Jump to content

Andrzej Rosenkiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Andrzej Rosenkiewicz

 1. Jakie wieści? Przy okazji napisz jakie głośniki i wzmacniacz wstawiłeś do auta.
 2. Będziemy, tak jak w zeszłym roku na trasie turystyczno-szosowej.
 3. Ja też. Za pięć lat XV dam córce, a sobie, jak sytuacja pozwoli, kupię e-boksera. Nie tylko dlatego olej wymieniam bardzo często. W pracy serwisujemy małe silniki benzynowe i hydrostaty. Tyle się naogladalem, że na oleju nie oszczędzam.
 4. Polecam ten film. Warto poszerzyć horyzonty.
 5. Gdzie znalazłeś datę wydania mapy? Widzę tylko symbol 1036_7156_9747. Nowa mapa rzeczywiście jest dość świeża, ale punkty Poi już nie bardzo.
 6. Jak każdy na tegorocznych Plejadach dostałem dodatek do paliwa Ethanol Fuel System Defender 213E. Czy ktoś już tego użył? Zastanawiam się, czy wlać to do zbiornika, czy jednak sobie odpuścić.
 7. Na te wszystkie komentarze, o których mówisz, patrzę już z przymrużeniem oka. Niektórzy czerpią satysfakcję z narzekania. Przyznam, nie od razu się zorientowałem. To chyba problemy pierwszego świata
 8. Miałem tu na myśli akcję wymiany przewodów hamulcowych. Okazuje się, że chyba się na nią nie łapię.
 9. Sprawdziłem na podanej stronie po numerze VIN. Moje auto kwalifikuje się na akcję serwisową z cewką. Co ciekawe, nie ma informacji o akcji wymiany przewodów hamulcowych. Czy to możliwe, że nie muszę ich wymieniać? Mimo podania adresu, nie dostałem w sprawie akcji żadnej wiadomości.
 10. Liczą za godzinę roboty. Chyba dwie stówki o ile pamiętam.
 11. A ja proponuję Lowintruder i Lowductor
 12. Chyba tracimy płaszczyznę rozmowy. Zaczyna się boksowanie.
 13. Nie jest to reduktor i nie działa jak reduktor..., a jak włączam Low to mam wyższe obroty przy tej samej prędkości. Ale skoro to nie reduktor, to skreślam go z listy zalet XV i dopisuję w zamian przełożenie Low Może poszukamy nowej użytkowej nazwy dla tego przełożenia Low? Jakieś propozycje?
 14. No dobrze, ale działa jak reduktor.
 15. Mam takie płyty oryginalne stalowe. Koszt nieduży. Kupiłem i montowałem w ASO w Gdańsku. Z kartą Subaru Club jest dobry rabat. Alu pod silnik nie brałem, bo stwierdziłem że za droga.
 16. Miałem na myśli tryb Low.
 17. Moim zdaniem, nie jest to trafne porównanie. Można nawet powiedzieć, że trochę z niechętnego rozpędu w tym temacie. Przy całym szacunku dla Ciebie. Jeśli ktoś montuje zestaw zwiększający prześwit auta, to po instalacji osiągnie to co zamierzał. Chciał mieć wyższe auto, no i je ma. Oczywiście XV nie jest autem do off roadu. Nie zniechęcalbym jednak do usprawniania auta do własnych potrzeb czy upodobań. XV jest dobrą bazą aby zrobić z niego jeszcze lepsze auto turystyczne niż jest. Jest 4x4, jest reduktor w wersji 1.6, jest x-mode. Można się bawić. Założyć jakieś dobre gumy i jechać w
 18. Przy tej samej robocie pryskałem po całości bezbarwnym woskiem Wurth. To samo dałem na podwozie. Fajna czysta robota.
×
×
 • Create New...