Jump to content

ThorG.

Użytkownik
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

About ThorG.

 • Rank
  ..:: Bywalec :..
 • Birthday October 13

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  XF Prestige

Recent Profile Visitors

1634 profile views
 1. karta była ważna
 2. bo gdyby było inaczej, to po co byłyby nam Niemcy - no nie?
 3. dokładnie tak - nigdy nie wiesz kto z czym walczy, myśl o sobie i o innych np. dzisiaj rano pewna Pani przewiozła mnie na masce swojego Fiata, bo usilnie patrzyła w lewo czy coś nie nadjeżdża i jednocześnie zaczęła kasować mnie na przejściu dla pieszych na szczęście wjechała na przejście, którym szedłem, na tyle powoli i pomimo zaskoczenia miałem moment, żeby ześlizgnąć się po stronie kierowcy - była tak przerażona, że zostało się tylko do niej uśmiechnąć
 4. ThorG.

  Kubica w F1

  cyt RK: "Prawdopodobnie powinienem był zachować większy margines w sytuacji, w której nie miałem wystarczającej pewności, ale tak już jest. Albo zawsze zostawiasz sobie zapas, albo starasz się pojechać lepiej"
 5. wstrzykiwać płyn Ludovica profilaktycznie w pośladki sąsiadów? bo domniemanie niewinności jak widać nie działa w praktyce
 6. niewiele mu brakło, żeby się zmieścić w tę drogę po lewej
 7. ThorG.

  Kubica w F1

  Sam miałem wrzucić newsa o Mazepinie. Gość jest dosyć uparty w dążeniu do przejęcia jakiegoś zespołu. Ostatnio polował na Force India (teraz Racing Point), a wszystko po to, żeby mały Nikita dostał swój bolid.
 8. prawda? też się zachwyciłem tym filmem, może zahaczę chociaż o Arłamów?
 9. a nawet ostra reakcja na stres! wyłącza się rozum i biologicznie aktywuje się system "atak" albo "ucieczka" (zastanawiam się jak przyporządkować ten przypadek )
 10. to prawda, że są na ogól mniej doświadczone w jeździe, i stąd te problemy, ale mimo wszystko - ogarniają, i wystarczy okazać im troszkę cierpliwości (nie zawsze się da, ideałem nie jestem)
 11. kobiety mają bardziej podzielną uwagę niż my, więc nie przesadzajcie - mnie to fascynuje poza tym, wystarczy uśmiech i już jestem wpuszczony, przepuszczony, wszystko gra (wystarczy nie być jak Adaś Miauczyński)
 12. według mnie, oszacowali, że się zmieszczą... straszny wypadek
×
×
 • Create New...