Jump to content

dr.elich

Użytkownik
 • Content Count

  2187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

244 Wspaniały

About dr.elich

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Legacy 3.0 Spec B 2004
  Forester SG 2.0XT 2004

Recent Profile Visitors

1905 profile views
 1. Warto zaznaczyć czy mowa o daszku w którym siedziała nawigacja czy akcesoryjnym
 2. Rozwiązałem używanym czujnikiem w bdb stanie. Jeśli sama mechaniczna cześć jest ok to czujnik Halla możesz przełożyć z części z innego japońskiego auta . Widziałem też na Aliexpress swego czasu.
 3. Po co Ci boost controller skoro masz mapowalne ECU?
 4. Zapytaj@Herostrates - robił SWAP na taką kanapę .
 5. To bardzo ciekawe co piszesz. Byłbyś w stanie nagrać taki test?
 6. Jeśli masz więcej fotek poproszę na PW. Potwierdziły się jednak moje podejrzenia - źle mi tylny zderzak poskładali. nadkole u Ciebie wywija się spod zderzaka na jego powierzchnię z tego co widzę.
 7. Bardzo dziękuję. Potrzebowałbym dokładniejsze foty styku plastikowego nadkola z tylnym zderzakiem
 8. Przejedziałem 2 sezony czyli jakieś 35 kkm, bieżnika jeszcze sporo ale nie mierzyłem dokładnie.
 9. A myślałeś o Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3? Mam na Forester że, możesz się przejechać. Mam też używki (Asymmetric 2) w rozmiarze 215/45/17 chyba 6 letnie - jeśli rozmiar Ci pasuje to mogę Ci je odstąpić za bardzo symboliczną cenę - zalegają mi od 3 lat w piwnicy.
 10. Jakoś tak wyszło - wciągnęły mnie te aucje z Japonii
 11. Dokładnie - seria do centera, center z nierdzewki Polomstrów, końcowe które miałem wcześniej .
 12. Końcowe już wcześniej sprowadziłem z Japonii, środkowy został wymieniony teraz. Konserwację robiłem u sprawdzonego już fachmana w Gdyni. Po poprzedniej w innym warsztacie bardzo szybko wyszedł purchel na nadkolu. Tym razem jest to zrobione bardziej kompleksowo a nadkole na nowo i lepiejwyspawane. Zakres prac miał być rozsądny - zrzucone tylko tylne sanki, bez baku a z przodu tylko kolumny zawieszenia. Wyszło jednak z częściami jakieś 10-11 tys. Prośbę mam przy okazji - czy ktoś mógłby zrobić mi zdjęcie styku nadkola i tylnego zderzaka w sedanie?
 13. Konserwację robię. Niestety wyszła wymiana 4 łożysk, tarcz kotwicznych , centera, do tego przebijanie szpilek plus dystanse żeby Brembo się mieściły, blacharka nadkola. Cena za całą zabawę niestety ok 1/3 wartości auta. No i ten center proszę ja Ciebie podobnie jak paru kolegów z forum zamówiłem przetartym szlakiem z firmy Polmostrów . Szczęśliwie udało się spasować.
×
×
 • Create New...