Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ,że się nie powinno smarować ,ale nie będę za każdym razem szpilek zmieniał w złomie.I nie mówcie mi co było 14lat temu w wrx czy czymś innym

Pisali Ci wyżej ,że się urywają ,nawet serwis urwał i kazał zapłacić,jak ja bym im zapłacił to by się zes..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że się nie powinno smarować ,ale nie będę za każdym razem szpilek zmieniał w złomie.I nie mówcie mi co było 14lat temu w wrx czy czymś innym

Pisali Ci wyżej ,że się urywają ,nawet serwis urwał i kazał zapłacić,jak ja bym im zapłacił to by się zes..

To na pewno smarujac Nie poprawiłes. Twoje zachowanie trochę dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniam kola sam od zawsze i szpilki jeszcze nigdy  nie urwalem. Ile Nm mam w reku to nie wiem ( czasami sam siebie sie boje :biglol: ) ale zawsze uwazam zeby nie za mocno dokrecac tak do pierwszego oporu

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że się nie powinno smarować ,ale nie będę za każdym razem szpilek zmieniał w złomie.I nie mówcie mi co było 14lat temu w wrx czy czymś innym

Pisali Ci wyżej ,że się urywają ,nawet serwis urwał i kazał zapłacić,jak ja bym im zapłacił to by się zes..

Dlaczego nie mam cofać sie 14 lat wstecz skoro auto jeździ do dziś? Podalem przykład, na który nie potrafisz logicznie i mądrze odpowiedzieć więc w infantylny sposób próbujesz zdyskredytować.

Wiesz, ze robisz źle a robisz. U Ciebie to nagminne i adaptujesz to wszystkiego: jestem Madox wiem lepiej i już.

 

P.S. Wiem karmię ogra. Możecie przez to mnie nie lubić. Trudno ale z ignorancja i hejtersem trzeba walczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znielubimy Cię przez to. Nie ma obaw :)

 

Choć jak widać po wielu stronach wielu wątków jest to chyba walka z wiatrakami, a w zasadzie z jednym wiatrakiem. 

Swoją drogą jakby były z plasteliny to powinny się odkształcić, a nie urwać.  :rolleyes:  :biglol:  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ze robisz źle a robisz.

 

 

oj , nieładnie Madox  :facepalm:

 

 

 

jestem Madox wiem lepiej i już.

 

słyszałem , że szpilki smarujesz..? :huh:  Nie smaruj bo się.... urywają.... :mrgreen:  i na plastiki uważaj....

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie należy się cofać 14lat wstecz ,bo NIC to nie wnosi do tematu,bo 14lat temu były zupełnie inne auta.Tak trudno zatrybić co mam na myśli?

No popatrz, popatrz jak to szybko zmieniasz zdanie zeby tylko pasowalo do danej sytuacji. A nie tak dawno pojekiwales w watku o OBK, ze przez 20 lat Subaru w ogole nic sie nie zmienilo.

14 lat i szpilki jak nowe! Trzeba miec leb na karku, a nie tylko uszy, nos, oczy, usta i owlosienie. ;)

Nie znielubimy Cię przez to. Nie ma obaw :)

 

Choć jak widać po wielu stronach wielu wątków jest to chyba walka z wiatrakami, a w zasadzie z jednym wiatrakiem

Swoją drogą jakby były z plasteliny to powinny się odkształcić, a nie urwać.  :rolleyes:  :biglol:  ;)

Polemizowałbym z Tobą. Należy z tym walczyć bo część Forumowiczów już zaczyna przyznawać "po części" rację" Madoxowi, który wmówił nam, że Subaru musi być jak inne marki i podążąć tą samą drogą oc inne marki. Normalny człowiek jak czegoś nie lubi, nie je. A człowieka, który najadł się do syta w restauracji, po czym nie chce zapłacić bo mówi, że mu nie smakowało obsługa wyrzuca za drzwi.

 

Przepraszam za OT.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox - daje 5 stów że nie posiadasz Subaru !

Bo jak byś je posiadał wiedział byś ile kosztuje wymiana opon w ASO .. ja wiem bo mam .. nawet można zadzwonić i zapytać...

