Skocz do zawartości

Impreza MY2018


przemekka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, ladnie napisane. Nie zgodzę się jednak co do FXT - powinno Wam bardziej zależeć bo to dziś moim skromnym najciekawsze Subaru do wielu klientów, w gamie jakże poszukiwanych Suvow. Ilekroć porównuje się Suvy tej klasy na łamach gazet, filmów, vlogow - FXT brak i uważam to za Wasz błąd. Pozdrawiam

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tsunetomo napisał:

A nie macie wrażenia, ze poziom obsługi w każdej branży jest zasadniczo niski? Mamy rekordowo niskie bezrobocie, rekordowy wzrost płac, brak "kultury poszanowania pracy" i rynek pracownika. O dobrych sprzedawców w każdej branży jest trudno. 

Akurat moje doświadczenia z obsługa w Subaru są super, w Volvo tak sobie, a w Toyocie dramat. Wszyskto zależy od ludzi, nie brandu, są świetni handlowcy w Dacii i fatalni w Mercedesie

 

Dokładnie tak jest, w każdej marce są dobre i złe punkty, a ogólnie czasy takie, że mało komu się chce wysilać. Natomiast ludzie swoje jednostkowe negatywne doświadczenia ekstrapolują na cały brand i potem powtarzają ogólne kiepskie opinie o całej marce czy serwisie. Ja wolę akurat poszukać alternatywnego, lepszego sprzedawcy niż obrażać się na dobry produkt  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam negatywne doświadczenia z jednym z dilerów Subaru, gdzie umówienie się na jazdę testowa graniczy z cudem, a w sobotę to zapomnij. Ale nie skreślam przez to całej marki, bo na szczęście w moim mieście man wybór. Co nie zmienia faktu, że Impreza to fajne auto jest:) Tylko jak tu przekonać żonę, żeby zamienić obecny po dwóch latach od nowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Myślę, że ta opinia z końca filmu powinna dać trochę SIP do myślenia. Jeśli Subaru chcę trafić do nowych klientów musi postarać się nie robić takich wtop w internecie gdzie bardzo duży procent osób zbiera w dzisiejszych czasach opinie na temat aut z takich recenzji

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem minus. Mianowicie podłoga w schowku pod podłokietnikiem (jego dno) nie ma żadnego pokrycia absolutnie niczym. Włożyłem miernik powietrza do opon oraz długopis i teraz mam koncert na dziurach. A mogli szmatke spod kierownicy chociaż tam włożyć :idea: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem minus. Mianowicie podłoga w schowku pod podłokietnikiem (jego dno) nie ma żadnego pokrycia absolutnie niczym. Włożyłem miernik powietrza do opon oraz długopis i teraz mam koncert na dziurach. A mogli szmatke spod kierownicy chociaż tam włożyć :idea: 
Subaru jeszcze dużo musi się nauczyć bo cięcie kosztów nie tłumaczy tak dziwnych ruchów w wykończeniu czy wygłuszeniu (lub jego braku).

Pytanie czy chcą? W USA inaczej patrzy się na auta. Jak ciotka odebrała swojego nowego GMC parę lat temu gdy u niej byliśmy - złożony był podle - pod lampę mogłem wsunąć dłoń... Ciotka nawet nie zauważya :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sebastian.R napisał:

Znalazłem minus. Mianowicie podłoga w schowku pod podłokietnikiem (jego dno) nie ma żadnego pokrycia absolutnie niczym. Włożyłem miernik powietrza do opon oraz długopis i teraz mam koncert na dziurach. A mogli szmatke spod kierownicy chociaż tam włożyć :idea: :)

 

Dobrze, że Pertyn tego nie zauważył, to by dopiero zjechał imprezę po całości :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sebastian.R napisał:

Znalazłem minus. Mianowicie podłoga w schowku pod podłokietnikiem (jego dno) nie ma żadnego pokrycia absolutnie niczym. Włożyłem miernik powietrza do opon oraz długopis i teraz mam koncert na dziurach. A mogli szmatke spod kierownicy chociaż tam włożyć :idea: :)

Nie tak głośno, bo kto to od Ciebie odkupi, a domyslam się, że w związku z ów wadami które raczej są nie do zaakceptowania, to samochód sprzedajesz ;)

Edytowane przez radekk
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GREGG napisał:

 

Dobrze, że Pertyn tego nie zauważył, to by dopiero zjechał imprezę po całości :lol:

 

Nie zauważyłby bo do tego trzeba by schowek otworzyć :P a tak dokładne testy na youtube to robi tylko autogefuhl. Polecam :D

 

https://m.youtube.com/user/autogefuehl/search?query=subaru

Edytowane przez Sebastian.R
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ryba Piła napisał:

 

Oglądałem kilka razy jednak na dłuższą metę nie jestem w stanie.

