Eclipse

Nowy
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Eclipse

 • Ranga
  ..:: Swojak ::..
 • Urodziny 05.03.1971

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Sląsk
 • Auto
  Subaru Forester XT Platinium MY2015
 1. Ja dostałem już nawet dwa maile z linkami aktywacyjnymi, w odstępie 5 min. Niestety z jakiegoś nieznanego mi powodu w mailach przypisano mi całkiem inny numer startowy niż rezerwowałem Napisałem maila do organizatorów o skorygowanie pomyłki, zobaczymy jaki będzie efekt.
 2. Dzięki panowie, faktycznie przyciemnienie wyświetlaczy powoduje również przejście nawigacji w tryb nocny. Kompletnie zapomniałem o tym pokrętle. temat do zamknięcia.
 3. Witam Z powodu niezbyt aktualnych map w nawigacji Subaru niezbyt często z niej korzystam ale czasami jednak się przydaje. W zeszłym tygodniu byłem na feriach w Dolomitach i tak się złożyło że trasę w obie strony pokonywałem w nocy z nawigacją Subaru. W trakcie jazdy dość irytująca była jasność ekranu nawigacji która świeciła cały czas w trybie dziennym, czyli jasne kolory. W ustawieniach navi jest opcja ustawiania schematów kolorów dla trybu dziennego i trybu nocnego ( nocny ustawiony na ciemne kolory) ale navi sama nie zmienia tych trybów i zawsze świeci na jasno. Ktoś wie jak ją ustawić by zmieniała sama tryb pracy z dnia na noc? Oczywiście zegar ustawiony prawidłowo, na zakładce wschód/zachód słońca mapka wyświetla się prawidłowo. Częściowo poradziłem sobie w ten sposób że zmieniłem schemat kolorów trybu dziennego na ciemny ale to tylko półśrodek.
 4. Przy opcji trasy przez Brzecław gdzie można kupić winietę austriacką w normalnej cene? Google street view nie działa na austriackich drogach i nie widać tam żadnych sklepów, jedynie po czeskiej stronie jest hotel i restauracja.
 5. Do mnie już dotarły Dla niecierpliwych - proszę bardzo http://www.youtube.com/watch?v=fQzEkRFuWmY
 6. Wymiana opon + wymiana oleju + filtr oleju ( olej miałem własny) w Mikołowskim ATS kosztowało mnie wiosną razem 138zł. 3 tygodnie temu zmieniałem opony tym razem w standardowej wulkanizacji i za przekładkę zapłaciłem 70zł z fakturą VAT. Czujniki po wymianie działają OK bez programowania. Po wymianie zrobiłem restet przyciskiem w aucie. To że jest OK sprawdziło się dość szybko bo kilka dni później złapałem gumę i spadek ciśnienia zasygnalizowała lampka.
 7. U mnie również zamknięta szafa czyli 1,5 bar max.
 8. Podobny tor offroad jest również w Wiśle - osobiście nie byłem ale mam ochotę kiedyś się skusić. Cena za cały dzień zabawy zdecydowanie wyższa - 70zł
 9. U mnie może ze 3 razy klapa zastrajkowała przy próbie otwarcia z przycisku wewnątrz ( oczywiście automat na P). Po przesterowaniu ( otwarcie/zamknięcie) klapy z zewnątrz problem zniknął. Nie stosowałem odpinania akumulatora czy innych dziwnych środków.
 10. U mnie było inaczej - XT w cenie wyprzedażowej zakupiony w lutym 2016 i zimówki dostałem.
 11. Mikes91, możesz podać jakieś dane odnośnie kosztów jazdy na gazie? Średnie spalanie na 100km albo koszt przejechania 1000km. Interesuje mnie po jakim przebiegu zwróci się koszt takiej instalacji.
 12. Spróbuj namierzyć w okolicy jakąś firmę która posiada auto z zwyżką. Przeważnie każdy elektryk podpinający prowizorki na budowy posiada takie auto albo wie gdzie szukać. Kwestia dogadania ceny.
 13. Powolutku do przodu Swojego ściągałem już z dachu, ale zaczynamy również naukę ewolucji 3d. Niestety bateria dość słaba i jutro dokupię jeszcze 2 sztuki 1000 mAh więc powinny starczyć na dłuższą, jednorazową zabawę Próbował ktoś miodku? Wie ktoś co to za rodzaj bo dzieci jakoś podejrzanie na niego patrzą i nie bardzo mają ochotę na konsumpcję...
 14. Przejrzałem te tabele wyników i faktycznie można mieć parę zastrzeżeń do metodyki obliczeń wyników. O ile chodzi o próby czasowe autem to tutaj punktacja jest OK - tak jak zapisano w regulaminie jest najlepszy czas który wyznacza czas taryfowy 150% i w ostatecznym podliczeniu jeżeli zawodnik miałby wszystkie wygrane czasówki to otrzyma 100% ( po korekcie współczynnikiem 0,3 będzie to 30%) a np. zawodnik z wszystkimi próbami z czasem Taryfowym ma 0% Inaczej sprawa wygląda w pozostałych próbach - tutaj Organizator przyjął zasadę punktów karnych i każde nie wykonane zadanie bądź błędna odpowiedź to 30 punktów karnych. Pozostają jeszcze próby zręcznościowe na czas ( rowerki, łódki i sławetny labirynt ) Z formuł w arkuszu wynika że w każdej próbie można było uzyskać również maksymalnie 30 punktów karnych. Problemem jest sposób obliczania tych punktów - jest to 1 punkt karny za każdą sekundę straty do najlepszego czasu. Przy labiryncie to się zupełnie nie sprawdziło , jeden bardzo dobry czas w tur-szos i przewaga ponad 30 sek nad pozostałymi uczestnikami przyznała im 30 punktów karnych.
 15. Jak pisalem posta to żona mnie poprawiła że to był numer 363 stąd ta niepewność. Jak kiedyś śpiewała Budka Suflera "Nie wierz nigdy kobiecie..." wciąż aktualne