Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedziałem Ci. Przyjedź XT-kiem na Spota do Krakowa to dowiesz się jak to zrobić.

 

Ale zapomniałem. Ty nie lubisz spotkań z fanami marki Subaru. Jeszcze by Cię ktoś z salonu Skody lub Volvo zobaczył i z rabatu nici. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Znalazłem zastosowanie przestrzeni pod bagażnikiem. Spróbujcie włożyć tam kilka butelek piwka a zobaczycie że w tej chwili jak mamy jeszcze noce zimne a w dzień jest pogoda na piwko to macie "chłodzony schowek". Pod koniec dnia jak wyciągam piwko to jest idealnie chłodne

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Mitsubishi EVO był swojego czasu pewien Damianek. Chciał się pochwalić swoim Evo i w trakcie rozmowy, kiedy starzy wyjadacze zadali mu kilka pytań, wyłożył się i zaczął mylić w zeznaniach. Poproszony o podanie VIN, w celu sprawdzenia co to za specyfikacja samochodu, Parę (tygo)dni zwlekał, kręcił, że auto nie stoi u niego itp. Przyciśnięty przez Moderatora wkleił VIN podany z aukcji w USA.

Ależ było zdziwienie, że auto nie było tego koloru, co podawał, nie ten model i specyfikacja, a poza tym auto miało VIN identyczny z samochodem forumowicza, który został zakupiony na aukcji w USA. 

Ten sam Damianek wyciągnął parę tysięcy PLN na moim forum od kolegów.

PS: Madox, może podasz VIN swojego samochodu i ktoś zweryfikuje. Wtedy skończy się opowiadanie bajek i uwierzymy, że naprawdę masz Subaru.


_____
Błędy w pisowni sponsoruje
iPhone + Tapatalk

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

[...]Ten sam Damianek wyciągnął parę tysięcy PLN na moim forum od kolegów.[...]

jak? i co to właściwie ma do rzeczy?

 

Nic, to tylko historia poboczna - tak się to skończyło na pewnym forum motocyklowym - to zupełnie nie ma nic do rzeczy, ani nie żadnym przytykiem personalnym. 

 

Dlaczego o tym wspomniałem? Tak jakoś mi się skojarzyło, że fan Subaru użytkownik zaproszony na spotkanie, pojeżdżawkę nagle przestaje nim być i się wykręca, to może jednak Subaru nie ma ?

 

Przepraszam, to taki mój skrót myślowy, ale skoro Madox potrafi zatrollować sporą liczbę tematów przez porównywanie Subaru do innych marek i nazywa Subaru złomem, naszła mnie wątpliwość, że może wcale subaru nie ma. Mam wątpliwości, jeśli się mylę, przepraszam. 

 

Madox, w żadnym wypadku nie chodzi mi to zdyskredytowanie Ciebie jako osoby, ale po prześledzeniu Twoich postów, nie umiem znaleźć w nich wspólnego mianownika. Jeśli się mylę, przepraszam, ale po Twoich wypowiedziach, które są w wielu momentach bardzo niespójne, intryguje mnie osoba ich autora. 

 

Powtarzam, nie jest moim celem jakikolwiek atak personalny, ale historia z Damianek_Evo i genialna taktyka moderatorska na forum mitsubishi evo dała mi trochę do myślenia i dlatego o niej wspomniałem. Chciałbym wiedzieć, czy autor, który wprowadza tyle zamiszania w tematach, wypowiadając dosyć kontrowersyjne opinie na temat Subaru, jest tym, za kogo się podaje. 

 

Dotkniętych moimi wypowiedziami, przepraszam. NIe było tematu. Sorry za offtop. 

 

Pozdrawiam Forumowiczów/czki

Krzysztof. 

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Madox, może podasz VIN swojego samochodu i ktoś zweryfikuje. Wtedy skończy się opowiadanie bajek i uwierzymy, że naprawdę masz Subaru.

 

 

Mam wątpliwości, jeśli się mylę, przepraszam.