Zdziwił byś się że jest taniej niż w AutoGumie na ul przewóz Krakowie ....czyli w normalnych warunkach na podnośniku a nie na pompowanych wytłoczkach u Kaziuta pod budą ..

Jestem już prawie pewien że nie posiadasz Subaru i dopóki nie zobaczę na spocie Samochodu z dow.rej i danymi z dowodu os. nie uwierzę ..

w kolegów tym bardziej nie jestem w stanie uwierzyć a w żonę to już tym bardziej [patrząc na twoje podejście do życia]...

Prędzej bym chyba uwierzył w chłopaka/narzeczonego, może się nie rysuje od patrzenia..

Przypomniał mi się taki świński kawał:

Dwóch znajomych spotyka się po latach przy piwku i po paru godzinach rozmowy i spożyciu kilku piw pada pytanie:

Ty stary a zdarzyło Ci się kiedyś zgubić prezerwatywę ?

Odp: Stary jasne nie jeden raz

Pyt: i Co wtedy zrobiłeś ??

Odp: Nic .. powoli wypierdziałem....

I to samo radzę zrobić z postami "merytorycznymi" madoxa ..

Wypierdzieć ..

 

Brak edycji ...

Edytowane przez Fortis
  • Lajk 4
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zmieniając temat - czy może ktoś się wybiera w ten weekend do Kielc na SJS dla Forków XT?

 

 

Miałem taki plan ale spalił na panewce ... Żeby nie było zaraz docinków - nie obróciła się :)

Żałuj :) grupa była.... 2 osobowa :mrgreen: jazda praktycznie bez przerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę, że jesteś z Małopolski - wpadnij kiedyś na krakowskiego spota

 

 

 

madox - daje 5 stów że nie posiadasz Subaru ! 

 

No to jak będzie z tym spotem @@madox ? :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox - daje 5 stów że nie posiadasz Subaru ! 

Bo jak byś je posiadał wiedział byś ile kosztuje wymiana opon w ASO .. ja wiem bo mam .. nawet można zadzwonić i zapytać...

Zdziwił byś się że jest taniej niż w AutoGumie na ul przewóz Krakowie  ....czyli w normalnych warunkach na podnośniku a nie na pompowanych wytłoczkach u Kaziuta pod budą ..

Jestem już prawie pewien że nie posiadasz Subaru i dopóki nie zobaczę na spocie Samochodu z dow.rej i danymi z dowodu os. nie uwierzę ..

w kolegów tym bardziej nie jestem w stanie uwierzyć a w żonę to już tym bardziej [patrząc na twoje podejście do życia]...

Prędzej bym chyba uwierzył w chłopaka/narzeczonego, może się nie rysuje od patrzenia..

Przypomniał mi się taki świński kawał:

Dwóch znajomych spotyka się po latach przy piwku i po paru godzinach rozmowy i spożyciu kilku piw pada pytanie:

Ty stary a zdarzyło Ci się kiedyś zgubić prezerwatywę ?

Odp: Stary jasne nie jeden raz

Pyt: i Co wtedy zrobiłeś ??

Odp: Nic .. powoli wypierdziałem....

I to samo radzę zrobić z postami "merytorycznymi" madoxa ..

Wypierdzieć ..

zglosilem ten wpis jako wyjatkowo obrazliwy - mam nadzieje, ze wyedytujesz to swinstwo zanim otrzymasz ostrzezenie

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zglosilem ten wpis jako wyjatkowo obrazliwy - mam nadzieje, ze wyedytujesz to swinstwo zanim otrzymasz ostrzezenie

 

 

może Madox zgłosił ? wtedy jest was dwóch a w kupie zawsze rażniej.... :)

w kupie... to chyba pan jest... z rajem ;):mrgreen:

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz jade cały przejazd w trybie S i albo mi sie wydaje albo auto mniej pali niz na I. Czy ktos tez tak ma?

 

Muszę to sprawdzić na mojej stałej trasie.

 

BTW dzisiejszy kurs, mały ruch, mało wyprzedzań, teren pagórkowaty, jazda na tempomacie 100-110km/h (styl emerycki ;) ) plus przejazd przez Kraków z północy na południe.

 

Spalanie 8,3l. 

 

Jechałem w trybie I. 

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...