Jump to content

Marcin M

Authorised Retailer / Service
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Marcin M

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Outback 2.5

Recent Profile Visitors

114 profile views
 1. Są. Pod tylną kanapą. Ale przy pełnym baku paliwo się wyleje.
 2. Witam, Wygląda na to, ze jeden z czujników poziomu paliwa się zepsuł lub zawiesił. Albo coś z przewodami paliwowymi w baku (pęknięty, rozłączony). Od tego należy zacząć. Ale nie teraz gdy masz samochód zatankowany, lepiej paliwo wyjeździć niż wylać pod auto przy odkręcaniu mocowań czujnika i pompy paliwa z czujnikiem. Tak od około połowy zbiornika można próbować. Pozdrawiam.
 3. Wygląda na przycisk do awaryjnego odblokowania dodatkowego odcinacza zapłonu.
 4. A to źli ludzie! Żarówki do świateł mijania to H11.
 5. Mawiają, że obraz więcej wart niż tysiąc słów. I pewnie mają rację. Dla jasności, zaciemniony fragment jest grzany
 6. Co prawda nie mam pewności co do kolorów przewodów, ale powinny być takie same wtyczki i taka sama procedura. Błędy zapisują się w pamięci. Więc jeśli ich nie kasowałeś, to możesz je odczytać. Oczywiście, jeśli chcesz, przymuszać nie będę
 7. W Legacy 2004 powinny być 2 kostki owinięte taśmą izolacyjną. Jedna 2 pinowa z żółtym i czarnym przewodem i druga 6 pinowa z m.in przewodami czerwonym i czerwono-czarnym. Przy włączonym zapłonie należy połączyć dowolny z pinów z 2 pinowej kostki z pinem 2 kostki 6 pinowej (zaznaczony na rysunku). Kontrolka airbag zacznie mrugać. Długie świecenie oznacza 10, krótkie 1. Należy zliczyć mrugnięcia i dodać do siebie (np. 2 długie i 1 krótki daje 21). Jeśli jest więcej niż jeden błąd, to będą kolejno po sobie mrugały, aż zaczną się powtarzać. Wtedy można wyłączyć zapłon i rozłączyć przewody. Jak będziesz miał kody, to pisz, powiem co oznaczają.
 8. Bagażnik rowerowy jest traktowany jako przedłużenie pojazdu (dlatego można już mieć nań 3 tablicę rejestracyjną) i musi mieć takie oświetlenie jak samochód, czyli wsteczny obowiązkowy. To daje tylko wiązka 13 pin. Może i 150 zł to 3 karnety, ale ile mandatów jak się trafi skrupulatny policjant? Zatem wiązka 13 pin, listwa 13 pin i ewentualnie przejściówka na 7 pin do holowania starych przyczep, jeśli masz taka potrzebę.
×
×
 • Create New...