Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Za tyle sekundy nowy XT miałby ponad 120km/h!!!! Nie mówiąc gdyby miał te 300 koni jak w Japonii. Ale kim jestem że bym znieważył post Madox-a

 

Poprawiam się za 14sek to ponad 160km/h

Edytowane przez T1sh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę, że jesteś z Małopolski - wpadnij kiedyś na krakowskiego spota

 

 

madox - daje 5 stów że nie posiadasz Subaru !

 

 

No to jak będzie z tym spotem @@madox ? :coffee:

Fortis chętnie przyjmę zakład,ale w innej kwocie ,powiedzmy 10tys.

 

Madox, a kobiecie nie odpiszesz? Boisz się drobnej blondynki? :o:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie kumam o co chodzi w tej dyskusji na temat nowego forestera :-) słaby bo dużo pali czy że zmiana kół tylko w ASO bo szpilki się rwą albo jakiś troll tu trolluje. Kiedyś na forum Hondy był gość z honda Poland co miał nick Beata ale miał wąsy i na ślepo klepal bzdury z działu marketingu Hondy. Przeniosłem się na forum skody i super mili ludzie ale nikt związany biznesowo z marką się nie udzielał. Następnie zrobiłem migrację na bmw i podobnie. Co bardziej pomocni forumowicze pomagali ale żeby taki Pan Fus się odezwał... Nigdy albo od święta ktoś od niego. Ciekawe jest to forum. Wiadomo, zasady SIP, ale jestem pod wrażeniem. Taki Pan Andrzej normalnie dyskutuje, nawet SIP się odzywa i można zapytać; czy jest inne takie forum marki? Dostałem rok temu służbowego forka 2.0, nic specjalnego, ale... Nagle machaja Ci inni jak na moto, forum mam aktywne i przyjazne, napęd taki, że w BMW płakałem jak sypnelo śniegiem a tu się śmieje jadąc przez las i łąki. Nawet przyzwyczaiłem się do max kijowego wykończenia wnętrza, szczególnie firanka nad kolumną kierowniczą, blok plastiku zwany podłokietnikien oraz ręcznie cięty wkład do tego podłokietnikami. No i dywanik co daje rade na 8k km a szpilek nie noszę . Mistrzostwo ignorancji jakościowej. Na pierwszy rzut oka marka jak inne. Tylko za cholere nie wiem, dlaczego po oddaniu służbowego forka sam sobie prywatnie kupiłem następnego? Starszego, dokładnie 2x więcej mocy ale forka a nie crv czy inne rav? Zaraza jakaś. Spalanie jak to spalanie, szpilki się rwą, serwis drogi. Frustraci się frustruja, trolle troluja ale dźwięk boksera z przelotowym wydechem powoduje zadarcie spódniczek pod każdym gimnazjum a nawet studium fryzjerskim. Z pozdrowieniami howgh! ;-)

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Christoph,eeee :) fajnie jest i cham chama zaraportuje :)... jakoś to będzie ...

@@przemekka,Tutaj wystąpił problem współzawodnictwa ..a Justi ze 4tyg temu czasy poprawiła ;) ... i madox ma problem ...

@@Nowicjusz, Pisałem Ci w innym temacie że na S pali mniej...

Dyrekcja jak dobrze pamiętam to potwierdza [ręki nie dam ] ale na 80%.. :)

@@madox, Załatw gwarancję bankową na 10 tyś zł .. i pogadami ;)

 

Edytowane przez Fortis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w kupie... to chyba pan jest... z rajem

 

 

ale nie zgłaszamy pana wpisów , nawet tych celowo kłamliwych... :)

na pana klamliwe wpisy to juz dawno przestalem zwracac uwage, tylko te obrazliwe (a to +/- co drugi wpis) nadal jakos draznia... w pana przypadku idealnie sie sprawdza staropolskie polskie przyslowie o garbatym i mogile... :mrgreen:

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pana klamliwe wpisy to juz dawno przestalem zwracac uwage, tylko te obrazliwe (a to +/- co drugi wpis) nadal jakos draznia... w pana przypadku idealnie sie sprawdza staropolskie polskie przyslowie o garbatym i mogile...

 

 taki +- staropolski mądrala z PANA  :)  do tego "podrażniony".PAN  :drool: ........ no dobrze......  nie będzie PAN kłamał a ja nie będę pisał +- tylko "mniej więcej"...ok..? :coffee:

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem ,że się nie powinno smarować ,ale nie będę za każdym razem szpilek zmieniał w złomie.I nie mówcie mi co było 14lat temu w wrx czy czymś innym

Pisali Ci wyżej ,że się urywają ,nawet serwis urwał i kazał zapłacić,jak ja bym im zapłacił to by się zes..

To na pewno smarujac Nie poprawiłes. Twoje zachowanie trochę dziwne...

 

Oczywiście że smaruje się śruby aby się nie zatarły. Może Molycote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na pana klamliwe wpisy to juz dawno przestalem zwracac uwage, tylko te obrazliwe (a to +/- co drugi wpis) nadal jakos draznia... w pana przypadku idealnie sie sprawdza staropolskie polskie przyslowie o garbatym i mogile...

 

taki +- staropolski mądrala jesteś .... :) do tego "podrażniony". :drool: ........ no dobrze...... nie będziesz kłamał a ja nie będę pisał +- tylko "mniej więcej"...ok..? :coffee:

to juz jestesmy na ty? ;)

 

 

 

 

Wiem ,że się nie powinno smarować ,ale nie będę za każdym razem szpilek zmieniał w złomie.I nie mówcie mi co było 14lat temu w wrx czy czymś innym

Pisali Ci wyżej ,że się urywają ,nawet serwis urwał i kazał zapłacić,jak ja bym im zapłacił to by się zes..

 

To na pewno smarujac Nie poprawiłes. Twoje zachowanie trochę dziwne...

Oczywiście że smaruje się śruby aby się nie zatarły. Może Molycote?

tez cale swoje "motoryzacyjne" zycie delikatnie smaruje szpilki smarem grafitowym i nigdy, przenigdy nie mialem zadnych problemow ze szpilkami czy nakretkami (czy to w Subaru, czy w jakims innym auciue)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...