Skocz do zawartości

Boryster

Nowy
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Boryster

 • Tytuł
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  małopolska
 • Auto
  nie skoda ale też na s plus coraz trudniejszy sentyment do innej marki na s

Ostatnie wizyty

244 wyświetleń profilu
 1. Boryster

  SUBARU XV

  Wiem, że ten temat był już wielokrotnie poruszany ale ciagle nie rozumiem właśnie tego trwania z uporem przy cenach w euro.Wydaje mi się ,że z punktu widzenia firmy ceny w złotych mogłyby spowodować wzrost sprzedaży o jakieś 5-10 procent. A myślę, że przy w miarę niewielkich wahaniach kursowych jakie są obecnie to ewentualne różnice kursowe znosiłyby się w skali roku.A dla pojedynczego klienta przejrzystość a nie zastanawianie się ,że nie dość ,że słowo rabat to pojęcie czysto geograficzne to jeszcze loteria czy kupi kilkaset złotych drożej czy nie .I wspomniana już szmatka byłaby mniej potrzebna,używana. Ps. Swoją drogą kilka lat temu w salonie firmy ,która teraz tak szasta rabatami ( padają tu liczby 10-20% ) usłyszałem,że my nie dajemy rabatów bo nie musimy,my jesteśmy...das.....Jak widać to się zmieniło po dieselgate.
 2. Boryster

  SUBARU XV

  Punkt widzenia zawsze zależał od miejsca siedzenia.Gdy kupuję i wiem, że można negocjować (zawsze próbuję) to to robię. A gdy sprzedaję towar lub usługę to taki klient podoba mi się już mniej. Taka anegdota kiedyś przy cenie usługi 350 zł o 50 targował się ówczesny dealer jednej z japońskich marek i śmigłowców.
 3. Boryster

  Subaru WRX STI MY2020?

  Po dach to może nie ale taki z podjazdu ( kostki) to możnaby chyba odgarnąć tym lemieszem z przodu. a przy tym ekoociepleniuklimatycznym to zimy mogą być , że hoooo hooo.Swoja droga obserwacja z ostatnich kilku dni, że samochody z Bawarii stają się jakby trochę wolniejsze na śniegu.( nawet te czerwone )
 4. Boryster

  Nowy Subaru Forester MY2013

  Ewentualne życzenia odnośnie wyglądu,palety silnikowej,jakości wnętrza,prowadzenia,zawieszenia w nowej generacji forestera można kierować do Subaru za pośrednictwem użytkownika the forum KARASIA. Co już raz zadziałało w przypadku imprezy i xv można kontynuować w przypadku kolejnych modeli.Nie ważne jakich używa środków, ważne ze jest skuteczny .
 5. Boryster

  SUBARU XV

  Przede wszystkim życzenia, żeby ten stan trwał jak najdłużej.Zadowolenia z samochodu.Mialbym pytanie ale mógłbym zostać posądzony o ..........izm.Ale co tam kto nie ryzykuje... Jaki kolor?
 6. Boryster

  SUBARU XV

  Oficjalne forum to i oficjalny film. Ps.ten samochód po nagraniu zostanie podstawiony do testów dziennikarskich. A całkiem serio to gdy kupiłem mój pierwszy terenowy samochód to było w okolicy Wielkanocy.Ludzie stali w kolejkach na myjnię a ja pojechałem go utaplać w błotku.
 7. Boryster

  Hot Hatch Hysteria

  Duży gracz,np bmw potrafi ładować na deskę wielkie pasy piano black ,( w niektórych wersjach) w których jak film przewija ( wyświetla) się wszystko mijane po drodze.Zastanawiam się czy tylko mnie to przeszkadza.Coraz więcej wyświetlaczy,światełek a kiedyś mówiło się ,że to niebezpieczne,że rozprasza.Samochodu wyczynowe maja czarne matowe wnętrza a nie świecące jak choinka przed marketem.Więc nie sądzę, żeby na codzień rozbłyski na przedniej szybie tez były pomocne w jeździe. 8-10-12 cali.. .mój pierwszy telewizor z „wystawki” z Niemiec miał 14 i wystarczał na cały pokój (salooooon) . To już niedługo taki ekran w samochodach....a gdyby zsumować cale 2 czy 3 wyświetlaczy to już teraz.
 8. Boryster

  SUBARU XV

  Znajoma z Japonii jak do mnie dzwoniła to opowiadała że idąc obok zakładów Subaru słyszy takie mało japońskie słowo karas....nie wiedziała o co chodzi.Ale teraz mamy już jasność. Ps. To pod spodem to karas po japońsku.widziala takie banery na drapaczach chmur w Tokio. フナ
 9. Boryster

  SUBARU XV

  Test innego samochodu ale od 5:15 jest o Subaru XV.
 10. Boryster

  Hot Hatch Hysteria

  Przecież tam będą te same silniki co w dacii sandero czy renault clio, Wiec jak to nie męskie.seksizm
 11. Boryster

  Nowy Subaru Forester MY2019

  Pozostaje jeszcze kwestia taka, że to może być wrzesień 2018 ale w USA a w Europie już niekoniecznie.Tak chyba było z wejściem imprezy i xv.Gdzieś przypadkiem natknąłem się na artykuł o ekspansji,oczekiwaniu wzrostu przez Subaru na 2018 r.Ale póki co o nowym foresterze w necie są tylko różnieżne informacje,zdjęcia albo filmiki albo czegoś 3 drzwiowego albo ascenta albo jeden film zamaskowanego niewiele odbiegającego od obecnej generacji wyglądem.
 12. Boryster

  SUBARU XV

  Ten dywanik to tryb inteligent-eco-pro.A pisze, że jego nie ma trybów jazdy.
 13. Boryster

  SUBARU XV

  Nie chciałem się wyrywać bo bylo to zaraz po teście imprezy i rzuceniu się do gardła Panu Pertynowi przez wielu tu na forum ale zapytany pod testem innego auta polecił mi między innym właśnie XV. W tym segmencie.Spodziewałem się wtedy,że pochwali w teście....ale żeby aż tak to nie.Nawet fajnie ,że wbił małą szpileczkę z przeliczaniem na złotówki.Choć znając z autopsji podejście niektórych ludzi w Subaru watpię żeby się ktoś tym przejał,zauważył a co dopiero wziął pod uwagę, .......w przekonaniu o własnej wspaniałości.
 14. Boryster

  Impreza MY2018

  Ale to inny model.On już ma funkcje jazdy autonomicznej.Autonomicznie podjął dezycję o blokadzie koła.Taka autocenzura.Broni się przed wymianą na Subaru jak może.
 15. Boryster

  Impreza MY2018

  Strona 211 tejże instrukcji mówi ,że w przypadku zaistnienia takiej sytuacji należy: „udać się do specjalistycznego serwisu „ dowcipaski.
×