Jump to content

Andrzej Rosenkiewicz

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

About Andrzej Rosenkiewicz

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Starogard Gdański
 • Auto
  Subaru XV 1.6 2018

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzie znalazłeś datę wydania mapy? Widzę tylko symbol 1036_7156_9747. Nowa mapa rzeczywiście jest dość świeża, ale punkty Poi już nie bardzo.
 2. Jak każdy na tegorocznych Plejadach dostałem dodatek do paliwa Ethanol Fuel System Defender 213E. Czy ktoś już tego użył? Zastanawiam się, czy wlać to do zbiornika, czy jednak sobie odpuścić.
 3. Na te wszystkie komentarze, o których mówisz, patrzę już z przymrużeniem oka. Niektórzy czerpią satysfakcję z narzekania. Przyznam, nie od razu się zorientowałem. To chyba problemy pierwszego świata
 4. Miałem tu na myśli akcję wymiany przewodów hamulcowych. Okazuje się, że chyba się na nią nie łapię.
 5. Sprawdziłem na podanej stronie po numerze VIN. Moje auto kwalifikuje się na akcję serwisową z cewką. Co ciekawe, nie ma informacji o akcji wymiany przewodów hamulcowych. Czy to możliwe, że nie muszę ich wymieniać? Mimo podania adresu, nie dostałem w sprawie akcji żadnej wiadomości.
 6. Liczą za godzinę roboty. Chyba dwie stówki o ile pamiętam.
 7. A ja proponuję Lowintruder i Lowductor
 8. Chyba tracimy płaszczyznę rozmowy. Zaczyna się boksowanie.
 9. Nie jest to reduktor i nie działa jak reduktor..., a jak włączam Low to mam wyższe obroty przy tej samej prędkości. Ale skoro to nie reduktor, to skreślam go z listy zalet XV i dopisuję w zamian przełożenie Low Może poszukamy nowej użytkowej nazwy dla tego przełożenia Low? Jakieś propozycje?
 10. No dobrze, ale działa jak reduktor.
 11. Mam takie płyty oryginalne stalowe. Koszt nieduży. Kupiłem i montowałem w ASO w Gdańsku. Z kartą Subaru Club jest dobry rabat. Alu pod silnik nie brałem, bo stwierdziłem że za droga.
×
×
 • Create New...