Jump to content

Nowy XV II-generacji


Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No i w końcu wczoraj odebrałem swojego  Kolor Dark Grey, jak widzę chyba najbardziej popularny i nie bez powodu  W weekend będę musiał popatrzeć w instrukcje i obczaić co i jak się ustawia bo

Niezawodności i dużo wolnego czasu za sterami naszych XV życzę wszystkim forumowiczom w 2019   

Mam za soba jazde probna nowym XV 2.0. Moge pokusic sie o porownanie z poprzednim XV MY13 2.0D i moim obecnym Levorgiem.    Wyciszenie: Subaru nareszcie sie postaralo o wyciszenie wnetr

Posted Images

 

 

Oby z silnikiem od levorga

raczej z 2.0i z wtryskiem bezpośrednim - czyli taki sam jak w nowej imprezie. XV to model przeszczepiony z rynku US a skoro u nich nie ma 1,6dit to u nas prawdopodobnie też nie bedzie- chociaż mam nadzieje że się myle 

Link to post
Share on other sites

Ładne. Zdecydowanie na kolejny Żonowóz. Ja akurat na miasto wole 2.0, wiec jak taki będzie to OK. Choroby wieku dziecięcego... I tu meci dałeś do myślenia.

Link to post
Share on other sites

Ładny kupię sobie jak trochę pojeździ , oczywiście jak będzie 1,6 T

 

Ma być. Nie wiadomo tylko, czy wprowadzając 1.6T nie zrezygnują z 2.0i, jak zrobiono w Levorgu.

 

A tak w ogóle, to z wyglądu zarówno z przodu jak i z tyłu bardzo przypomina najnowszego Outbacka. Nie mówię, że to źle, ale widać, że Subaru już też uległo tej modzie na ujednolicanie wyglądu całej floty danej marki, gdzie poszczególne modele posiadają bardzo podobne motywy stylistyczne.

Edited by miszael
Link to post
Share on other sites

Wytłumaczcie mi proszę czemu część z forumowiczów  czeka na ten 1.6T? Lżejszy, wytrzymalszy, szybszy, bo ma turbo, przebieg krzywej momentu, mocy, bo będzie można przelać i strzelić z wydechu, czy jak?

Link to post
Share on other sites

To nie jest oficjalny XV, tylko wymysł jakiegoś domowego designera, dlatego przypomina Outbacka bo ma z niego światła i grill ;)

 

Tylko wnętrze jest realne bo to wnętrze nowej imprezy

Link to post
Share on other sites

jak naprawdę  wygląda nowy XV dowiemy się dopiero po salonie w Genewie. Na chwile obecną wiadomo tylko, że będzie to nowa impreza na szczudłach i dokładkami na nadkolach. Czy będzie podobna do tego co wkleiłem - całkiem możliwe , zresztą wiemy już jak wygląda nowa impreza wiec XV będzie się od niej różnił tak naprawdę tylko przednim , tylnym zderzakiem, grillem,nakładkami zderzaków i progów

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na plus dodany system EyeSight, poprawa jakości wnętrza, oby lepsze audio, super wygląd na minus dalej brak tylnych nawiewów.

 

Nie słychać, też żeby dyrekcja chciała wprowadzać na polski rynek nową Imprezę i nowe XV już na tej nowej platformie.

 

 

Link to post
Share on other sites

Wygląda jak po głębszym lifcie,światła tył ala Hultaj Tucson,przód taki sobie ale to rzecz gustu.czyli cytując żartobliwie E.M.Remarque-"na wschodzie bez zmian" ;)

Edited by billbill666
Link to post
Share on other sites

pewnie na żywo będzie się prezentował lepiej. Już gdzies to pisałem - uważam ,że stary XV  wygląda "drapiezniej" - ale z gustem jest tak że każdy ma swój.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe kiedy Subaru Polska wprowadzi nowe modele do sprzedaży ?

To jest ta różnica, że np takie Volvo już pozwala na konfigurację modelu XC 60 - który miał premierę tego samego dnia, a w Subaru ani widu, ani słychu.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   1 member


×
×
  • Create New...