Jump to content

niebieski708

Użytkownik 500
 • Posts

  904
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by niebieski708

 1. Kup zestaw od kolegi Hugo i poczujesz zauważalną poprawę. Mogę szczerze polecić
 2. Żebyś widział jakie twory po stanach jeżdżą ale u nas nie ma okresowych badań technicznych można spotkać jeżdżące auta nawet bez lamp i zderzaka...
 3. Pozdrowienia dla czarnego buga wrx (z jasną maską i świniakami) spotkanego w Toruniu
 4. Pozdrowienia dla kierownika w czarnym Forku na CT 6551... przejeżdżającego obok Placu pokoju Toruńskiego w Toruniu.
 5. Pozdrowienia dla srebrnego Forka z świniakami na lusterkach na CAL... spotkanego w Toruniu
 6. Z moich okolic. Na żywo fajnie wygląda
 7. I tu byś się ździwił... wgnieciona tylna klapa w scenic-u u ubezpieczyciela 3000zł (ciotce ktoś lekko wjechał w tył). Najczęściej jeździli na giełdy samochodowe (z odłączonym na krótko światłem stopu tam zawsze ktoś na zderzaku siedzi.
 8. Kiedyś miałem znajomych co tak zarabiali na życie... kupował auto (najlepiej drogie w częściach) i hamował na stłuczkę... ktoś walił w dupę i kasa z ubezpieczenia szła...
 9. Może to zależy od wosku jaki stosujecie itd np ja myje zawsze na myjkach bo nie chce mi się rozwijać węży pod domem i nigdy nie miałem problemu z zaciekami itd. Myje, jadę z kilometr może dwa na parking i praktycznie większości wody już na aucie nie ma. Resztki wycieram specjalnym ręcznikiem. Używam wosku soft99 KoG.
 10. Mój czeka na wymianę łożysk w skrzyni więc sezon już zakończyłem
 11. Kiedyś miałem coś podobnego... wymieniali mi szybę i chyba coś nie poszło (może zrobili rysę wycinając starą szybę i jej nie zabezpieczyli). Po jakimś czasie delikatnie robiła się wilgotna wykładzina i wyszła rdza spod szyby na słupku. Trzeba było wyciąć jeszcze raz szybę, usunąć rdzę i ponownie wkleić.
 12. Ja mam odwrotnie tyle tylko że impreza na zmianę z hyundajem ix35. Z hyundajem nikt sie nie ściga, nie wymusza itd. Jak jakiś czereśniak w bmw czy innej gównianej skodzie widzi duży spojler przed sobą to musi mnie wyprzedzić... chodźby miał zabrać siebie, swojego pasażera, mnie i kierowce jadącego z przeciwka do walhalli, musi wyprzedzić.
 13. Pozdrowienia dla niebieskigo bug-a wrx/sti (było machane) spotkaniego na wlocie do Płocka, oraz czarnego forestera ze świniakami na wlocie do Nowego Dworu Maz.
 14. W hamulce warto jest zainwestować. Odrazu zobaczysz różnicę nawet w codziennej jeździe. A po drugie 10 punktów lansu na dzielni
 15. Po co szukać ??? Cena dobra, brzmi bardzo dobrze, basowym bulgotem.
 16. Dokładasz do takiej jaką masz. Tempomat występował w tej i tej przepustnicy. Jak wyżej kolega pisał, elektroniczną podobno latwiej ogarnąć. W tej z linką trzeba dodatkowo przewody do kompa puszcać itd więcej rzeźby.
 17. Nie trzeba... można mieć i normalną. Też szukam patentu jak to bezinwazyjnie założyć u siebie.
 18. Wczoraj sprawdzone spalanie. Pełen zbiornik. Wyszło 560km. 40km jest jeszcze do urwania. Tak więc może 600km na zbiorniku pęknie.
 19. Umyta i z nowym felgami, Oktan też trochę pomógł.
 20. Dziś próbowałem, spadły na 1100-1200... ale kilka razy tak zrobię to są sąsiad pomyśli, że robie to specjalnie... najlepszym sposobem będzie chyba cichszy tłumik...
 21. Raczej panewka, po jakimś czasie będzie się objawiało pukaniem na spadaniu z obrotów, a na wolnych będzie cicho (ja tak przejechałem jeszcze 4000 km). Co do remontu, to wszystkie graty trzeba pomierzyć i dopiero zacząć myśleć... może wystarczy dać wał w nominale lub nowy, panewki i uszczelki. Może nie trzeba ruszać tloków, pierścieni i głowic bo albo trzymają normy, albo już kiedyś byly robione. A to 1/3 waszych wycen.
 22. Krótko mówiąc ten to ma pecha do aut...
 23. Auto jest sprawne więc pewnie też spadną jak i moi sąsiedzi z łóżek. Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta. Tu rano dosłownie słychać tylko świerszcza jak w filmach (jest tak cicho). Więc odpada...
×
×
 • Create New...