Ten młody w okularkach ma tak paskudny akcent, że słuchać tego po prostu się nie daje. :)

Tak, trochę niemieckim zaciąga :)

ale w odróżnieniu od przywołanego tutaj "jutubera COTY":

- ma schemat prezentacji pojazdu

- jest dokładny (wiadomo, Niemiec choć z polsko brzmiącym nazwiskiem)

- sili się na obiektywizm, choć wiemy ze to trudne

- nie epatuje z ekranu wyłącznie swoją aparycją

- wyglada estetyczniej

Taki trochę "zachar" Niemiecki.

Fajne testy robi slowak, niejaki Rasto Chvala. Wartość dodana to język - zrozumiały choć czasem zabawnie :)

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ryba Piła napisał:

 

Oglądałem kilka razy jednak na dłuższą metę nie jestem w stanie.

Ten młody w okularkach ma tak paskudny akcent, że słuchać tego po prostu się nie daje. :)

 

E pierwsze filmy faktycznie miał akcent, zobacz ostatnie. Słychać, że nad tym pracował. Brytyjski to to nie jest, ale już polskiego ucha nie drażni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy mówi RP English :) ... ale patrząc na język przez pryzmat funkcji jaką pełni to ten Niemiec w 100% ją realizuje. A co byście powiedzieli słuchając komentującego kilkugodzinne etapy Tour de France, który od dziecka mówi Irish-English? Potrafi umęczyć ;) Niby angielski ale ...

https://www.youtube.com/watch?v=6DKu8Vb_rk0

 

A jak ktoś chce posłuchać prawdziwego brytyjskiego to zawsze ma do dyspozycji Chrisa Harrisa :) ... albo posiedzenia Izby Lordów ;)

https://www.youtube.com/channel/UC8AMAhCRmep7VJKe1sxvHFg

 

A propos Pertyna, już chwile temu odkleił sie od rzeczywistości, a pomyśleć, że kiedyś miał naprawdę fajne testy :/

 

Jeszcze odnośnie akcentów :)

 

 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o języku mowa, to czy tylko mi się wydaje, że nawigacja TomTom została słabo zlokalizowana? Ktoś kto dokonał tłumaczenia i nagrania komunikatów chyba nigdy ich nie odsłuchał podczas pracy urządzenia... albo nie znał wystarczająco dobrze naszego języka by zauważyć problem. Na szczęście jest jeszcze Android Auto i możliwość użycia wybranej przez siebie nawigacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aflinta napisał:

Skoro o języku mowa, to czy tylko mi się wydaje, że nawigacja TomTom została słabo zlokalizowana? Ktoś kto dokonał tłumaczenia i nagrania komunikatów chyba nigdy ich nie odsłuchał podczas pracy urządzenia... albo nie znał wystarczająco dobrze naszego języka by zauważyć problem. Na szczęście jest jeszcze Android Auto i możliwość użycia wybranej przez siebie nawigacji :)

 

Możesz rzucić wybrana nawigacje na ekran auta?

Apple car play praktycznie jest bezużyteczne. Nie ma apek. Siri czytająca polskie sms po angielsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tsunetomo said:

Tak, trochę niemieckim zaciąga :)

ale w odróżnieniu od przywołanego tutaj "jutubera COTY":

- ma schemat prezentacji pojazdu

- jest dokładny (wiadomo, Niemiec choć z polsko brzmiącym nazwiskiem)

- sili się na obiektywizm, choć wiemy ze to trudne

- nie epatuje z ekranu wyłącznie swoją aparycją

- wyglada estetyczniej

Taki trochę "zachar" Niemiecki.

