Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalne dywaniki są dość krótkie i nie chronią wykładziny pod pedałem gazu.

Dajcie na priv jakies info jak macie cos sensownego bo to co daje SIP to niestety jakas kpina ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif20150421_091827.jpgattachicon.gif20150421_091758.jpg

 

12.2 l i 822 km tylko po mieście.

Drugi wynik to Subariada po Rumunii.

Trzeci to trasa Poznań - Łomża - Poznań, chyba.

 

Izka nogi nie odstawia jeśli chodzi o gaz więc te wyniki wyższe niż ja uzyskuje. Przy mojej jeździe to moze być nawej 1,5 mniej.

Izotom jak sie wyświetla taką historię?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale taką historię za każdym razem trzeba wymusić aby była rejestrowana poprzez "Ustaw". Czy się mylę?? Jakieś 2 razy z tego korzystałem...

 

Szkoda, że nie jest dostępne coś takiego od ręki jak robi się to w niemieckich autach - przeskakując po kolei w każdym momencie mamy dostępne spalanie chwilowe, czas jazdy, średnie spalanie, przebieg. W Subaru jest tak, że można to odczytać przed zgaszeniem silnika i tylko na postoju. Jeśli się mylę to będę się bardzo cieszył bo strasznie mnie to rozwiązanie wpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam bym dopłacił, by nie mieć skóry, nie dam grosza za dach. Lepsze audio było by miłe. W nawigacje fabryczne nie wierzę. Ja dodałem hak, felgi 17' na zimę, gumowe dywaniki i uchwyt do telefonu Ram Mount. W planie osłona silnika, jak tylko będzie, dodatkowe światła drogowe (Hella luminator X LED) jak wymyślę dobry sposób na montaż i CB (CB mam, ale chodzi o przyzwoity montaż). Comfort to wersja optymalna. Na wyższą bym się skusił tylko, gdyby Comfort nie miał ksenonów oraz automatycznej klimy. Elektryczną klapę toleruję.

Edytowane przez Alfik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Keyless i przyciemniane tylne szyby.

Natomiast co do radia i nawigacji to w MY15 jest nowe, inne niż dotychczas, więc trudno cokolwiek o nim powiedzieć. Chyba, że madox wie coś więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox nie wie czy kupi xt comfort ,czy R-kę kombi ,czy może żal mu będzie na paliwo i kupi tłusto wyposażonego scouta,a może będzie bał się awarii w tych wszystkich autach i kupi cx5 2.0 benz ,a może spodoba mu się nowy Outlander.Kto wie :D A może Outback z innymi motorami się pojawi.Jest jeszcze z 1.5 roku czasu ,to coś może się wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje szanownemu gronu

 

 

 

 

Ja dodałem hak,

 

To była pierwsze rzecz o jakiej pomyślałem. Oryginalny czy coś z wolnego rynku ? 3k pln za ori to tak trochę odstrasza :)

 

 

 

 

W planie osłona silnika,

 

to jeszcze jej nie ma ? O rany to już przecież minęło ponad 2 lata od premiery. Myślałem że już jest..... :(

 

 

 

CB mam, ale chodzi o przyzwoity montaż)

 

sprawdzałeś może opcję instalacji w schowku z przodu i wyprowadzenia kabla antenowego przez tylną lampę na dach ? Mam tak w obecnym OBK i jest to optymalne rozwiązanie. Tylko radio musi być odpowiednio kompaktowe.


 

 

Sam bym dopłacił, by nie mieć skóry, nie dam grosza za dach

 

doszedłem do tego samego wniosku.

 

 

 

Jest jeszcze Keyless

 

dopłaciłbym żeby tego nie było :)


 

 

Natomiast co do radia i nawigacji to w MY15 jest nowe, inne niż dotychczas

 

w wersji Comfort również jest nowe radio?

Edytowane przez Adam12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Subaraki potrafią nieźle siać zakłóceniami na CB.
W poprzednim aucie (Civic Vlll) spore zakłócenia generowało elektryczne wspomaganie kierownicy - w nowym Forku równiez występuje to rozwiązanie... za to auto wysokie, dać dobry długi 'bat' i będzie OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...