Skocz do zawartości

Marcin M

Autoryzowany Dealer / Serwis
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Marcin M

 • Tytuł
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  Forester XT

Ostatnie wizyty

76 wyświetleń profilu
 1. Marcin M

  Forester IV podgrzewanie kierownicy

  Mawiają, że obraz więcej wart niż tysiąc słów. I pewnie mają rację. Dla jasności, zaciemniony fragment jest grzany
 2. Marcin M

  Legacy 2004 r - kontrolka air bag

  Co prawda nie mam pewności co do kolorów przewodów, ale powinny być takie same wtyczki i taka sama procedura. Błędy zapisują się w pamięci. Więc jeśli ich nie kasowałeś, to możesz je odczytać. Oczywiście, jeśli chcesz, przymuszać nie będę
 3. Marcin M

  Legacy 2004 r - kontrolka air bag

  W Legacy 2004 powinny być 2 kostki owinięte taśmą izolacyjną. Jedna 2 pinowa z żółtym i czarnym przewodem i druga 6 pinowa z m.in przewodami czerwonym i czerwono-czarnym. Przy włączonym zapłonie należy połączyć dowolny z pinów z 2 pinowej kostki z pinem 2 kostki 6 pinowej (zaznaczony na rysunku). Kontrolka airbag zacznie mrugać. Długie świecenie oznacza 10, krótkie 1. Należy zliczyć mrugnięcia i dodać do siebie (np. 2 długie i 1 krótki daje 21). Jeśli jest więcej niż jeden błąd, to będą kolejno po sobie mrugały, aż zaczną się powtarzać. Wtedy można wyłączyć zapłon i rozłączyć przewody. Jak będziesz miał kody, to pisz, powiem co oznaczają.
 4. Marcin M

  Wiązka haka holowniczego do przewozu rowerów 7 czy 13 pin?

  Bagażnik rowerowy jest traktowany jako przedłużenie pojazdu (dlatego można już mieć nań 3 tablicę rejestracyjną) i musi mieć takie oświetlenie jak samochód, czyli wsteczny obowiązkowy. To daje tylko wiązka 13 pin. Może i 150 zł to 3 karnety, ale ile mandatów jak się trafi skrupulatny policjant? Zatem wiązka 13 pin, listwa 13 pin i ewentualnie przejściówka na 7 pin do holowania starych przyczep, jeśli masz taka potrzebę.
×