Jump to content

dr.elich

Użytkownik
 • Content Count

  2103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Wspaniały

About dr.elich

 • Rank
  ..:: Jego Forumowatość ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Legacy 3.0 Spec B 2004
  Forester SG 2.0XT 2004

Recent Profile Visitors

1702 profile views
 1. dr.elich

  Audio w subaru

  Mogę Ci poszukać z Japonii, tam tanio schodzą. Ale najpierw zorientuj się czy to zmiana na plus. Co do subwoofera to możesz jeszcze się zdecydować na opcję wypinanego na chinchach. Gdzie będziesz robił audio?
 2. dr.elich

  Audio w subaru

  Jeśli bardzo chcesz pozostać przy serii to jest jeszcze opcja radia Macintosh - ale nie wiem czy były w poliftach ani też czy miały BT.
 3. dr.elich

  Audio w subaru

  Ja wymieniłem niedawno radio - po poprzednim właścicielu miałem audio pod postacią wzmacniacza 2-kanałowego w bagażniku , wytłumienia drzwi i głośników Hertz. Wymiana jednostki na Sony 2 din sprawiła, że wszystko zagrało. Seryjna jednostka była spięta ze wzmacniaczem jakimś modulatorem siły sygnału bo nie ma typowego wyjścia. Proponuję Ci jednak rozważyć wymianę jednostki - w polifcie to ciut prostszy temat.
 4. dr.elich

  LPG w Subaru

  Dragony pomijając pierwsze serie mają opinie bardzo awaryjnych. Nie mam doświadczeń więc nie mam zdania. Ciekawą opcją jest EKO-POWER.
 5. Czyli rozumiem, że założyłeś to na seryjną tarczę do SPECa? Orientujesz się czy felga seryjnym ET zmieści ten zacisk?
 6. Powiedzcie, czy zaciski tył z tego wątku podejdą do Speca? Potrzebuję drugiego kompletu by wymalować w jeden kolor z Brembo na przód.
 7. dr.elich

  LPG w Subaru

  Powinny dać radę. W moim aucie mnożnik jest w okolicach 1 przy wytryskach ciemnoniebieskich z 2.5 STI i ciśnieniu LPG ok. 1.35-1.4. Wydajność 60KM jest podana zdaje się dla 1.2 bara. Plus jest taki, że to wtryski STAGa więc w ich sterowniku będą dobrze wysterowane. Można myśleć o Yeti plus, Dragony i Herculesy chyba potrafiły płatać figle ale doświadczeń nie mam.
 8. dr.elich

  LPG w Subaru

  Reduktor Magic Big, elektronika wg preferencji montera - może być STAG i do tego wtryski ACW031BFC . Ale opcji jest tak naprawdę wiele , jedynie w inny reduktor bym nie szedł, co najwyżej rozważyć dwa słabsze.
 9. A potraficie powiedzieć jaka jest trwałość tych napraw?
 10. dr.elich

  LPG w Subaru

  Niestety często wciąż ludzie to robią, co więcej np przy LPG ją zmniejszają .
 11. Poczytaj o hybrydach turbo, zmianach wirników itd.
 12. Nie powiem Ci na czym auto jeździło wcześniej bo mam je od 30kkm, wo tylko że czymś przyzwoitym i 5W40. Mi po zmianie na Motula 5W40 olej zaczął znikać jeszcze szybciej. Teraz jest Millers XF 5W40.
 13. W wypadku mojego Legacy pomogła płukanka Tunap - według mojego serwisu daje najlepsze efekty. Zmiana na Millersa i pobór żaden ( po 9 kkm dolalem pół litra.
 14. A kata i resztę miałeś Prodrive? Stuki były przed montażem LPG? Jakie dokładnie masz graty? Twój komp robił dziwne dotryski, prawda?
 15. Ja się zastanawiam czy fotele z Legacy podejdą
×
×
 • Create New...