Skocz do zawartości

Dlaczego nie kupię kolejnego Subaru


Marcin_nielubiesubaru

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby mi moja powiedziala sprzedaj subaraki i kup np opla w kombi bo pakowny ladny i w ogóle, kupilbym trzecie subaru:-P

 

Też tak uważam. Nic jej do tego czym jeżdżę. Tym bardziej że moja żona nie używa samochodu bo jej nie potrzebny.

 

 

 

P.S żeby nie było,w zgodzie żyjemy od 15 lat i nie miała nic przeciwko jak kupowałem subaru ;)

 

 

 

Fajne wspólne decyzję podejmujecie:-)

 

Wspólną decyzję to można podjąć kupując np. dom

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić drugiego wolnossaka, albo nie-Subaru. Żona się uparła by obejrzeć Forka XT. Chciałem za kilka dni - naciskała na ten sam dzień, więc oglądaliśmy w nocy. Chciałem się zastanowić - umówiła przegląd przedzakupowy w ASO na następny dzień. 

W czasie przeglądu inny zainteresowany chciał kupować auto na dystans. Gdyby zwlekać choć jeden dzień, to byśmy nie kupili.

Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mi moja powiedziala sprzedaj subaraki i kup np opla w kombi bo pakowny ladny i w ogóle, kupilbym trzecie subaru:-P

U mnie w domu ja też mam zawsze ostatnie zdanie do powiedzenia w sprawie zakupu samochodu. I jest: Tak kochanie.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na temat postu, bo mi żona zabroniła nowego STI, ona chciała Outbacka :(

 

 

źle trafiłeś :(

Ja zadałem pytanie: co bierzemy praktyczne ( w domyśle nowy XT) czy nie praktyczne (w domyśle roczne STi). Nie zdążyłem dokończyć zdania i padła odpowiedź: nie praktyczne. Tak też zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam się nadal trzymać SUBARU czy posłuchać autora tego wątku ? A jeśli uciekać to do jakiej marki ?

Ty tak na poważnie? O inne sprawy z zycia prywatnego tez na forach pytasz? Twoje auto twoj problem. Mozesz i czołg sobie kupić.Ty bedziesz tym jeździl i tylko Ty będziesz ponosił koszty z tym związane. Moze żony zapytaj.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam S4 avant, komfort, osiągi, brzmienie... Żona bardzo lubi nim jeździć, ale i tak czeka kiedy się odbijemy z kasą żeby znów kupić twarde, głośne subaru ;-)

Co do kobiet to jest pewna zasada ;-)

"chcesz mieć rację albo spokój" ;-) wybierz.

Edytowane przez niebieski708
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gdy miałem słabsze dni, samochód u mechanika bo rozrząd trzeba wymienić itd i nachodziły mnie wątpliwości co do zasadności wyboru marki, żona mnie pyta a chciałbyś jeździć z penisem na masce czy z kurą na masce? I wszystko jasne.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona pojechała ostatnio do fryzjera. Dosyć strony podjazd tam mają. Za pierwszym razem nie dała rady, za drugim ledwo ledwo się wczołgała. Przychodzi i mówi: nie wiem czy kiedyś nie trzeba będzie zmienić tego auta na Subaru...

Ja na to: trzeba było jechać moim (turbodziadem).

Ona: to ewentualnie kupisz mi też taki i będzie spokój :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem znany aczkolwiek zauważyłem pewna zależność.Jezeli facet utrzymuje dom to zazwyczaj on ma ostatnie zdanie i podejmuje takie decyzje.W domach gdzie obydwoje utrzymują w równym stopniu ta ładniejsza połowa ma zazwyczaj wiecej do powiedzenia.

Wydaje sie to byc całkowicie normalna koleją rzeczy.

I jeden i drugi układ ma swoje plusy i minusy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Żona rządzi w domu a ja poza. Dzięki temu ja mam smaczny obiad a Ona dobre i bezpieczne (choć nie najładniejsze) auto : Justy  GX3 4x4. Pali dużo ale jest bezpieczne i niepsujące.

Wg mnie jest to rozwiązanie optymalne no ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...