Fajne testy robi slowak, niejaki Rasto Chvala. Wartość dodana to język - zrozumiały choć czasem zabawnie :)

 

 

Ja tego młodego z autogefuehl nie mogę oglądać. Może i zwraca uwagę na wiele drobiazgów, ale właśnie mam wrażenie, że to już trochę za dużo. Poza tym, zanim coś powie to pół godziny minie i czasami się zakręci w temacie i przez 15 minut nie potrafi się odkręcić. 

A Rasťo Chvála jak najbardziej, miał ostatnio bardzo pozytywne testy Levorga, FXT (gdzie ludzie myśleli, że to były oficjalne ujęcia Subaru) i Outbacka. Rasťo ma bardzo fajną kamerę i dźwięk, chociaż naturalnym przemówcą nie jest i to widać (czasami denerwuje).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasto nawet robi ułatwienia dla jego polskich fanów (oglądaczy) i nie pamiętam, ale chyba to był test hyundaia i30 N to używa jednego z popularniejszych w Polsce słów żeby określić jakie wrażenie zrobił na nim samochód . :) Tak sprawdziłem : Hyundai i30 N first drive rasto.Około 11:10 pod  koniec filmu .Jeśli ktoś widział to wie a jeśli jest ciekawy to myślę,że nie będzie żałował że odszukał. Można się uśmiechnąč.

Edytowane przez Boryster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Topi napisał:

Ja tego młodego z autogefuehl nie mogę oglądać. Może i zwraca uwagę na wiele drobiazgów, ale właśnie mam wrażenie, że to już trochę za dużo. Poza tym, zanim coś powie to pół godziny minie i czasami się zakręci w temacie i przez 15 minut nie potrafi się odkręcić. 

A Rasťo Chvála jak najbardziej, miał ostatnio bardzo pozytywne testy Levorga, FXT (gdzie ludzie myśleli, że to były oficjalne ujęcia Subaru) i Outbacka. Rasťo ma bardzo fajną kamerę i dźwięk, chociaż naturalnym przemówcą nie jest i to widać (czasami denerwuje).

 

No na maxa dokładne testy robi. Ale może po takich testach coponiektórych by przestała zaskakiwać wielkość bagażnika. Której nie dali rady obcenić nawet na jeździe próbnej. :biglol:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aflinta napisał:

Oczywiście, podobnie jak aplikację do odtwarzania muzyki, książek itp. 

 

 

Jak klikniesz android auto to mozesz nawigacje? Sprawdzales?

 Jak klikne car play to pol aplikacji na krzyz. Apple nie za bardzo udostepnia dane deweloperom i mam jedynie mapy applowskie.

A tak to same apki muzyczne i do audiobookow wlasnie. Nawigacji zero. 

Edytowane przez Sebastian.R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nosek kreseczka napisał:

Calkiem ladnie to wyglada ale imo przydalaby sie wyzsza rozdzielczosc

Próbowałem w opcjach developerskich Android Auto włączyć opcje 720p i 1080p... ale chyba nie ma to żadnego wpływu na obraz w przypadku tego systemu multimedialnego, może w autach z większym wyświetlaczem. 

Ogólnie aplikacje poprzez AA działają nieco wolniej niż to co standardowo oferuje stacja w samochodzie - pewnie ograniczenie transmisji po USB i podobne. 

 

58 minut temu, Sebastian.R napisał:

Jak klikniesz android auto to mozesz nawigacje? Sprawdzales?

Jak kliknę AA to mogę zarówno obie dostępne u mnie aplikacje odpalić i ustawić jednocześnie na prowadzenie auta jak i mogę jednym przyciskiem przełączyć się na TomToma i korzystać z niego (przełączenie na AA wymaga już dwóch kliknięć). Wszystkie trzy nawigacje ustawiłem na trzy różne miejsca i przełączałem się między nimi. Działa, choć AA w porównaniu do nowego systemu mulitmedialnego nieco muli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka można otworzyc bagaznik... Pinem....

Jest odzielny, malutki przycisk na klapie bagaznika którym klepiemy kod. Jak zatrzaśniemy kluczyki w bagażniku to da sie wejść. Fajne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...