Skocz do zawartości

LPG w Subaru


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie jak wygląda spalanie gazu w H6 po 2003r? Tak jak benzini? Więcej? Jakiś poziom upierdliwości w sensie dodatkowego serwisowania? Zbiornik - 40l? 50l? ...wiem, że do Jako :wink: ale jeszcze sie zastanawiam - bo 10l w trasie to w końcu nie taki zły wynik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwyżki cen benzyny

 

Wypluj te słowa! Odpokutuj za bluźnierstwo pięćdziesiąt zdrowasiek i 300 pąpek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pompek

 

Właśnie pąpek wygląda tak abstrakcyjnie, że nawet pod avatarem tak se dałem. Oczywiście, że pompek. Taki żart. Licealny. EOT (ęd OT) :mrgreen:

 

PYTANIE dot. H6 kilka postów wyżej - NADAL AKTUALNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i przeglądając to forum przeczytałem kilka postów związanych z gazem w subaru. Jest mi bardzo przykro, ponieważ jestem wielki przeciwnikiem wkładania instalacji t=do tych samochodów Jeżeli ktoś kupuje ten samochód to musi sie liczy z tym że silnik nie będzie palił mu 5 litrów tylko 15 albo i więcej. Sam jestem szczęśliwym posiadaczem tej marki( i wielkim fanem) więc jest mi po prostu szkoda tych wspaniałych silników i ludzi korzy wkładają do nich gaz.

 

Pozdrawiam :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Twój post ma niewątpliwie znaczący wpływ na świadomość użytkowników pojazdów tej marki jak również na rozwój forum. Jestem przekonany, że każdy z użytkowników tych niewątpliwie wspaniałych samochodów posiadający w nim instalację LPG spali się ze wstydu (paląc jednocześnie tę niegodną podróżowania w Subaru instalację). :roll:

 

Zaliczyłeś właśnie klasyczne "mocne wejście" na forum. Teraz mam nadzieję będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję od razu przenieść ten wątek do działu Off-Topic zanim posypią się teksty i paski.

 

[ Dodano: Sro Sty 09, 2008 2:08 pm ]

michalsharp, zamiast wymyślać to poczytałbyś regulamin forum i nie robił niepotrzebnego zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jestem wielki przeciwnikiem wkładania instalacji t=do tych samochodów

Bo? Możesz to jakoś sensownie uzasadnić?

Jeżeli ktoś kupuje ten samochód to musi sie liczy z tym że silnik nie będzie palił mu 5 litrów tylko 15 albo i więcej.

No ja właśnie policzyłem i gdyby nie możliwość założenia gazu, to bym Subaru nie kupił.

więc jest mi po prostu szkoda tych wspaniałych silników i ludzi korzy wkładają do nich gaz

Możesz określić powody, dla których szkoda ci silników i powody, dla których szkoda ci ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ci właściwie chodzi

Czasami człowiekowi o nic nie chodzi, a chce się z kimś podzielić przychodzącą mu do głowy refleksją :smile:

proponuję od razu przenieść ten wątek do działu Off-Topic

Dlaczego przecież to jest refleksja techniczna :?:

Kocham offtopy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalsharp, Twoj wątek scalilem do istniejacego juz tematu. Nie zakladaj poprosze nowych topikow o LPG w Subaru. Ten wątek zostal wlasnie stworzony po to, zeby mogli sie wypowiedziec zarowno zwolennicy jak i przeciwnicy instalacji gazowych.

Wystarczy jesli swoje uwagi umiescisz tutaj.

 

A reszta - daje po hamulcach (nie gazie :wink: ) i nie offtopuje :)

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jestem wielki przeciwnikiem wkładania instalacji t=do tych samochodów

To po co piszesz o gazie? Szanujemy Twoje zdanie i cieszymy się, że Ty uszanujesz nasze.

 

Jeżeli ktoś kupuje ten samochód to musi sie liczy z tym że silnik nie będzie palił mu 5 litrów tylko 15 albo i więcej.

Tak dokładnie było :)

 

Sam jestem szczęśliwym posiadaczem tej marki( i wielkim fanem) więc jest mi po prostu szkoda tych wspaniałych silników i ludzi korzy wkładają do nich gaz.

A niepotrzebnie. Może gdybyś poznał nieco faktów to nie oceniałbyś innych na podstawie obiegowych opinii :)

 

Szczęśliwy posiadacz auta TEJ marki na TO paliwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Niemcy w ramach akcji promującej paliwo pro-ekologiczne (LPG) oferuje wybrane modele z instalacją LPG gratis. Oczywiście utrzymana jest pełna gwarancja (3 lata lub 100 000km). Nazywa się to pięknie Subaru-ecomatic®.

Dla tych, którzy znaja niemiecki specjalna strona internetowa:

http://www.subaru-ecomatic.de/

 

Z kolei Subaru Wielka Brytania prowadzi jeszcze dalej idącą akcję promocyjną na Forestera 2.0:

- instalacja LPG gratis + przeglądy gratis w ciągu 3 lat gwarancji!

O szczegółach mozna poczytać tutaj:

http://www.subaru.co.uk/Subaru_co_uk/Vi ... enuid=M0M0

 

Ten post szczególnie dedykuję nowemu koledze: michalsharp

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się!

Pomykam od czwartku już drugim zagazowanym przez Jako uturbionym Subaru.

Gtek sprawował się bez zarzutu, zobaczymy jak forester.

Na razie zrobiłem 200 km, instalacja się układa przez pierwszy 1000 do regulacji.

Do tej pory wszystko ok. Może czasami delikatnie falują obroty na biegu jałowym. Są to jednak skoki bardzo minimalne (wskazówka obrotomierza nawet nie drga) bardziej słychać to w pracy silnika głównie dzięki głośnemu tłumikowi.

Nic nie strzela, nie prycha, nie dławi się i nie gaśnie. Nawet nie śmierdzi LPG jak to się często zdarza. Świec nie wymieniałem, auto kręci bez problemu.

Czekam do pierwszego 1000.

Dzięki Jako! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...