Jump to content

subarutux

Użytkownik
 • Content Count

  1339
 • Joined

 • Last visited

About subarutux

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 03/25/1961

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Prawie Bieszczady
 • Auto
  superturboautobus XT
 • Zainteresowania
  turystyka górska, Linux

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W związku z nagłym pogorszeniem stanu mojej Mamy (94 lata) i wiadomymi możliwymi konsekwencjami, zmuszeni byliśmy podjąć niełatwą decyzję o rezygnacji. Organizator wyjaśnił, że nie ma możliwości odstąpienia miejsca innej załodze - przynajmniej nie na dzień przed rozpoczęciem. Ale jest możliwość odstąpienia noclegu. Więc jeśli ktoś potrzebuje, to jest do dyspozycji pokój dwuosobowy w pensjonacie Różycki, od czwartku. Na PW wyślę nazwisko rezerwacji, bo chciałem oddać pokój komuś z Forum, kto potrzebowałby jeszcze. Jeśli nikt się nie zgłosi do wieczora, muszę odmówić rezerwację.
 2. @KamilB: jest adnotacja "Zmiana gwarancji dot. korbowodu i tłoczysk". O wymianie jako takiej nie ma nic.
 3. Ja tam samochodu nie myję, bo coś mi mówi, że trzeba będzie solidnie umyć po powrocie.
 4. Pozdrowienia dla kierowniczki czarnej Tribeci, obmachanej - ze wzajemnością - wczoraj w Rzeszowie, ul. Borowa
 5. subarutux

  Kubica w F1

  - A może nawet bardziej? Przynajmniej cisza i świeże powietrze. Można oddać się refleksjom na temat sensu istnienia, zamiast podnosić sobie ciśnienie w przewodach płynów ustrojowych.
 6. Ale zużycie paliwa zacne! Znajomy ma nowego (półrocznego) Forestera 2.0i i mówi, że mu pali tylko 8...
 7. Światła ksenonowe w SJ faktycznie krócej świecą niż np. SH, choć jasność wydaje się być podobna. Nie wiem, komu się to (bardzo dobre światła w SH) nie podobało. Po prostu TTTM, ale - jak słusznie koledzy napisali wyżej - można to ustawić.
 8. Oklejenie folią boków to droga rzecz? Bo chyba warto? Mimo częściowo emeryckiego charakteru TUR-TER, zdjęcia i relacje z lat poprzednich momentami budzą grozę i zwątpienie.
 9. Znajomym tak gwizdnęli auto, jakieś 10 lat temu (do granicy blisko).
 10. No właśnie o to chodzi, że nic. Takoż przy pochmurnej pogodzie. Można dostać depresji. Ale to tylko moje zdanie, bo ogólnie miłośników przyciemniania jest więcej.
 11. Instrukcja obsługi do IV generacji pisze, że co 105 000 km.
 12. A gdy zaczniesz myśleć, to najpierw przejedź się autem z przyciemnionymi szybami na tylnej kanapie wieczorem, w nocy lub przy pochmurnej pogodzie.
 13. Pozdrowienia dla kierownika Forestera III (chyba? - szybko jechaliśmy) ze świnką i poprzedzającego go Forestera I, mijanych dziś koło południa na obwodnicy w Łańcucie!
 14. I bardzo dobrze! Ładnie wygląda, nic nie wystaje. Elegancko i praktycznie. U mnie jest podcięte trochę i kawałek mocowania gniazdka wystaje, gniazdko też jest widoczne. I wcale mi się to nie podoba. Niestety, zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym.
 15. subarutux

  E-Boxer

  Z całym szacunkiem, ale to brzmi trochę jak z dzieł Marksa, Engelsa i Lenina. Jestem z wykształcenia biologiem, spec. ekologia, i doskonale rozumiem dzisiejszą sytuację Ziemi, Polski w szczególności. Jednak jestem też poddanym rządu Socjalistycznej Unii Europejskiej i Polskiej Rzeczpospolitej Socjalistycznej, i wiem, że za to wszystko będę musiał SAM zapłacić, a tak się głupio składa, że nie bardzo mam z czego. I pewnie większość poddanych tego imperium również. I przytłaczająca większość obywateli Świata też na pewno nie. A więc albo rządy przestaną zabierać nam lwią część dochodów i pozwolą samodzielnie dbać o przyszłość naszej pięknej Ziemi, albo niech same to uczynią - wszak mają dość kasy z naszych podatków. Natomiast dalsze obkładanie nas podatkami i np. zmuszanie do ogrzewania domów horrendalnie drogim gazem, to już niewolnictwo. Albo może administracyjne wyburzanie starych kamienic i nowych domów jednorodzinnych, i upychanie nas w energooszczędnych blokach ze ściśle wyliczoną powierzchnia mieszkalną na 1 osobę? Albo przymusowe odebranie nam samochodów (za które sami zapłaciliśmy) i w trybie nakazowym wsadzenie nas do komunikacji zbiorowej? To już przerabialiśmy - ja osobiście, i nie życzę tego nikomu.
×
×
 • Create New...