Jump to content

Sławek1

Użytkownik
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Dobry

About Sławek1

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  turboforek 2.o XT,Justy,Outback H6
 • Zainteresowania
  auto,film

Recent Profile Visitors

633 profile views
 1. Nie strasz człowieka bo jeszcze w to uwierzy.
 2. Jak tak to brać. Tylko nie patrzeć na nic poza stanem technicznym. Nie robić druciarstwa zrobić dobre zabezpieczenie antykorozyjne i jest samochód na lata. Automat więc żona powinna być zadowolona.
 3. To są dobre auta za małe pieniądze. Wtedy jeszcze nie rządzili księgowi. Koszty paliwa nie są małe i napraw też (na szczęście rzadko się zdarzają szczególnie w egzemplarzach do których nie miał dostępu druciarz). Samochód jest niezawodny i na lata. Aczkolwiek dla żony to chyba nie za bardzo 245 KM - no chyba, że lubi szybką jazdę. Przy założeniu, że dla żony (prawopodobnie do jazdy miejskiej) i na 2-3 lata to bym raczej w tą inwestycję - gaz - nie wchodził. Wydaje mi się, że to auto raczej dla faceta, który lubi szybką i bezpieczną jazdę sam lub z rodziną (duże wnętrze + spory bagażnik) . No ale to mój punkt widzenia.
 4. Ciekawe ile teraz taka aktualizacja kosztuje/ Może jest za free .
 5. Wniosek prosty - chcesz mieć dobrze licz na siebie tj. trza pielęgnować FXT i H6 bo emisja co2 bo księgowi itd.. Trza kochać staruszków
 6. Ja natomiast uważam, że trzeba głównie liczyć na jakość wkładki mięsnej a nie na techniczne wspomagacze bo na nich można się przejechać. Są dobre ale najwięcej decyduje jakość wkładki mięsnej. Nigdy się nie doprowadzam do stanu niesprawności psychofizycznej jak mam jechać samochodem a z dzieckiem to już dla mnie jest niewyobrażalne. Poza tym sądzę, że ważniejsze jest bezpieczeństwo samej konstrukcji (marka, wiek,wielkość) aniżeli wspomagacze. Wspomagacze powodują tzw fałszywe poczucie bezpieczeństwa i to może być czasem zawodne. PS Nie traktuj powyższego jako jakiejś krytyki bo nie taki jest mój zamiarnnale jako rady kogoś który zaczynał na maluchu a teraz ujeżdza H6 i to cały czas bezwypadkowo - no może jakieś małe stłuczki były ale tylko małe
 7. Sławek1

  Akumulator do XV

  Mam już drugiego Yuasa (w drugim autku) i jak dotąd zero problemów. Muszę przyznać, że orginalny Panasonic w FXT wytrwał 10 lat. Podejrzewam, że te montowane na pierwszy montaż są lepsiejsze a może był "made in Japan" ?
 8. Jak miałbym kasę limitowaną to kupiłbym H6 i przyoszczędzoną kasę miałbym na paliwo. Nie narzekałbym wtedy na brak mocy topo pierwsze a po drugie to w H6 jeszcze tak mocno nie mieszali księgowi i dlatego miałbym wóz na lata. No ale co kto lubi czyli każa liszka swój ogonek chwali .
 9. A gdzie można jeszcze kupić Prodriv-y? Szukan do OTB 2007.
 10. Gratulacje. Warta jednak wciąż dba o opinię i może dlatego nie jest tania.
 11. Sprawdź Dom Muzyka - świetna lokalizacja, cisza, spokój, dobre śniadania, cena umiarkowana.
 12. ZTCW to każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnia. Nikt nie da Ci żadnej gwarancji, że będzie tak a nie inaczej. No risk no fun - ale są pewne granice
 13. Tak czy owak napisz jak się skończyło.
 14. Chyba jednak 2 komplety starczą na dłużej niż jeden .Oszczędność jest natomiast na kosztach wymiany i ewentualnie przechowywania.
×
×
 • Create New...