Jump to content

Fiji

Użytkownik
 • Content Count

  572
 • Joined

Community Reputation

290 Wspaniały

About Fiji

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. Fiji

  Kubica w DTM

  Aby utrzymał wyniki... Jeśli sezon będzie kontynuowany... W tę niedzielę pech opuścił Zolder i przeniósł się kawałek dalej, na trasę klasyka Dookoła Flandrii; jeden zawodnik zaplątał się we własną siatkę, a drugi (MŚ!) wpadł na moto:
 2. Fiji

  Kubica w DTM

  Super! Ostatnia szykana przed prostą startową, Jacky Ickx, jest o tyle ciekawa że nieco dłuższa niż poprzednie i jest takie wrażenie jakby się "cofała". O ile poprzednie (zwłaszcza pierwszą) da się szybko i sprawnie przelecieć "na skos", to w tej nie jest to takie proste. Długo musiałem się uczyć żeby nie wjeżdżać w nią za szybko Cieszę się że poszło mu akurat na Zolderze!
 3. Fiji

  Kubica w F1

  Po co ludzie to robią? W sensie, jaka jest wartość ze stresowania żony? Nie wiem, może to aktorka i udaje niepewność/strach, ale jeśli nie - to czemu miało to służyć? No i gdzie są kakakaski?
 4. Fiji

  Kubica w DTM

  Ah OK, kolejny wątek do przejrzenia
 5. Fiji

  Kubica w DTM

  Oby nie elektryczny Pochwal sie!
 6. Fiji

  Kubica w DTM

  Dlaczego miałbym tak pisać o człowieku który od kilku lat jest najlepszy w swojej dziedzinie? Który nie szuka spełnienia zajmując ostatnie miejsca w inych sportach? Za 10, 30 czy 70 lat zostaną tylko wyniki. Czy teraz czytając wyniki meczy piłkarskich sprzed dekady czy dwóch zastanawiasz się czy padało albo czy murawa była nierówna? Jeszcze raz - największe co moim zdaniem można zarzucić Kubicy to rozdrabnianie się. Rozumiem oczywiście z czego to się bierze - i jak napisałem wcześniej - po części jest to chęc udowodnienia sobie (lub innym) że jeszcze można. A do tego do
 7. Fiji

  Kubica w DTM

  Jeśli umie się tylko to, nie ma zbyt wielu alternatyw... W sumie motorsport jest i tak dość łaskawym sportem; tancerze baletowi albo akrobaci mają parę lat by zabłysnąć a później ciało już nie pozwala na tak wiele. Kubica akurat jest w takim wieku w którym (nawet wybitni) piłkarze rozważają koniec kariery. I bywa że trzeba podjąć decyzję - np. czy lepiej grzać ławkę w słonecznej Hiszpanii czy wrócić do Polski i grać w 4 lidze, będąc swoim cieniem - ale grać.
 8. Fiji

  Kubica w DTM

  Wygląda to trochę jak kryzys wieku średniego, gdzie trzeba sobie coś jeszcze udowodnić i nie przyjmuje się do wiadomości że było-minęło i trzeba żyć dalej.
 9. Fiji

  Kubica w DTM

  Przypomina kultowe:
 10. Fiji

  Kubica w DTM

  https://sport.interia.pl/f1/news-dtm-robert-kubica-mogl-trafic-do-zespolu-audi,nId,4769045
 11. Fiji

  Openpilot

  Testował ktoś? https://github.com/commaai/openpilot https://comma.ai/
 12. Fiji

  Kubica w DTM

  Jak to śpiewali Staszewscy: "Padniemy, ale zgódźmy się,Że z tylu różnych dróg przez życie,Każdy ma prawo wybrać źle..." Trochę męczy i pachnie stetryczeniem takie gadanie typu "ooo panie, a w '56 jak byliśmy w komandosach...". Pojechał jak pojechał, to było lata temu. Trzeba żyć dalej. Nadeszło nowe pokolenie, a skakanie z dyscypliny do dyscypliny nie sprzyja zbieraniu doświadczenia. Można mieć jakieś ogólne predyspozycje, ale to zawsze będzie za mało w porównaniu do tych którzy będą równo i wytrwale pracować, pracować, pracować. Poważnie mówiąc, to czym się tu ekscytowa
×
×
 • Create New...