Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, FanSub napisał:

I w trakcie ruszania spod świateł, o ile ktoś ma ochotę trochę pocisnąć...

W trakcie ruszania spod świateł to w XV chyba tylko mnie można codziennie spotkać w W, biorąc pod uwagę sprzedaż w 2019 (ale też latach wcześniejszych) jaką Dyrekcja podała :biglol: . Ja przez rok jeżdżenia Szarym Mnichem tylko raz spotkałem w czasie jazdy innego XV i nie było to na światłach więc... się nie liczy.

 

PS. Co któryś raz, gdy mnie korek zmuli, to objeżdżam "spod świateł" mocarzy 2.0 albo turbomocarzy 1.0 w ichnich flotowych :hmm: ... Oczywiście do 60-80 km/godz :biglol:

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, spawalniczy napisał:

Ale u mnie tak nie ma - przynajmniej na komórce.

 

53 minuty temu, PRIMAR napisał:

Jest na PC, ale w komórce nie

 

Widocznie ktoś przewidział, że TO trzeba oglądać na odpowiednio dużym ekranie ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.03.2020 o 20:24, Snuff napisał:

Siedzi@Blixten w domu, ogrodzony od koronawirusa, to mu się nudzi i wypatruje takie tam emoji3.png ciekawe, co jeszcze znajdzie ?!

 

Przed chwilą dzwonili z Keratronik'a z pytaniem kiedy ostatni raz widziałem swoje auto, bo sygnału nie mają  :thumbup:

To działa :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blixten napisał:

 

Przed chwilą dzwonili z Keratronik'a z pytaniem kiedy ostatni raz widziałem swoje auto, bo sygnału nie mają  :thumbup:

To działa :yahoo:

Miałeś farta, ukradli Ci XV, dostaniesz kasę z ubezpieczenia i będziesz mógł kupić Mercedesa GLC z rabatem, po którym cena będzie niższa niż zapłaciłeś za XV? Ty to masz szczęście... :)

 

  • Super! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tsunetomo napisał:

ukradli Ci XV

:wacko: Muszę zejść do hali garażowej i sprawdzić czy tam jeszcze stoi.... ale naprawdę byłoby mi go żal.

Jak już mieliby coś świsnąć, to lepiej Mazdę, którą (prawdopodobnie) GLC ma zastąpić.  

 

  

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tsunetomo said:

Miałeś farta, ukradli Ci XV, dostaniesz kasę z ubezpieczenia i będziesz mógł kupić Mercedesa GLC z rabatem, po którym cena będzie niższa niż zapłaciłeś za XV? Ty to masz szczęście... :)

 

Ja mialem takie szczęście jakiś czas  temu, gdy buchnęli mi nowiutką hybrydową Auris. Jakoś bardzo nie żałowałem, bo chemii między nami nie było, a.za odszkodowanie kupiłem sobie inne autko, z którego byłem b. zadowolony.

 

Ale nauka z tego taka, że wykupuję GAP na 5 lat, więc zero stresu.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...