Nie bawiłem się tym PIN-em, ale czy po otwarciu nie działa ponowne zamknięcie samochodu przyciskiem blokady na drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...