Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o używanie wulgaryzmów, przeciwko czemu nic nie mam, tylko o to że to jest jedyne co ma wywoływać efekt komiczny w tych badziewnych standupach.

Hanka Bielicka w juz prehistorycznych czasach występowala solo przy mikrofonie i opowiadała świetne historyjki, bez sypania wulgaryzmami. i nie wiedziała, ze teraz by była może standup... standupowka? żaden obecny jej nie dorówna klasą.

 

 

linkhttps://youtu.be/niLbf11tm4k

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jkarp napisał:

Hanka Bielicka w juz prehistorycznych czasach występowala solo przy mikrofonie i opowiadała świetne historyjki, bez sypania wulgaryzmami. i nie wiedziała, ze teraz by była może standup... standupowka? żaden obecny jej nie dorówna klasą.

 

 

 

linkhttps://youtu.be/niLbf11tm4k

 

 

Albo Leszek Poniedzielski . Też nigdy nie słyszałem wulgaryzmów podczas Jego występów.

Ja mam wrażenie, że publiczność reaguje śmiechem na każdy wulgaryzm, nawet taki użyty jako "przecinek" i między innymi dlatego tak chętnie standuperzy ich używają ... Niestety ...  Nikt mało kto dba o to aby rozrywka "trzymała poziom", a kulturotwórcza wartość słowa dupa, już dla publiczności nie jest atrakcyjna ;-).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Poniedzielski :) a co do reszty - pełna zgoda :) Jedyny, którego bluzgi jako tako wchodzą mi w metabolizm komórki to Abelard Giza.

Jeden z moich ulubionych występów Andrzeja: 

 

Edytowane przez Subaryta
  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2018 o 23:41, jkarp napisał:

Hanka Bielicka w juz prehistorycznych czasach występowala solo przy mikrofonie i opowiadała świetne historyjki, bez sypania wulgaryzmami. i nie wiedziała, ze teraz by była może standup... standupowka? żaden obecny jej nie dorówna klasą.

 

Mała różnica : standuperzy zazwyczaj sami piszą swoje występy, Bielicka była tylko aktorką która recytowała napisany przez kogoś tekst (np. Brzeziński). Podobnie jest z wieloma innymi osobami:  sporo tekstów pisze choćby Jachimek, wystawianych np przez Cezarego Pazurę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.ec583ae66d7f88c52ce981b87efe6d7d.png

  • Super! 1
  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tutek napisał:

@Teddy26 chyba kpisz, że któryś facet nałoży na auto byle jaką chemię, którą sam się myje. Szanujmy się, samochód zasługuje na coś lepszego. 

 

Pewnie miał na myśli auto teściowej :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tutek napisał:

@Teddy26 chyba kpisz, że któryś facet nałoży na auto byle jaką chemię, którą sam się myje. Szanujmy się, samochód zasługuje na coś lepszego. 

Święta racja. Myje się jednym płynem kupionym przez moją Kobiete, pewnie jak by tam był płyn do naczyń to dla mnie bez różnicy.

 

A Subarynka szampon na karoserię i mleczko, na oponki specjalny środek, na uszczelki silikon ... .

Mało tego po umyciu Subaru jest wytarte miękkim ręcznikiem, ja po kąpieli twardym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...