Jump to content

pepedealer

Nowy
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About pepedealer

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Mazowieckie
 • Auto
  Forester MY 2017 2.5 AT NA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe czy nasze "sprowadzaki" zostaną wspaniałomyślnie zakwalifikowane do tej akcji?
 2. Mój na akcje z poduszkami się nie kwalifikuje.
 3. Cześć Wpisałem na stronie https://www.subaru.com/vehicle-recalls.html/ numer VIN mojego auta i wyszło coś takiego October 3, 2019 Schedule Services Description Over time, due to a decrease in contact pressure between terminals in the ODS sensor mat harness, a temporarily unstable electrical connection may be possible. If the connection is temporarily unstable, the ODS may not properly determine the status of the right front seat occupant. Safety Risk If the ODS is unable to correctly determine the status of a front occupant, the airbag warning light may illuminate, and the front passenger airbag may deactivate even though the seat is occupied, increasing the risk of injury to the front passenger in the event of a crash. Remedy For all potentially affected vehicles, Subaru retailers will replace the ODS sensor mat harness with a new part at no cost to the customer. Czy komuś coś takiego wyskoczyło? Dodam że kontrolka od poduszki pasażera pokazuje ON/OFF zgodnie z tym czy ktos na fotelu jest czy nie Forester MY 2017.
 4. Nigdzie "znaczków" Harmon nie widziałem. Ten moduł jest przmocowany do radia? I jeszcze jedno pytanie. Czy to radio czyta np SMS i można w nim głosów i telefon obsługiwać?
 5. Może ktoś wie czy podejdzie to https://www.olx.pl/oferta/radio-subaru-forester-CID5-IDC0HCY.html P&P do samochodu z 2016/2017 z USA?
 6. pepedealer

  LPG w Subaru

  Tak, 63 litry brutto. Trzeba styropian wyrzucić. Podłoga została na tym samym poziomie.
 7. pepedealer

  LPG w Subaru

  Jak się silnik rozgrzeje to od temperatury lekko rozszerza sie gniazdo i grzybek i to się uszczelnia. Takie informacje dostałem o człowieka, który zajmuje się obsługą Subaru. Stwierdził również że w FB25 proces "znikania" luzu jest dłuższy niż w poprzedniej serii silników.
 8. pepedealer

  LPG w Subaru

  Silnik FB25. Regulacji jeszcze nie robiłem. Podobno robi to się jak na zimnym "telepie" silnikiem. Gazownik twierdzi że jest w stanie stwierdzić czy luz się kończy po wartości podciśnienia lub korekt ale na ile to jest miarodajne to nie wiem. Instalacja zakładana przy 44 tom.
 9. pepedealer

  LPG w Subaru

  Mam przejechanie 30tkm przez rok. Wymiana filtrów co 10tkm za około 100 zł. Spalanie na trasie 9-10l/100km. Średnie zużycie benzyny na 100km to około 0.5-0.6l
 10. Napięcie bez obciążenia 12,2V i akcja z oświetleniem wnętrza jak na filmie. Po włączeniu świateł na wolnych obrotach 14,3V. Pojadę na sprawdzenie masy w wolnej chwili.
 11. Cześć U mnie wartości ładowania zbliżone do tych podanych przez Jaromiła. Ale czy tak powinno zachowywać się oświetlenie wnętrza? Światła wyłączone. Czasem jadąc 60-70km/h widać że zauważalnie przygasną światła. Częściej takie zjawisko występuje na włączone klimatyzacji. 20200204_204658.mp4
 12. U mnie światła dzienne realizowane są przez światła drogowe, które świecą że zmniejszoną mocą, przy włączeniu kierunkowskazu jedno że świateł gaśnie, wyłączają się całkowicie na P i zaciągniętym ręcznym.
 13. pepedealer

  LPG w Subaru

  U mnie jest 63 litry "brutto"
 14. Pozdr dla @swierszczu w oświniaczonym hundaiu. Dziś około 15 30 na Prymasa Tysiąclecia. Kierownik z grafitowego Forestera
 15. A to nie jest tak że to paliwo już zostało przefiltrowane? W octavii przez 7 lat nie wymieniłem, wychodziły mi 2-3 zbiorniki na rok czyli jakieś 100-150 litrów. Teraz mam podobnie. W ciagu roku tankowalem 3 razy
×
×
 • Create New...