Jump to content

Sławek1

Użytkownik
 • Content Count

  934
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Dobry

About Sławek1

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Szczecin
 • Auto
  turboforek 2.o XT,Justy,Outback H6
 • Zainteresowania
  auto,film

Recent Profile Visitors

719 profile views
 1. I niech tak zostanie na zawsze
 2. Powerbank jest wielkości tabletu. U mnie po naładowaniu (2-3h) miał po 6 m-cach 70%pojemności. Starcza na odpalenie 5-10 razów zależnie od swojej pojemności. Ja mam 20000 i już kilkakrotnie uratował mi dupę w ciemnej nocy. Bezwzględnie warto wydac te 200-300pln.
 3. Powerbank 200-300 pln na alle. Ładuje wszystko: auto, laptopa, telefon. Jak dla mnie suuuper.
 4. Nie strasz człowieka bo jeszcze w to uwierzy.
 5. Jak tak to brać. Tylko nie patrzeć na nic poza stanem technicznym. Nie robić druciarstwa zrobić dobre zabezpieczenie antykorozyjne i jest samochód na lata. Automat więc żona powinna być zadowolona.
 6. To są dobre auta za małe pieniądze. Wtedy jeszcze nie rządzili księgowi. Koszty paliwa nie są małe i napraw też (na szczęście rzadko się zdarzają szczególnie w egzemplarzach do których nie miał dostępu druciarz). Samochód jest niezawodny i na lata. Aczkolwiek dla żony to chyba nie za bardzo 245 KM - no chyba, że lubi szybką jazdę. Przy założeniu, że dla żony (prawopodobnie do jazdy miejskiej) i na 2-3 lata to bym raczej w tą inwestycję - gaz - nie wchodził. Wydaje mi się, że to auto raczej dla faceta, który lubi szybką i bezpieczną jazdę sam lub z rodziną (duże wnętrze + spory bagażnik) . No ale to mój punkt widzenia.
 7. Ciekawe ile teraz taka aktualizacja kosztuje/ Może jest za free .
 8. Wniosek prosty - chcesz mieć dobrze licz na siebie tj. trza pielęgnować FXT i H6 bo emisja co2 bo księgowi itd.. Trza kochać staruszków
 9. Ja natomiast uważam, że trzeba głównie liczyć na jakość wkładki mięsnej a nie na techniczne wspomagacze bo na nich można się przejechać. Są dobre ale najwięcej decyduje jakość wkładki mięsnej. Nigdy się nie doprowadzam do stanu niesprawności psychofizycznej jak mam jechać samochodem a z dzieckiem to już dla mnie jest niewyobrażalne. Poza tym sądzę, że ważniejsze jest bezpieczeństwo samej konstrukcji (marka, wiek,wielkość) aniżeli wspomagacze. Wspomagacze powodują tzw fałszywe poczucie bezpieczeństwa i to może być czasem zawodne. PS Nie traktuj powyższego jako jakiejś krytyki bo nie taki jest mój zamiarnnale jako rady kogoś który zaczynał na maluchu a teraz ujeżdza H6 i to cały czas bezwypadkowo - no może jakieś małe stłuczki były ale tylko małe
 10. Sławek1

  Akumulator do XV

  Mam już drugiego Yuasa (w drugim autku) i jak dotąd zero problemów. Muszę przyznać, że orginalny Panasonic w FXT wytrwał 10 lat. Podejrzewam, że te montowane na pierwszy montaż są lepsiejsze a może był "made in Japan" ?
 11. Jak miałbym kasę limitowaną to kupiłbym H6 i przyoszczędzoną kasę miałbym na paliwo. Nie narzekałbym wtedy na brak mocy topo pierwsze a po drugie to w H6 jeszcze tak mocno nie mieszali księgowi i dlatego miałbym wóz na lata. No ale co kto lubi czyli każa liszka swój ogonek chwali .
 12. A gdzie można jeszcze kupić Prodriv-y? Szukan do OTB 2007.
 13. Gratulacje. Warta jednak wciąż dba o opinię i może dlatego nie jest tania.
 14. Sprawdź Dom Muzyka - świetna lokalizacja, cisza, spokój, dobre śniadania, cena umiarkowana.
×
×
 • Create New...