Jump to content

dr.elich

Użytkownik
 • Content Count

  1896
 • Joined

 • Last visited

About dr.elich

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Legacy 3.0 Spec B 2004
  Forester SG 2.0XT 2004

Recent Profile Visitors

1379 profile views
 1. Shortshifter do 5mt w Imprezie i Forku pasuje ten sam - różnica jest taka że OEM Forkowe są dłuższe . Shiftery regulowane na styl Cobba wadzą w aucie z reduktorem.
 2. Ponoć regulowane to lipa
 3. dr.elich

  Audio w subaru

  Mam taką ramkę do przedlifta sprowadzoną z Japonii. Kupiłem 2 i jedna będzie na sprzedaż -postaeam się dziś wrzucić do działu sprzedam.
 4. Forester XT. Jest fajnie , sztywno, precyzyjnie. Z minusów drążek jest też krótszy ale mi to pasuje. Biegi wchodzą trochę ciszej ale żona pomimo tego woli ten wybierak od serii. Trzeba się wyposażyć w gumowy młotek by to ładnie spasować i podkładki z tworzywa bo załączone nie pozwalają na idealny montaż .
 5. dr.elich

  LPG w Subaru

  Wrzuć pozostałe to zobaczymy.
 6. A ja z kolei taki mam i jestem bardzo zadowolony
 7. Tysiąc za stronę że wstawianiem temperaturami to moim zdaniem bardzo niska cena . Nastaw się raczej na 2x tyle od strony przy optymistycznym założeniu zdrowych kielichów
 8. dr.elich

  LPG w Subaru

  Ja tak z fotki to na 100 proc Ci nie przesądze ale raczej tak bez zdejmowania nie nawiercisz. W plastikowych kolektorach często nie ściągają ale nie wiem czy to jest faktycznie dopuszczalne.
 9. dr.elich

  LPG w Subaru

  U Ciebie raczej kolektor był zdejmowany bo tak wiertarką chyba nie podejdziesz.
 10. Używkę bez rdzy też chętnie kupię. Rura potrzebna na przyszły tydzień. W innym wypadku w 2giej sesji konserwacji bo roboty okazało się być na ponad 2 tyg
 11. W ASO czas powyżej 2 tyg
 12. dr.elich

  LPG w Subaru

  Pokaż zdjęcia wkrętek w kolektorze i będzie wiadomo czy ściągał. Jeśli kolektor jest plastikowy to faktycznie wielu nie ściąga. Ściąganie kolektora służy nie tylko zapobiegnięciu dostania się zanieczyszczeń do komory ale także poprawnemu umieszczeniu wkrętek - zwlaszcza w kolektorach z klapkami. Jak się umawiasz z instalatorem że ściągnie a zrobi inaczej to coś tu jest nie tak.
 13. Szybkie pytanie - czy rura wlewu paliwa do SG jest dostępna jako nowa? Nie mogę namierzyć ...
 14. Faktycznie wygląda to jakby przepustnica nie reagowała. Zapchany wydech również jest możliwy ale musiałby się zapchać niemal na amen. Lewe powietrze to by musiał wpuszczać za przepustnicą by cokolwiek tu zweryfikować.
 15. U mnie taki objaw, ale pewnie mocniej nasilony, zwiastował koniec żywota wentylatora.
×
×
 • Create New...