Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

To przyjedz kurna i pokaż mi w moim OBK gdzie jest coT

To nim przyjedź. Ba na razie bardziej to przypomina opowieści o Yeti (nie Skodzie ;) )

 

Za to są wśród obecnych tu wielu naganiaczy marki.

I główny troll :biglol:

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyjedz kurna i pokaż mi w moim OBK gdzie jest coś co trzyma dywaniki !!!

 

Mogę Ci zrobić fotkę jak to jest w moim bo sam montowałem. Jeszcze raz, blaszki z bolcami są w pakiecie z dywanikami w samym OBK są tylko miejsca do montażu (nie trzeba nic wiercić czy wycinać wykładziny). Nie wiem jakiego masz OBK bo w moim jest co trzeba? Podjechać mogę zwracasz za paliwo i dniówkę :-)

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest MY11 i NIE MA.Jest za to papierowa byle jaka wykładzina,do tego trudna w czyszczeniu ,jak w żadnym aucie dotychczas

 

No to nie wiem może to od wersji zależy tak jak nawiewy na tylne siedzenia. Mój jest z MY10 i wszystko było co trzeba w pierwszej chwili nie widać i trudno znaleźć.  Wykładzina jak wykładzina jakoś nie mam problemu z doczyszczeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w temat o Foresterze i widzę dyskusje(niestety opcja ignorowania działa tylko po zalogowaniu) z tym trollem o dywanikach w OBK <_< Jutro pewnie będzie dyskusja że kierownica jest w Subaru do pupy bo jest okrągła :biglol:

Dziwie się że moderatorzy pozwalają na taki syf na tym forum zwłaszcza że jest ogólnodostępne, a dają ostrzeżenia jak ktoś wykropkuje przekleństwo.

Edytowane przez Kukson
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135Eur za kawalek gumy- nie dzieki wole kupic produkt polski

 Nie pasują takie,śmakie to może te za 135E będą dobre. Dla mnie to też za drogo ale dla niektórych może będą spełniały wygórowane wymaganie jakościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam ,ale TO NIE JA rozpocząłem temat dywaników

A tak w ogóle nie denerwujcie medoxa,bo kupi Superba tsi 280 dsg 4x4 ,chłopaki w Compsporcie albo innym V-techu za 1500zł zrobią go na 370kucy ,za dodatkowe 5stówek zdejmą ograniczenie do 250km/h i limuzyna z kurą na masce objedzie najszybsze Subaru WRX STI I po co Wam to haha.W zasadzie ,to jak mają mi tyle te benzyny palić ,to niech choć mają 4.5 do paki (no dobra 4.8),jak taki Suberb po modzie ,zamiast 7.5 ,jak Forester

  • Do kitu 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madox, czy ty jeździsz tylko 0-100? Czy ten czas jest dla ciebie aż tak ważny? Przestań już, bo mimo, że się tu nie udzielam to forum aktywnie obserwuję i jesteś strasznym męczybułą. XT'ek ma w sobie coś bezsprzecznie wyjątkowego, a tego czegoś nie ma, ani superb, ani żaden passat. Co z tego że są szybsze 0-100, jak w nich nie czuć tego przyspieszenia, nie dostarczają tyle radości z jazdy. Miałem do wyboru XC60 z D5 w wersji Summum i Forka i mimo że ten pierwszy miał chyba lepszy czas do setki, był bardziej komfortowy, lepiej wykończony to i tak skończyło się na Forku. I jakbym ponownie stał przed tym wyborem zrobiłbym to samo. Mam średnie spalanie z 15tys. 10,8 bodajże, a odkąd mam Forka jeżdzę(jak na mnie) na prawdę dynamicznie, bo mimo że ma "tylko" 240 koni i aż 7,5 do setki to prowokuje do używania całej mocy silnika.

 

Jestem zwykłym kierowcą, nie zadnym petrolheadem, z rajdami mam tyle wspólnego, że przypadkiem zrobiłem sobie kiedyś zdjęcie z Hołkiem przy jego imprezie, ale powiem Wam, że wraz z kupnem Forka to chyba trochę benzyny wpłynęło do krwi :P

 

P.S.Wszystkich przepraszam za karmienie madoxa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Dziwie się że moderatorzy pozwalają na taki syf na tym forum zwłaszcza że jest ogólnodostępne

Cóż, demokracja , czy też liberalna polityka ma swoje negatywne aspekty. 

Istnieje opcja ignorowania danego użytkownika oraz opcja oceny poszczególnych wypowiedzi poprzez "strzałki".

A tak ogólnie to można oczywiście zastosować znany cytat I.Krasickiego : Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty palisz albo pijesz? Dobre to musi być.

To już wiem, dlaczego nikt go nie widział. Sknerus boi się, że będzie musiał się podzielić ;)

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edytowane przez sjak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co moderować w tym wątku,trzeba albo włączyć odpowiednie funkcje w zakładkach profilu albo w "sobie". ;)

Równie dobrze można moderować wypowiedzi w temacie dywaników. :P Temat pasujących i odpowiedniej jakości dywaników,można ogarnąć w piętnaście minut zza klawiatury,ze zrobieniem formy na komplet dywaników w godzinkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
To nie demokracja, tylko zasady obowiązujące na forum, które troll łamie świadomie i celowo

Zasady - tak. Ale regulamin ? Jeżeli regulamin, to jest odpowiednia funkcja.

Bardzo często wstrzymuję się przed jakimś złośliwym komentarzem ...

Aczkolwiek przyznaję, że sformułowanie

 

 

A tak w ogóle ................ kupi Superba tsi 280 dsg 4x4

 

wzbudziło nieśmiałą nadzieję, że to może nie tylko pusta obietnica i cały "problem" zostanie scedowany na forum Skody  :biglol:

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na próbnej miałem chyba 17 :D. Jak zacząłem jeździć to przez pierwszy tysiąc mimo delikatnej jazdy było 13. Ale z czasem sie zmniejszyło i jest 10 z groszem. A mozna mniej :P

Syn świeżo po prawku, wystraszony mocą auta na trasie 40km po jakichś wsiach zrobił poniżej 7 nie raz z tym ze prędkość równa ograniczeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...