Nie powinieneś mieć ŻADNYCH wątpliwości - @madox nie ma żadnego Subaru

 

Madox - podaj nr prawa jazdy

Ba - co do prawa jazdy to też nie mam pewności... :biglol:

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christoph  nie masz za co przepraszac  . Z postów madoxa wynika ze nie ma on zadnego Subaru , za to jego kolega ma nowego xt'ka który pali 20l/100km w trybie ekono. Ponadto zachowanie na forum potwierdza ze jest sflustrowanym nastolatkiem , którego nie stac na Subaru , za to chetnie przytulilby skode fabie 1,2 która według niego jest demonem predkosci i na której punkcie jak wynika z wpisów na forum ma bzika . Ja juz dawno dodalem sobie tego uzytkownika do ignorowanych i nie musze czytac pisanych przez niego  idiotyzmów :yahoo: - radze zrobic to samo ( chwała moderatorowi za taka opcje ). Nawet głupie z pozoru zwierze ma instynkt zachowawczy i nie s*a do własnego gniazda. Jak widac madox takiego instynktu nie posiada  co tylko potwierdza ze nie jest właścicielem auta marki Subaru

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem go do ignorowanych, ale najczęściej przeglądam z Tapatalka i niestety jego posty są. 

 

PS: Jakby kogoś interesowały skąd mi się skojarzyły podobne bajki z innego forum - to może zerknąć tu - od 9 strony rozpoczyna się akcja: http://ww.w.evo.org.pl/viewtopic.php?t=5831&postdays=0&postorder=asc&start=0

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie bardziej efektywnie byłoby, gdybyśmy "takich" ignorowali? Nawet nie wspominając "ich" nick'ów? Wątki byłyby bardziej przejrzyste i mniej OT.

Sami jesteśmy sobie winni - karmimy trolla każdą reakcją na jego wpis...Dajmy spokój z tym dochodzeniem czy "on" ma Subaru i ile ma lat. Jeśli naprawdę mamy dość - przestańmy karmić trolla.

 

Spróbujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem go do ignorowanych, ale najczęściej przeglądam z Tapatalka i niestety jego posty są. 

 

PS: Jakby kogoś interesowały skąd mi się skojarzyły podobne bajki z innego forum - to może zerknąć tu - od 9 strony rozpoczyna się akcja: http://ww.w.evo.org.pl/viewtopic.php?t=5831&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

zaczytałem się w ten wątek evo - rzeczywiście o skojarzenia nietrudno

Edytowane przez Michał KR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnych przypadkach widzę tutaj obudzonych,że mają zwyczajne,technologicznie mocno przestarzałe,najczęściej mało dynamiczne auto,a wydawało im się ,że będą należeć do jakiegoś klubu elitarnej marki i teraz denerwują się bo widzą,że to była jakaś dziwna ułuda ,widzę też jak na każdym forum klakierów marki ,ale widzę też zwyczajnych ludzi którzy sądzą podobnie jak ja

Nie mam 5 lat i nie dam się wciągnąć w podawanie jakiś numerów nadwozia,bo guzik mnie obchodzi czy ktoś myśli że mam Subaru czy go nie mam,zgodnie z tradycją forum jak znajdę czas wkleję zdjęcie auta.Tyle mogę zrobić

Właśnie wyjeżdżając spod domu zobaczyłem ,że mam "flaka".Muszę zdjąć koło i zawiezść do gumiarza .Dobrze ,że córka nie ma szkoły i jest w domu ,a tym samym jej auto,bo paćkać tym ustrojstwem z kompresorkiem nie będę koła.Już myślałem,że nie ma podnośnika i klucza,ale był w styropianowej formie ,w której pewnie zmieściło by się koło ,ale lepiej zaoszczędzić nawet na tym,podobnie jak na szmatce pod kierownicą.Jak w aucie które może wjechać gdzieś w jakiś lekki teren i np rozciąć oponę może nie być choćby dojazdówki.W zasadzie powinienem napisać to w wątku o Outbacku

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...