Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodaj proszę jakieś szczegóły - ile Cię to "na gotowo"kosztowało, gdybym chciał zanabyć - gdzie itp.

Wrzuć filmik - chciałbym posłuchać jak to gada :)

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja pacze ;) FXT'15 za 150 tys zl brutto w katalogu? Ladnie przeplacilem dwa lata temu za Comforta :D

Ja bym sie zbyt dlugo nie zastanawial...Madox. Lepiej moze nie byc :)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sjak - dzięki za info w sprawie rzepów.

 

Tommi1 - piękne felgi :) - mam te same na zimowkach.

Tez bardzo czekam na filmik z dźwiękiem oraz kosztorysem Twojego wydechu bo równie bardzo wkurza mnie dźwięk kosiarki elektrycznej. Byłem ostatnio u Kalińskiego w Chybach jako rzekomo największego znawcy wydechów stąd po Japonię i US ale panowie przejechali się, odkręcili tłumiki końcowe i stwierdzili że to Subaru nie będzie brzmiało jak Subaru. Mogą wyciąć tłumik środkowy, zmienić głośność przez zmianę tłumików końcowych ale samochód będzie zawsze brzmiał jak jego silnik i zabawa tłumikami zmienia tylko głośność i delikatnie barwę dźwięku. Aby bulgotał musieliby grzebać przy kolektorach a tam mówią nawet palca nie da się wcisnąć więc mogą mi zrobić głośnego potwora na wzór golfa 3 śmigającego po wioskach ale nikt nie pomyśli nigdy że to Subaru...

Czekam z utęsknieniem i wielką nadzieją na informację jak wyciągnąć z tego samochodu bulgot/warkot ale nie hałas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zbieram chetnych na dywaniki zaprojektowane wg wspolnego wzoru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zbieram chetnych na dywaniki zaprojektowane wg wspolnego wzoru ?

do XV podejda?? Bo dzis spojrzałem u siebie a tu :

449bd558f7fe5fe3med.jpg

za niedlugo to ja bede miał tu dziure. :facepalm: Jak cos interesuja mnie gumowe bo sa praktyczniejsze niz welur-przerabiałem welur w paru autach i nigdy wiecej ( obecne musze umyc :) ). ZK a gdzie wzór - moze uda sie zrobic wspolny wzor do XV i forka - te seryjne to jest tragedia!

jezeli chodzi o rzepy to z czystym sumieniem polecam rzep 3M dual lock

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak babcię kocham ,w każdym aucie są dziury w dywanikach i wystające trzpienie z podłogi wchodzące w te dziury

W Outbacku tego nie ma liczyłem ,że w nowych już to mega zaawansowane technologicznie rozwiązanie jest.Widać trzeba jeszcze poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym. W służbowym forku, po zrobieniu raptem 12 tys km miałem dziury na wylot. W poprzedniej prywatnej bmw e61 żadnych śladów użytkowania na dywanikach po 6 latach użytkowania. Po prostu są kiepskiej jakości. W obecnym forku z 2006 mam oryginalne dywaniki, ale gumowe, i poza tym ze skrzypia i wyglądają jak kupa, żadnych śladów zużycia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend robie szablon. Dywan bedzie podszyty tasma 3m tak jak nalezy. Kurde tyle sie wyklada o kreatywnosci- moze jakas zrzuta na szkolenia dla pracownikow SIP. Oni nam do Forka SJS a my .... Korzysci beda dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sjak - dzięki za info w sprawie rzepów.

 

Tommi1 - piękne felgi :) - mam te same na zimowkach.

Tez bardzo czekam na filmik z dźwiękiem oraz kosztorysem Twojego wydechu bo równie bardzo wkurza mnie dźwięk kosiarki elektrycznej. Byłem ostatnio u Kalińskiego w Chybach jako rzekomo największego znawcy wydechów stąd po Japonię i US ale panowie przejechali się, odkręcili tłumiki końcowe i stwierdzili że to Subaru nie będzie brzmiało jak Subaru. Mogą wyciąć tłumik środkowy, zmienić głośność przez zmianę tłumików końcowych ale samochód będzie zawsze brzmiał jak jego silnik i zabawa tłumikami zmienia tylko głośność i delikatnie barwę dźwięku. Aby bulgotał musieliby grzebać przy kolektorach a tam mówią nawet palca nie da się wcisnąć więc mogą mi zrobić głośnego potwora na wzór golfa 3 śmigającego po wioskach ale nikt nie pomyśli nigdy że to Subaru...

Czekam z utęsknieniem i wielką nadzieją na informację jak wyciągnąć z tego samochodu bulgot/warkot ale nie hałas.

kreska...niestety słabo widzę bulgot z 2.0 DIT. Na dzień dzisiejszy nikomu jeszcze nie udało się uzyskać dzwięku jak z 2,5 Litra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend robie szablon. Dywan bedzie podszyty tasma 3m tak jak nalezy. Kurde tyle sie wyklada o kreatywnosci- moze jakas zrzuta na szkolenia dla pracownikow SIP. Oni nam do Forka SJS a my .... Korzysci beda dla obu stron.

 

 

gumowe też trzeba "taśmować" ? Jeżeli nie będzie uchwytów to pewnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Outbacku tego nie ma ...

 

 

Po raz kolejny zostałeś przyłapany na kompletnym braku wiedzy na temat aut Subaru, a w szczególności OBK-a.

Twoje konfabulacje stają się coraz bardziej męczące.

W moim OBK-u są trzpienie pod dywaniki i firmowe dywaniki mają otwory.

EOT

 

 

Apeluję do Was o nie karmienie troli i nie wdawanie się w dyskusję z gimbusami.

Niestety z forum robi się coraz większy śmietnik.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Outbacku tego nie ma ...

 

 

Po raz kolejny zostałeś przyłapany na kompletnym braku wiedzy na temat aut Subaru, a w szczególności OBK-a.

Twoje konfabulacje stają się coraz bardziej męczące.

W moim OBK-u są trzpienie pod dywaniki i firmowe dywaniki mają otwory.

EOT

 

 

Apeluję do Was o nie karmienie troli i nie wdawanie się w dyskusję z gimbusami.

Niestety z forum robi się coraz większy śmietnik.

 

 

Ściślej to może być tak i tak. Jak kupowałem swojego OBK to dywaniki były beż bolców jak się zużyły to kupiłem w sklepiku subaru i tam były z bolcami (sam OBK jest przystosowany do ich montażu - np. nacięcia wykładziny, dziury w nadwodziu)  same bolce były w komplecie z dywanikami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...