Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Raczej są na tyle rozwinięte, że nie trzeba kamerek aby udowodnić np. swoją niewinność jak to jest u nas, że ktoś najpierw przyznaje się do winy ale później jednak próbuje to odkręcić.

 

Naprawdę wierzysz w to co napisałeś?

Że Polska to ciemnogród a "zachód" to taka cudowna cywilizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, tym przypadku była to "zemsta". Ponieważ znamy "rys historyczny" kierowcy Mazdy, więc nie ryzykowałbym twierdzenia, że mogło być to działanie w afekcie.

Noo proszę Cie... :huh:

Możesz objaśnić mi ten "rys historyczny" kierowcy Mazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej są na tyle rozwinięte, że nie trzeba kamerek aby udowodnić np. swoją niewinność jak to jest u nas, że ktoś najpierw przyznaje się do winy ale później jednak próbuje to odkręcić.

 

Naprawdę wierzysz w to co napisałeś?

Że Polska to ciemnogród a "zachód" to taka cudowna cywilizacja?

Nigdzie nie napisałem, że na zachodzie jest cudownie ale jest większa kultura. w Polsce już kilka sytuacji miałem, że idąc komuś na rękę i nie wzywając policji dostawałem w podzięce próbę odkręcenia wszystkiego o 180 stopni mimo że na papierze podpisał co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdzie nie napisałem, że na zachodzie jest cudownie ale jest większa kultura. w Polsce już kilka sytuacji miałem, że idąc komuś na rękę i nie wzywając policji dostawałem w podzięce próbę odkręcenia wszystkiego o 180 stopni mimo że na papierze podpisał co innego.

 

Wg mnie z problemem odkręcania o 180 stopni można się spotkać wszędzie na świecie.

 

Co do rejestratorów to znalazłem taki artykuł: http://hadron.pl/ban-na-kamery-samochodowe/

I wg mnie prawo w Austrii (i nie tylko) jest absurdalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak ten i miałem zielone na wjazd na skrzyżowanie a piesi czerwone a co?

 

Nie widzisz sygnalizatora po prawej? To nie strzałka warunkowa tylko normalne zielone. Do miejsca spotkania ze mną ten pug miał od swojego sygnalizatora ok. 20 m, więc musiał już wjechać na skrzyżowanie na purpurowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Byłoby, dlatego trzeba mieć oczy dookoła głowy nawet jak się ma zielone.
A niebieskie, albo piwne? ;) 

 

Pojęcia zielonego nie mam jak to jest jak się ma niebieskie albo piwne ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mieliśmy sytuację, gdy na łuku drogi dwupasmowej, jadący przed nami na sąsiednim pasie samochód nagle zjechał na połowę naszego pasa, po czym gwałtownie odbił i wrócił na swój pas. Gdy dojechaliśmy do świateł, młody kierowca  pokazał nam przepraszający gest ... w jednej ręce trzymając e-papierosa, a w drugiej telefon.  :facepalm: Po chwili zaciągnął się i  wypuścił taką ilość pary wodnej, że przez chwilę nie było go widać. :o Jednocześnie dalej pisał smsa na telefonie. 

 

To tak a propos powyższego filmiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek, słynny dresiarz z białej hondy w POZ wczoraj usłyszał wyrok za pobicie Duńczyka z czarnej hondy, po tym jak się przepychali jakiś czas temu, a potem tłukli na ulicy

 

http://www.tvn24.pl/poznan,43/wiezienie-dla-kierowcy-ktory-na-ulicy-pobil-dunczyka,671908.html

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj: ja rozumiem, ze pierwszy dzień szkoły i trzeba dziecko zwieść i zostać. ale zobaczyłem we Wrocławiu na Wojszyciej nowiuśkie STI zaparkowane.... bezczelnie na trawniku :-/ wstyd!!! Mam nadzieje ze to nikt z forum...

 

Schamienie społeczeństwa następuje  w postępie geometrycznym.

I to wszystkich pieszych, rowerzystów, kierowców.

Subaru na samym początku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...