Jump to content

subarutux

Użytkownik
 • Content Count

  1292
 • Joined

 • Last visited

About subarutux

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 03/25/1961

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Prawie Bieszczady
 • Auto
  superturboautobus XT
 • Zainteresowania
  turystyka górska, Linux

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OK, teraz jasne. Bo zabrzmiało, jakby serwis miał okleić jakoś specjalnie...
 2. - chodzi o oklejenie czymś zabezpieczającym, czy reklamami?
 3. Jest prosto; dystorsja obiektywu, zniekształcenie perspektywiczne i krzywizna klapy dają takie wrażenie. Bardzo zacne znaczki
 4. Wybaczcie pytania początkującego: 1. Nalepkę z numerem startowym dostajemy na miejscu? 2. Te bajeranckie nalepki z flagami i imionami załogi otrzymujemy od Organizatora, czy robi się je we własnym zakresie?
 5. Drodzy panowie, w swoim starym Foresterze SH zrobiłem wyciszenie nie pytając nikogo o zgodę ani o gwarancję, samochód ma już 10 lat - widuję go od czasu do czasu, zadbany, ani śladu rdzy, a nowy właściciel mówi, że komfort na miarę Mercedesa. Może nie należy przesadzać? Z drugiej strony dobrze by było, gdyby @DZIAŁ TECHNICZNY zechciał się wypowiedzieć. To, co robimy z naszymi samochodami, to nasza sprawa, ale jakieś oficjalne stanowisko byłoby rzeczywiście wskazane.
 6. Jednakowoż można zlecić ASO takie wyciszenie (które i tak robi zewnętrzna firma) i ASO nic nie mówi o utracie gwarancji?
 7. Czesi i Słowacy chętnie oddychają u nas wolnością i pełnym wydechem.
 8. To ja pewnie jestem jakiś nieteges, bo rozróżniam ich chyba tysiące, choć może nie wszystkie potrafię fachowo nazwać...
 9. Przypomniało mi się przy sprzątaniu, że UE ograniczyła także moc silników do odkurzaczy. Na szczęście zdążyłem kupić wodny odkurzacz Zelmera o mocy całych 1600 W
 10. Byłem z Foresterem w ASO na aktualizacji oprogramowania. Aktualizacja map i stacji multimedialnej wraz z czynnościami przygotowawczymi trwała prawie 4 (słownie: cztery) godziny!!!! Chwała Bogu, że oprogramowanie silnika i skrzyni biegów jest aktualne, bo pewnie trwałoby jeszcze następne 4. Na razie nie widzę różnicy w działaniu stacji (poza wyzerowaniem ustawień ), mapy działają jakby szybciej i dokładniej, choć stopień ich aktualności nie poraża.
 11. Pozdrowienia z wczoraj dla ślicznego białego XT z rurami, koło którego zatrzymałem się w ASO w Rzeszowie!
 12. Tu → http://dompratulin.pl/ są dobre noclegi, do soboty. I w miarę blisko (w sam raz, żeby rozgrzać silniki).
 13. Dopisałem. + trzy przydasie. Lista list 1. obecnosc na plejadach 2. Impreza wczesniakow 3. Szosowa 4. Terenowa 5. Turystyczna szosowa 6. Turystyczna terenowa 7. Apacze 8. imprezowicze 9. lista teamow 10. Przydasie 1. obecność na plejadach dzioba i DZIOBNIK Damian i Kasia kriskristoffers/wiewiórka/Przemo Rafaelo / Irmina zoui/mary/chojny guma / Aneta /Kinga / Kubuś radix99 i Lucy _akir_ / Ola / Wiki Panzerpferd-y (Tusia i Jędrek) Tommi1/JulKa subarutux i Jeszcze_Bez_Nicka kosmit / vika / piotruś / pilot poszukiwany kambol jmiciuk / Aga keyman i dziewczyny IntakWRX/ Jamil Apacz / Lula gekoniasty / Ania / Michał / Zosia Olusia / Beavis Aga / Marjanka pitgol szubaru z rodziną MM555/Madzia tarus/Puszek/Milan 2. Impreza wczesniakow dzioba i DZIOBNIK, Wątły, kfiatek kriskristoffers/wiewiórka/Przemo (nie do końca wiadomo chyba że ktoś nas przenocuje) Rafaelo / Irmina guma kosmit / vika / piotruś kambol (postaram się dotrzeć z podlaskiej rubieży) jmiciuk /Aga _akir_ / Ola / Wiki IntakWRX/ Jamil gekoniasty / Ania / Michał / Zosia Olusia / Beavis Aga pitgol szubaru MM555/Madzia 3. Szosowa 110 IzoTom 111 przemekka/justi 115 IntakWRX/ Jamil 124 zoui/mary/chojny 126 MM555/Madzia 129 Apacz / Lula 130 szubaru/Ola 4. Terenowa 2xx Dzioba / Dziobnik (low budżet) 205 Rafaelo / Irmina 213 kosmit / PILOT 215 IzoTom 218 Olusia / Aga / Marjanka 219 pitgol 222 ThanJu / ZwyklySzaryMisio (low budżet) 5. Turystyczna szosowa 3xx Damian i Kasia 313 gekoniasty / Ania / Michał / Zosia 326. guma z synem 345 KERAM 349 Tommi1 i JulKa 399. radix99 i Lucy 342 Bazan+ 343 Kambol+ 376 rosaskc 6. Turystyczna terenowa 404 _akir_ / Ola / Wiki 405 kriskristoffers/wiewiórka/Przemo 417 muminek/niuta 418 STV & Dastemito's 420 keyman / Kasia / dziewczyny 432 jmiciuk / Aga 451 tarus/Puszek/Milan 454 subarutux i Jeszcze_Bez_Nicka 7. Apacze 8. imprezowicze (osoby, które dotrą dopiero na imprezę koncową) EWA 155 Panzerpferd-y (Tusia i Jędrek) 9. lista teamow Ł(K)RT Silesia Team 10. Przydasie nalewka babuni Trytytki i silver Tape Dopisałem się a co cała wychuta wszystkiego tej... Esperal Glukoza w kroplówce Kraken Jack Daniels na wypadek zmarznięcia w deszczu / błotku Multitool Subaru Rumpunch Boarischs Bier WD40 Pampers Mega Pack 5 DESNORAN Spray do nosa przeciw chrapaniu - 100 ml @kriskristoffers stosuje "nie chrap" Spray lub coś innego na komary Kij do badania głębokości brodów (co najmniej 2 m) Buty gumowe do pokonywania tychże
 14. Jeszcze nie ogarnięte, zostały albo daleko, albo w Białej Podlaskiej przy głównych drogach... A tak się składa, że nie bardzo mogę siedzieć przy telefonie i komputerze przez cały dzień.
 15. Kiedyś pisałem, że wygłuszenie Forestera to znakomity i sprawdzony sposób na poprawę dynamiki. Patent jest prosty: nie słychać szaleństw silnika i skrzyni, to bardziej ochoczo naciska się gaz. Wskazówka obrotomierza wtedy przestaje przeszkadzać i nagle odkrywamy, że samochód może jechać bardziej żwawo.
×
×
 • Create New...