Jump to content

Sławek1

Użytkownik
 • Content Count

  919
 • Joined

 • Last visited

About Sławek1

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  turboforek 2.o XT,Justy,Outback H6
 • Zainteresowania
  auto,film

Recent Profile Visitors

531 profile views
 1. Starzy Forumowicze dobrze radzą. Postaraj się ich zrozumieć a nie krytykuj. Chyba kupiłeś nówkę za kupę kasy no i teraz się boisz. Też kiedyś tak miałem - teraz mi przeszło. Kupuję używki duuuuużo lepsze od tych nówek za mniejszą kasę i jestem very happy - no ale co kto lubi. Widzę sens takich zabezpieczeeń dla aut podatnych na kradzież aleTwój raczej (tak jak piszą przedmówcy) do takich nie należy.
 2. A gdzie można jeszcze kupić Prodriv-y? Szukan do OTB 2007.
 3. Gratulacje. Warta jednak wciąż dba o opinię i może dlatego nie jest tania.
 4. Sprawdź Dom Muzyka - świetna lokalizacja, cisza, spokój, dobre śniadania, cena umiarkowana.
 5. ZTCW to każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnia. Nikt nie da Ci żadnej gwarancji, że będzie tak a nie inaczej. No risk no fun - ale są pewne granice
 6. Tak czy owak napisz jak się skończyło.
 7. Chyba jednak 2 komplety starczą na dłużej niż jeden .Oszczędność jest natomiast na kosztach wymiany i ewentualnie przechowywania.
 8. Czy cewka działa zero-jedynkowo tj. działa/nie działa czy też może działać "słabiej" ?
 9. R.I.P. - było wierne i oddane swemu Panu do końca. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Dlatego mam w najbliższej rodzinie 5 Subarynek.
 10. Subaru się dobrze trzyma jezdni bo ma nisko środek ciężkości (m.innymi) Ty auto bardzo podniosłeś więc nie ma cudów i własności musiały się pogorszyć. Odnośnie wyglądu to sam napisałeś więc moje zdanie jest takie same jak Twoje. Auta projektują fachowcy (zazwyczaj) więc podnoszenie Imprezy czy obniżanie Forka to jest .................
 11. Napisz jak się skończyło bo ZTCW to ubezpieczyciel może w tym wypadku ograniczyć (lub nawet wykluczyć) swoją odpowiedzialność.
 12. Mistrza można poznać po tym, że stosuje proste i skuteczne rozwiązania
 13. Sławek1

  Outback H6

  To są super auta jeżeli są odpowiednio zadbane. Jednakże jeżeli ktoś myśli, że kupi H6 - które kosztowało jako nowe ca 200tPLN - za 10-20tPLN (tj 10% ceny wyjściowej) to się nadzieje na kosztowną minę (ale będzie tanio ). . Dopowadzenie takiego zgniłka lub ex-rozbitka (głównie z USA) kosztuje furę kasy. Lepiej zapłacić na wstępie więcej+staranny przegląd przedzakupowy i wtedy można mieć nadzieję, że będzie . Naprawy są rzadkie - jeżeli auto było wcześniej zadbane - ale do tanich nie należą (chyba, że robimy druciarstwo ).
 14. No to jak to? Chyba, że ktoś zamiast 4 wcisnął 5.
 15. Może wliczyli zapas , który Ci włożyli do bagażnika .
×
×
 • Create New...