Jump to content

zk

Użytkownik
 • Content Count

  464
 • Joined

 • Last visited

About zk

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/20/1978

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  dochodzi śpiew kopciuszka !
 • Auto
  Moje 1 Subaru FSBD - sprzedane
  Moje 2 Subaru XT 14 Platinum - zostaje
  Moje 3 STI MY17 - zostaje do jazdy po bułki
  Moje 4 Subaru - lanos 1.5

Recent Profile Visitors

496 profile views
 1. zk

  Co zamiast XV???

  W moim przypadku jestem pewien że nie wymienię xt,sti na e-boxery nawet z 6 parami oczu przy tych osiągach i dynamice.
 2. Jakie objawy ? Ja mam szarpanie na wstecznym mimo iż trzymam noge na hamulcu ?
 3. zk

  E-Boxer

  Jeśli nie kupujesz miejskiego dupowozu to ta grupa ma rację bytu do czasu w którym nie poczuje się, iż "to nie jedzie". Moja przygoda zaczęła się od FSBD 2008 z całym inwentarzem przypadłości wieku dziecięcego. Szybko po tym etapie doszedłem do XT, którym obecie jeździ małżonka.
 4. Nie ma czegoś takiego. Warunki zawsze zależą od conajmniej kilku rzeczy. Udziału finansowania w cenie zakupu, rodzaju maszyny, spadku ceny jej wartości, kwalifikacji klienta itd itd. Warunki przedstawione panu x są zazwyczaj rożne od warunkow dla pana y.
 5. U mnie 24h http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7645595884
 6. zk

  Hot Hatch Hysteria

  No i to powinno być w proilu jak "wół"
 7. zk

  Hot Hatch Hysteria

  Czyli ? Podaj ASO bo to na tym forum nie zabronione ? Tak w ogóle do adminów warto by dodać oprócz info w profilu kto posiada jakie audi i fiestę kto jest kim w subaru ?
 8. zk

  Hot Hatch Hysteria

  Dealerzy z innych marek. Serwisy z już sprzedanych subaru. Wyjdzie to tylko na dobre nam bo w normalnym serwisie w tej chwili terminy są takie jak na przeszczep bioder na nfz. Ta wypowiedź potwierdza chyba tezę liska
 9. Czy miał ktoś problem z dokupieniem opony do STI ? Taka sytuacja - dziś musiałem wyrzucić jedna z montowanych sprzedażowo opon w kupionym w zeszłym roku STI. Przy próbie dokupienia nowej opony informacja od dealerów nie ma a od SIP - tez nie ma ? Czy kupując salonowe SUBARU SIP informował was że w przypadku awarii kupno nowej / nowych opon jest niemożliwe - rozumiem po 2,3 latach ale po kilku miesiącach ? ? A na marginesie może ktoś zmieniał serię i zalegają mu Dunlopy sport maxx rt 245/40/18 97W ?
 10. To samo pokazywał mi kolega z poliftowego STI z napisem recaro na siedzeniach. Czy reklamował nie wiem, ale wydaje mi się że naprawa wiele nie da to raczej błędne usadowienie szwów. A co ty tak tę skórę nacierasz ?
×
×
 • Create New...