Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga ! Napisalem do sklep.subaru.pl w temacie

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80561-Dywaniki-FXT-MY14

i uzyskalem odpowedz ze w ofercie SIP nie ma dywanikow dopasowanych do samochodow ja uderzylem glowka o kant stolu. No wariactwo totalne a wy tu o szmatkach i spalaniach. Madox przybywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Napisalem do sklep.subaru.pl w temacie

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80561-Dywaniki-FXT-MY14

i uzyskalem odpowedz ze w ofercie SIP nie ma dywanikow dopasowanych do samochodow ja uderzylem glowka o kant stolu. No wariactwo totalne a wy tu o szmatkach i spalaniach. Madox przybywaj.

:facepalm:

 

może do Skody pasują

 

mam w XV coś co chyba jest "oficjalnie subarowskie" i jakby całkiem dobrze pasują

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwaga ! Napisalem do sklep.subaru.pl w temacie

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80561-Dywaniki-FXT-MY14

i uzyskalem odpowedz ze w ofercie SIP nie ma dywanikow dopasowanych do samochodow ja uderzylem glowka o kant stolu. No wariactwo totalne a wy tu o szmatkach i spalaniach. Madox przybywaj.

 

:facepalm:

 

może do Skody pasują

 

Będą nawet lepsze :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu ale pewien poziom absurdu zostaje przekroczony chyba. Dywanikow mam w skodzie szukac albo po jakis internetowych sklepach. Dobra do kultowej szmatki dochodzi dywanik ala dziura w podlodze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..... Resoraki subaru mam kupowac w rosmanie. Dywaniki w necie a bluzeczki w rozowych kolorach na www.sklep.subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat forka IV gen. rozrósł się tak znacznie, iż chcąc zadać być może proste pytanie wbijam się w środek 481 strony   :biglol:

czy któryś z kolegów sparował może jakiegoś nowego smartphona z systemem multimedialnym  HK ???

Ostatnio po wielu próbach, naprawdę wielu mój amerykański HK dogadał się z samsungiem S4.

poprzednio udało się okiełznac: Sony xperia Z1, IPhone 5, Sony xperia T2Ultra, ...

Mam wiec pytanie czy któryś z kolegów precyzyjnie mówiąc sparował Samsunga Note4 ? z racji zawodu używam dużych smarthonow min. 5,5" wiec naturalnym byłby najmocniejszy obecnie note4, ale tam bluetooth to już chyba 4.1 zarzadza łączem. Ktoś sparował ? proszę o komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat forka IV gen. rozrósł się tak znacznie, iż chcąc zadać być może proste pytanie wbijam się w środek 481 strony :biglol:

czy któryś z kolegów sparował może jakiegoś nowego smartphona z systemem multimedialnym HK ???

Ostatnio po wielu próbach, naprawdę wielu mój amerykański HK dogadał się z samsungiem S4.

poprzednio udało się okiełznac: Sony xperia Z1, IPhone 5, Sony xperia T2Ultra, ...

Mam wiec pytanie czy któryś z kolegów precyzyjnie mówiąc sparował Samsunga Note4 ? z racji zawodu używam dużych smarthonow min. 5,5" wiec naturalnym byłby najmocniejszy obecnie note4, ale tam bluetooth to już chyba 4.1 zarzadza łączem. Ktoś sparował ? proszę o komentarz.

Ja tylko note 3 ale juz z lolipopem i bezproblemowo wszystko smiga. Nawet nuzyka w deezerze steruje. wczesniej sparowalem tez bez problemu iphona 6 plus. Tez szybko i sprawnie. niebawem prwnie bedzie przesiadka na nexusa 6 i tez sie zastanawiam czy nie bedzie problemow ale w sumie niby czemu.

 

Pozdrawiam, promil_one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..... Resoraki subaru mam kupowac w rosmanie. Dywaniki w necie a bluzeczki w rozowych kolorach na www.sklep.subaru.pl

 

 

ostatnio w TKmaxie widziałem fajne za 24 pln :)

 

Będę na próbę zamawiał gumowce z polgumu. Dam znać czy się nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ! Napisalem do sklep.subaru.pl w temacie

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/80561-Dywaniki-FXT-MY14

i uzyskalem odpowedz ze w ofercie SIP nie ma dywanikow dopasowanych do samochodow ja uderzylem glowka o kant stolu. No wariactwo totalne a wy tu o szmatkach i spalaniach. Madox przybywaj.

Tu masz dywaniki do MY'13:

http://www.sklep.subaru.pl/pl/p/Dywaniki-gumowe/504

i welurowe:

http://www.sklep.subaru.pl/pl/p/Dywaniki-welurowe/502

Odpukać, póki co nie ma dziur.

Masz te same ?

Edytowane przez Woszkowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No efekt jest jak na zdjeciu. W ofercie sklepu zgodnie z odpowiedzia sa dwa rodzaje weluru i niestety wyglada to jak wyglada

post-3275-1432068287,1111_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promil_one

 

dziękuję za info, widzisz kłopot w tym iz note3 ma chyba jeszcze bluetooth 4.0 i sam android nie ma tu jakby nic do powiedzenia, ale już kolejny zastosowany w note4 czyli jak pisałem 4.1 może byc problematyczny. Zastanawia mnie tylko jeszcze jedno czy moj HK rodem zza wielkiej wody nie jest po prostu zupełnie inny. Procz bezużytecznych map na US i CANADA nie mogę wgrać innej navi bo kostki nie daje sie zklonowac ;-(

Nowa już działała ale po zdjęciu klem z aku i podpięcia ponownie nie była wykrywana ... kiszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony to Madox ma racje mówiąc, że FXT może spalić czy to 14 czy to 10 l/100 km przecież nie jest to kłamstwem nie też specjalnym szokiem, że auto o tej wadze z takim silnikiem może spalać takie ilości paliwa

 

to że jakiś tam Cayenne w jakiś okolicznościach spalił podobne ilości paliwa niewiele wnosi bo nie było to bezpośrednie porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w OBK dywaniki za male i przetarta podloga. W FXT ta sama historia. Widac Japse sa konsekwente w swoim braku uczenia sie na bledach  .. lub poszanowania tradycji ... niepotrzebne skreslic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz te same ?

ja mam welurowe i są za krótkie. Dokładnie takie jak i ZK.

Po słynnej akcjí z dywaniki blokukącymi pedały mamy efekt - ćwierćdywaniki. Też mnie to wkurza...

 

No widzicie - nawet nie wiedziałem że taka akcja była a już dwukrotnie dywaniki wjechały mi pod pedały. Dywaniki są zamontowane na takich przekomicznych haczykach plastikowych (chyba że tylko u mnie) zaczepianych pod fotelem i dwukrotnie zdarzyło mi się już nadepnąć ten haczyk co spowodowało że pękł a potem siła rzeczy (i nogi) wepchnąłem go przypadkiem pod pedał. W ten sposób zajechałem dwa zestawy takich haczyków zarówno przy dywanikach letnich (welurowych) jak i zimowych (gumowych). Macie pomysł jak ogarnąć te haczyki poza przyklejeniem dywaników do podłogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...