Jump to content

pepedealer

Nowy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

About pepedealer

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Mazowieckie
 • Auto
  Forester MY 2017 2.5 AT NA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pozdr dla @swierszczu w oświniaczonym hundaiu. Dziś około 15 30 na Prymasa Tysiąclecia. Kierownik z grafitowego Forestera
 2. A to nie jest tak że to paliwo już zostało przefiltrowane? W octavii przez 7 lat nie wymieniłem, wychodziły mi 2-3 zbiorniki na rok czyli jakieś 100-150 litrów. Teraz mam podobnie. W ciagu roku tankowalem 3 razy
 3. Miałem to samo. Spróbuj zaprogramować szyby.
 4. Ja bym na swojego nawet nie spojrzał gdyby nie zakup z poleconego miejsca gdzie kolega kupił i naprawił jeden samochód a drugi naprawił. Obydwa Forestery. Samochód trafiłem przez przypadek, po VIN znalazłem zdjęcia i zamówiłem raport. Kupiłem już naprawiony. Krajowego nie chciałem bo albo 2.0 (trochę zbyt mało) albo 2.0 DIT (droga inst LPG)
 5. Teoretyczne pytanie. Czy jest możliwość wstawić używany FB25? Czy obecna skrzynia by pasowała? Jeśli nie to silnik + skrzynia? Taki zestaw około 6k PLN. Jakie ewidentne przeszkody uniemożliwiające taką operację? Było by wolniej ale jeszcze do zaakceptowania.
 6. Mam Wurth, a w drugim aucie same gumki kupione w serwisie VW (najlepsza jak do tej pory opcja)
 7. No chyba jeszcze jakiś włącznik by się przydał do tego światła.
 8. Miałem kartę pamięci podłączoną przez adapter do USB. I przestała działać. Żadne urządzenie jej nie czyta.
 9. pepedealer

  LPG w Subaru

  U mnie ostatnio (zima) wyszło 0.6l PB/100km. Na wiosnę nie tankowałem jeszcze.
 10. pepedealer

  Audio w subaru

  Cześć Szkoda że nie licuje się z deską (wystaje z ramki). Obsługuje to fabryczną kamerę cofania i mikrofon?
 11. Cześć Podłączę się pod temat. Czy niżej opisana sytuacja jest prawidłowa? Włączam zapłon (silnika nie) i natychmiast startują 2 wentylatory chłodnicy. Na wskaźniku temperatura oleju 40 stopni (temperatury płynu nie mam nigdzie), klimatyzacja włączona (świeci dioda na panelu) Wyłączam klimatyzację i wentylatory się wyłączają. To tak ma być? W żadnym innym aucie tak nie miałem. Znalazłem jeszcze coś takiego "Aside from what plainOM said, the fans will also run "continuously" with the AC or defrost setting selected on the HVAC panel.(I put continuously in quotation marks as the fans turn-off above 5mph vehicle speed. Unless you have a go-pro camera under the hood, you will always be watching them with the vehicle stopped)" Ktoś potwierdzi? Zaprzeczy? A może sprawdzi czy ma tak samo. Będę wdzięczny.
 12. A do Forestera IV to jakie stabilizatory zamiast fabrycznych?
 13. Podłączę się pod temat. Grzebałem przy lampce sufitowej i teraz nie działa oświetlenie wnętrza bagażnika, podświetlenie stacyjki i lampki w drzwiach. Bezpiecznik sprawdzony i jest dobry. Forester IV 2017. Jak to naprawić? Znalazłem Spalił się bezpiecznik nr 15.
×
×
 • Create New...