Skocz do zawartości

Eclipse

Nowy
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Eclipse

 • Tytuł
  ..:: Swojak ::..
 • Urodziny 05.03.1971

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Sląsk
 • Auto
  Subaru Forester XT Platinium MY2015

Ostatnie wizyty

140 wyświetleń profilu
 1. IV Subariada LIGHT Bułgaria: 23 - 30 września 2018

  W poście z 10 grudnia prosiłem o dopisanie do listy. Dlaczego zostałem pominięty?? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 2. XIV Subariada Albania/Czarnogóra 30.08-06.09.2018

  Proszę o skreślenie z listy rezerwowej.
 3. IV Subariada LIGHT Bułgaria: 23 - 30 września 2018

  Proszę o dopisanie do listy rezerwowej - skład załogi 2+2
 4. Impreza MY2018

  U nas od 5 dni Imprezka jest oswajana. Zdążyła się już nieco pobrudzić, ale została również odpowiednio oznaczona.
 5. Impreza MY2018

  Właśnie odebrałem z salonu nowiutką czerwoną imprezę sport dla żony. Przejechane ok 30km i nawet pomimo braku turbo całkiem pozytywne wrażenia z jazdy. Oczywiście auto nie ma tego powera jak mój XT ale też daje radę. Całkiem fajna stacja multimedialna, choć jest jeden poważny minus - głos w nawigacji jest koszmarny.
 6. Impreza MY2018

  To że w Gdańsku nie ma jeszcze demówki to niejako sprawka mojej żony... W Poniedziałek byliśmy na jeździe próbnej po której moja żona zdecydowała się na kupno imprezy, jedyny warunek to kolor czerwony w wersji sport. Po sprawdzeniu dostępnych aut w Polsce okazało się że jest jeszcze jeden taki samochód, tyle że w Gdańsku i jest w trakcie rejestracji jako auto testowe. Nasz dealer w jakiś sobie znany sposób przekonał kolegę z Gdańska by nam odstąpił ten samochód i jest on aktualnie w drodze na Śląsk. W tym tygodniu powinien już być w moim garażu.
 7. Proszę o dopisanie do listy rezerwowej na Rezerwowa XIV Albania+Czarnogóra w drugim terminie, czyli 30.08 - 6.09 XIV Subariada - Północna Albania+Czarnogóra (drugi termin, potwierdzone na zielono): 30 sierpnia - 6 września 1. 2. Jastazen 3. MarkoV 2 os. 4. bvb 2os. 5. Gazik 2os. + 2 dzieci 6. pzast 2os. 7. TJ + OhElaEla 8. Opel 9. Kambol (4 os. dorosłe) 10. Bazan (2 os. dorosłe +2 dzieci) Rezerwowa XIV Albania+Czarnogóra: 11. Sebastian W 12. marhof 2os. dorosłe 13. WALBAT 2os. 14. pavca+1os. 15. Gazik 16. Eclipse
 8. PLEJADY 2017 - Łomnica - Wątek medialny

  Również miałem na tym zakręcie przygodę. Przed zakrętem przy próbie wytracenia prędkości ABS działał ciagle przez 2-3 sek tak jakbym jechał po lodzie. Na samym zakręcie puściłem hamulec i przy lekkiej pomocy kontroli trakcji udało się przejechać zakręt nieco szeroko, ale bez przekraczania środkowej linii jezdni. Wtedy wydawało mi się że przyczyną mogą być brudne opony, ale teraz wydaje się że to miejsce coś w sobie ma...
 9. XIV Zlot Plejad 2017

  Wyniki: Biuro Zlotu:[ALL] Niniejszym przekazujemy linki do wynikow: https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_sz.xlsx - SZ; https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_ter.xlsx - TER; https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_turs.xlsx - TUR-S; https://zlot.subaru.pl/zlot2017/wyniki_turt.xlsx - TUR-T. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 10. XIV Zlot Plejad 2017

  Pytanie do tych co już na miejscu: Jak wygląda sprawa wyżywienia na plejadach? W piątek i sobotę jest zapewne suchy prowiant na drogę i obiad na trasie, oraz coś na imprezie wieczornej. Czy poza tymi wymienionymi są jeszcze jakieś inne posiłki w pakiecie pobytowym czy też trzeba sobie samemu organizować, np w czwartek?
 11. XIV Zlot Plejad 2017

  Ja dostałem już nawet dwa maile z linkami aktywacyjnymi, w odstępie 5 min. Niestety z jakiegoś nieznanego mi powodu w mailach przypisano mi całkiem inny numer startowy niż rezerwowałem Napisałem maila do organizatorów o skorygowanie pomyłki, zobaczymy jaki będzie efekt.
 12. Nawigacja-tryb nocny w Subaru Forester MY15

  Dzięki panowie, faktycznie przyciemnienie wyświetlaczy powoduje również przejście nawigacji w tryb nocny. Kompletnie zapomniałem o tym pokrętle. temat do zamknięcia.
 13. Witam Z powodu niezbyt aktualnych map w nawigacji Subaru niezbyt często z niej korzystam ale czasami jednak się przydaje. W zeszłym tygodniu byłem na feriach w Dolomitach i tak się złożyło że trasę w obie strony pokonywałem w nocy z nawigacją Subaru. W trakcie jazdy dość irytująca była jasność ekranu nawigacji która świeciła cały czas w trybie dziennym, czyli jasne kolory. W ustawieniach navi jest opcja ustawiania schematów kolorów dla trybu dziennego i trybu nocnego ( nocny ustawiony na ciemne kolory) ale navi sama nie zmienia tych trybów i zawsze świeci na jasno. Ktoś wie jak ją ustawić by zmieniała sama tryb pracy z dnia na noc? Oczywiście zegar ustawiony prawidłowo, na zakładce wschód/zachód słońca mapka wyświetla się prawidłowo. Częściowo poradziłem sobie w ten sposób że zmieniłem schemat kolorów trybu dziennego na ciemny ale to tylko półśrodek.
 14. Droga w dolomity

  Przy opcji trasy przez Brzecław gdzie można kupić winietę austriacką w normalnej cene? Google street view nie działa na austriackich drogach i nie widać tam żadnych sklepów, jedynie po czeskiej stronie jest hotel i restauracja.
 15. Do mnie już dotarły Dla niecierpliwych - proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=fQzEkRFuWmY
×