Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo by nie naginać rzeczywistości to ani e-boxer nie jest szybki, ani Africa nie jest szybkim moto, sorry default_smile.png Tylko clue problemu jest gdzie indziej, skoro już porównujemy z motocyklami. Jak dla kogoś Africa jest za wolna (np. dla mnie default_smile.png) to jest spory wybór dużo szybszych maszyn z gamy CB czy CBR. W przypadku e-boxera zostaje zmienić markę...

 

Podpisano: ujeżdżacz obecnie VFRki a wcześniej Cebry RR:)

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skwaro napisał:

Jak bardzo by nie naginać rzeczywistości to ani e-boxer nie jest szybki, ani Africa nie jest szybkim moto, sorry default_smile.png Tylko clue problemu jest gdzie indziej, skoro już porównujemy z motocyklami. Jak dla kogoś Africa jest za wolna (np. dla mnie default_smile.png) to jest spory wybór dużo szybszych maszyn z gamy CB czy CBR. W przypadku e-boxera zostaje zmienić markę...

 

Podpisano: ujeżdżacz obecnie VFRki a wcześniej Cebry RR:)

 

 

 
Nie widzę przyjemności w piłowaniu sporta do odcięcia, wole drogi boczne, dziurawe i bez nawierzchni, albo kręte górskie serpentyny , tam plastików jak na lekarstwo.

Dynamicznie można wyprzedzić do 140 km/h, rzadko jeżdżę szybciej.

9CAB4CB1-F12F-40F0-B394-0C7F859669E8.jpeg

27902319-2D44-46F1-86F2-1EF1F295C934.jpeg

EA4C3775-761E-480D-AB4D-9A85BDFEF331.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radiolog napisał:

 

 O jeździe na motocyklu mogę porozmawiać z motocyklistą, poza tym nie  piszę, ze raz motocykl jedzie,a raz że nie jedzie, albo że jest cudny, a zaraz że do bani. Wypowiadam się w ramach jednego pojazdu .

A na koniec uwaga- o jednośladzie mówimy motocykl , a nie motor.

To ze mną nie porozmawiasz :) Dla mnie motor to motor ;)

Szerokiej drogi i znakomitego samopoczucia, zarówno na motorze jak i w E-boxerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tu jak w przedszkolu ;d

 

Mam szybki motocykl

Nie masz 

Mam, jest szybki

Nie ten jest szybki

Tak jeżdżę 

A ja jeżdżę tak, lepiej jeżdżę 

 

Co do nowego Forestera, jedzie normalnie, nisz nadzwyczajnego jeżeli chodzi o przyspieszenie, raczej nie nadaje się na jazdę lewym pasem, będzie trzeba od czasu do czasu wyskakiwać z prawego żeby wyprzedzić kilka tirów ale jest za to bardzo wygodny, przynajmniej takie mam odczucia po 1h jazdy 

 

 

 

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aflinta napisał:

To można powiedzieć o większości producentów. 

Hmm...  Jakie aspekty bierzesz pod uwagę ?

Bo ja to widzę tak:

Honda: były usportowione TypeR i są nadal (nawet turbo dołożyli). Mieli rodzinne, spokojne CRV. Mają nadal i dodatkowo wprowadzili 1.5 turbo.

Mitsubishi: przestali robić Evo, ale za moment wszedł Eclipse Cross z silnikiem turbo

Toyota: coraz mocniejsze hybrydy i jak dla mnie "game changer" Yaris GR 4x4

Lexus: ciągle jest silnik 2.0 turbo w ofercie

 

Europejskie marki pomijam bo tam nie widzę znaczących zmian w ofertach - tzn. ciągle są mocne modele.

Edytowane przez RoadRunner
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, dawidz napisał:

Prześwit w nowym forku to takie prawie 22cm?

Prześwit (czy poprzeczny, czy wzdłużny) w SUV zawsze jest umowny, ponieważ zmienia się przy obciążeniu zawieszenia samochodu. Prześwit ma stałą wartość jedynie w autach ze sztywnymi osiami. Dodatkowo zawieszenie się zużywa. 

Poza tym cyfry w katakogu to marketing. Osłony oczywiście dodatkowo obniżają prześwit.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się naooglądałem testów / recenzji na yt i zazwyczaj napęd nowego Forestera radził sobie lepiej niż porównywanych z nim SUVów innych producentów, jednak w tym teście naszych sąsiadów, Subaru wypada chyba najsłabiej praktycznie w każdej konkurencji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dawidz napisał:

Subaru wypada chyba najsłabiej praktycznie w każdej konkurencji

Konkurencja nie zasypia gruszek w popiele. Dawniej jedynie Subaru wyposażało auta osobowe w AWD. Inne konstrukcje raczkowały. Teraz widać postęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wkleić linka, więc w skrócie streszczę. Otóż subaru postanowiło posłuchać klientów i wprowadza odmianę crosstrek sport, do którego mają wstawić albo wolnossący silnik 2.0 z BRZ, o mocy podniesionej do 255 KM, albo nowy 2.nie-ASO 260 KM. Nazwa Crosstrek sugeruje rynek amerykański, ale może, może... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jabubmw napisał:

Nie mogę wkleić linka, więc w skrócie streszczę. Otóż subaru postanowiło posłuchać klientów i wprowadza odmianę crosstrek sport, do którego mają wstawić albo wolnossący silnik 2.0 z BRZ, o mocy podniesionej do 255 KM, albo nowy 2.nie-ASO 260 KM. Nazwa Crosstrek sugeruje rynek amerykański, ale może, może... ;)

 

Dzisiaj jest 8 czerwca a nie 1 kwietnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały Pirelki AT. W dwóch słowach: bieżnik wyglada naprawdę agresywnie - dużo lepiej niż na zdjęciach. Sam profil opony wyglada ok - spodziewałem się ze będzie duży balon. Jedna opona 225/65/17 wazy 13,0 kg - tak dla potomnych. Jutro odbieram felgi, w środę montaż :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Przyjechały Pirelki AT. W dwóch słowach: bieżnik wyglada naprawdę agresywnie - dużo lepiej niż na zdjęciach. Sam profil opony wyglada ok - spodziewałem się ze będzie duży balon. Jedna opona 225/65/17 wazy 13,0 kg - tak dla potomnych. Jutro odbieram felgi, w środę montaż :yahoo:


a w czwartek filmik z upalniaimage.png.29b846b9779b1ce9418ba3daf529a622.pngalania 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jabubmw napisał:

A, wiadomość z 6 czerwca :) Wygugluj sobie crosstrek sport. Może znajdziesz sposób, żeby wkleić tui artykuł..

 

Pełno jest tych newsów w tym również takie gdzie piszą, że 'the Subaru Crosstrek Sport, the more powerful vehicle will adopt the same 2.5-liter boxer engine that currently powers the Forester, Legacy, and Outback." Czyli już wszystkie możliwe silniki ktoś przypasował :biglol:  Co by dla USA nie zrobili, u nas i tak się nie pojawi, szkoda nerwów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, GREGG napisał:

Co by dla USA nie zrobili, u nas i tak się nie pojawi, szkoda nerwów :(

Zgniło - złoty będzie, więc musi być rakieta ;) Klepane na pewno szybko się pojawią. Tajemnica rozwieje się jutro
 

CBE33A07-4A7B-4658-82B3-541972C1893C.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...