Jump to content

Andrzej Rosenkiewicz

Nowy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

About Andrzej Rosenkiewicz

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Starogard Gdański
 • Auto
  Subaru XV 1.6 2018

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przed wyciszeniem auta pytałem gwaranta o opinię. Oto odpowiedź, która powinna Was uspokoić: Generalnie zabiegi o których Pan wspomina w poniższej widomości nie mają wpływu na utratę gwarancji. Niemniej jednak muszę w tym miejscu wspomnieć, że może dojść do utraty gwarancji na dany element w przypadku np. niewłaściwego zabezpieczenia antykorozyjnego. Oczywiście, chodzi o przypadki w których dany element uległ uszkodzeniu.
 2. Pod tylnym siedziskiem są dwa zatrzaski. Od strony przednich foteli.
 3. ".. Przekazaliśmy zapytanie do naszego zespołu technicznego, który potwierdził, że TPMS wykrywa, jak daleko czujnik (w oponie) znajduje się od modułu sterującego i określa, które koło jest gdzie. Podczas obracania opony nie jest wymagana kalibracja ani ponowne uczenie się. ... ”
 4. Wpisz w Allegro : Automatyczne otwieranie bagażnika Sprężyna 19x32mm
 5. Czy warto kupować drugi zestaw felg i czujników? Jak uważacie? Zastanawiam się nad tym. Dwa razy w roku trzeba wymienić opony zamieniając pary przód-tył z zachowaniem pozycji czujników i wyważyć koła. Przy cenie 70zł za całą usługę chyba nie warto. Gdybym miał drugi zestaw z czujnikami, to dwa razy w roku wymieniałbym całe koła do tego wyważenie i programowanie czujników przy zalożeniu, że zamieniam pary kół przód-tył. Myślę, że koszt usługi byłby podobny. Do tego, przechowywanie i przenoszenie mało wygodne. Chyba lepiej przeznaczyć kasę na zestaw opon AT na Plejady .
 6. Znalazłem https://stylauto.pl/zawory-zawor-tmps-gumowy-433mhz,c15,p1415,pl.html
 7. Korci mnie żeby to sprawdzić. Mnie bardziej niepokoi zbyt niska temperatura, kiedy mata twardnieje i traci elastyczność.
 8. Maty, to podstawa wyciszenia, a im wyższa temperatura, tym mocniej się kleją.
 9. Dwie warstwy na podsufitce, ale nie wszędzie. Drugą warstwę dałem w poprzek nad przednimi siedzeniami. Oczywiście jest też warstwa trzecia, na matach wyciszających dach. Widać to na zdjęciach.
 10. Pianka na drzwi 6mm, na podsufitkę spokojnie 10mm lub nawet 12mm. Jest tam tyle miejsca, że możesz w niektórych miejscach dać nawet dwie warstwy. Mata Aero jest bardzo dobra ale nie wiem, czy warto ją kłaść wszędzie. Gdybym teraz robił, to Aero dałbym tylko na klapę bagażnika. Kupiłem zapas spinek ale żadnej nie zużyłem. Oryginalne są bardzo dobrej jakości, więc można je wielokrotnie użyć. Pamiętaj, aby spinki przed montażem zawsze wpinać w element, który zdemontowałeś. Mam tu na myśli boczki drzwi i elementy plastikowe np z bagażnika. Przy tej temperaturze mimo wszystko można dla wygody lekko podgrzać maty tuż przed montażem. Do tego można użyć opalarkę, może też być suszarka.
 11. @MaMis Nie martw się. Dla niektórych, są zbyt tanie aby je kupić. O oponach Cooper było tu już wcześniej.
 12. Tytuł: DYWANIKI Brisk Subaru XV (2017-) Subaru IMPREZA V Sprzedawca: Brisk Krzysztof Gancarz Kisiny 82a 13-200 Działdowo NIP: 865-109-44-37
 13. @Skodziarz No racja. To już nie są wycieraczki czy dywaniki. To jest tapicerka samochodowa Kupiłem na allegro. Zestaw kosztował 365 zł z dostawą.
 14. Kupiłem wycieraczki Brisk. Wyglądają lepiej niż myślałem. Bałem się, że będą wyglądały jak sztuczna skóra. Tył jest dopasowany bardzo dobrze. Jest tam rant, który chowa się pod siedzisko. Dzięki temu wygląda jak z fabryki. Z przodu krawędzie tej wykładziny na razie nie dolegają do listwy progowej. Trzeba też dobrze spasować przy suwnicy foteli. Poczekam, aż się to wszystko ułoży. Tak to się prezentuje w aucie.
×
×
 • Create New...