Skocz do zawartości

E-Boxer


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Moje pierwsze odczucie przy 80 - kurka ale głośno. Przy 140 szum jest ze wszystkiego. Tragedii nie ma, ale tak - wyraźnie je słychać. Natomiast na Coopersch w FXT jeździłem ostatnio chyba 2 lata temu wiec nie mam porównania czy głośniej czy ciszej. 
slychac je wyraźnie, ale tragedii nie ma

Ty lepiej mów co żona na to?!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lisek napisał:

Ty lepiej mów co żona na to?!:)

Moja stwierdziła, że AT sensu nie mają, i jeżdzi już tylko na MT :D

  

51 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Moje pierwsze odczucie przy 80 - kurka ale głośno.(..)Tragedii nie ma, ale tak - wyraźnie je słychać.

Przyzwyczaisz się, to tylko AT, pewnie jest tesz kwestia jakości wygłuszenia auta, jak to w Subaru bez szału. Ale uważam też, że na pewno mozesz dodatkowo wygłuszyć Forka, to szum AT nie powinien dokuczać, Pirelli to dość łagodne opony.

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mechanik napisał:

Ale uważam też, że na pewno mozesz dodatkowo wygłuszyć Forka,

Nie chce mi się bawić w takie bajery.

3 minuty temu, mechanik napisał:

Pirelli to dość łagodne opony.

Nie próbowałem ich jeszcze w błocie, szutrach itp, ale bieżnik wygląda dużo agresywniej niż Coopery, więc nie wiem co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisek napisał:

Byłem obejrzeć i co mam powiedzieć....PETARDA:) Mój zielony OBK fajnie by na takich wyglądał:)

I tego będę się trzymał :P wczoraj byliśmy na spacerze i aż się zdziwiłem co ro za XV. Już myślałem ze złe z Tobą :D natomiast znalazłem u nas na ośce estiaja. Nigdy go nie widziałem, tzn nie słyszałem ;)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

I tego będę się trzymał :P wczoraj byliśmy na spacerze i aż się zdziwiłem co ro za XV. Już myślałem ze złe z Tobą :D natomiast znalazłem u nas na ośce estiaja. Nigdy go nie widziałem, tzn nie słyszałem ;)

Tak jest jeden niebieski DBA z MTS-u i przyjedza do niego MY18 na spota czesto:) XV mialem gdy OBK byl na serwisie.

Taka ciekawostka, OBK 15 tys km a oba amory tylne ciekna i do wymiany gwarancyjnej a auto jezdzilo tylko po czarnym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lisek napisał:

OBK 15 tys km a oba amory tylne ciekna i do wymiany gwarancyjnej a auto jezdzilo tylko po czarnym:)

To albo To są „łzy” tęsknoty za offroadem (żeby tylko @mechanik nie widział :ph34r:), albo straszny psuja z Ciebie. Lepiej od mojego Forka trzymaj się z daleka! :D 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisek napisał:

OBK 15 tys km a oba amory tylne ciekna

 

37 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

„łzy” tęsknoty za offroadem (żeby tylko @mechanik nie widział :ph34r:)

Przywołałeś mnie ;):D Subaru nie produkuje amorów. Lipa trochę. Mnie w Subaru na gwearancji dwa razy wymieniano skraplacz klimatyzacji. Dobrze, że poszły na gwarancji, a nie uznano ich jako element eksploatacyjny.

Moje amory we Wranglu to insza inszość, chociaż pewnie pójdę w model z regulacją twardości...

 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...