Jump to content

zk

Użytkownik
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zk last won the day on February 24 2018

zk had the most liked content!

Community Reputation

51 Dobry

About zk

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday 04/20/1978

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  dochodzi śpiew kopciuszka !
 • Auto
  Moje 1 Subaru FSBD - sprzedane
  Moje 2 Subaru XT 14 Platinum
  Moje 3 STI MY17
  Moje 4 Subaru - lanos 1.5 - sprzedane

Recent Profile Visitors

711 profile views
 1. Wosk to ok. 700, reszta w zależności od zakresu ale jak przemnożysz minimum rh to 3 dotykasz.
 2. Akcja zakończona STI i FOREK po konserwacji. Wszystko wykonane w : AUTOCERBER Mariusz Podsiedlik Komorniki ul. Polna 29, 55-300 Środa Śląska Tel.: 71 396 20 80, NIP: 9131218129 Jestem zadowolony usługa obejmowała - 15 rh przy STI - przy forku trochę więcej : - demontaż / montaż zderzaków i elementów plastikowych - mycie + czyszczenie podwozia - usunięcie miejsc gdzie znajdowała się rdza; oczyszczenie- podkład - nałożenie środka konserwującego - INNOTEC wosk zabezpieczający podwozie - 7 litrów -
 3. STI oddałem w poniedziałek. W tym dniu został rozebrany i umyty. Generalnie rudej prawie nie było. Sti wlaściwie zaliczył 1 zime reszta garazowanie. We wtorek rozpoczęto kompletna ( podwozie profile i inne czesci narazone na korozje ) konserwację pod okiem technologa innotec ale zgodnie z zasadami w niektorych miejscach po wyschnieciu pierwszej warstwy nanoszą jeszcze raz wosk. Dziś teoretycznie jest do odbioru ale pojade po niego w poniedzialek. Wtedy wrzucę fotki z warsztatu plus opis. No i leci forek.
 4. Jutro najprawdopodobniej STI do odbioru. Oddany w poniedziałek rozebrany do naga dziś nakładana chemi - wosk innotec pod okiem technologa. Zdjęcia i relacja i namiary.
 5. Witaj właśnie będę odstawiał 2 subaryny 2014 i 2018 więc stan rózny. Robota na chemii innotec. Jak zrobią to puszczę foty z przebiegu prac. Coliber .... ja z forumowego polecenia też próbowałem się umówić ale słowność = zero.
 6. Panowie czyje to Stabłowickie ? https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-wrx-zadbany-ID6Dk7cb.html#gallery-open
 7. Że niby fanaberia ? I nie ma we Wrocławiu takiego speca ? Ja pitole nisza?
 8. Szanowni Szanowne Czy znamy kogoś w okolicach i we Wrocławiu od antykorozji kogo polecimy i ma "czas" i "ochotę" ?
 9. zk

  Co zamiast XV???

  W moim przypadku jestem pewien że nie wymienię xt,sti na e-boxery nawet z 6 parami oczu przy tych osiągach i dynamice.
×
×
 • Create New...