Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Jacky X napisał:

Co Kubica ma z tego ,że jest kolejny sezon rezerwowym w Alfie ?

 

Nie wpadłeś na to że jak prawie każdy człowiek na ziemi ma potrzebę pracy i zarabiania pieniędzy ? :huh:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, chojny napisał:

Ale tłok... 

Stoi na kompletnym zadupiu... 

49 minut temu, Pablito79 napisał:

No ale zdjęcie przodu z przednim skrzydłem robi wrażenie :blink::o.

Wygląda jak dzieło sztuki:bowdown:.

Zapomniałem lustrzanki i foty z telefonu, szału nie ma :)

 

Natomiast samo aero robi ogromne wrażenie na żywo i z tej odległości. Ilość lotek i skrzydełek różnej maści jest kosmiczna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, skwaro napisał:

Stoi na kompletnym zadupiu... 

Zapomniałem lustrzanki i foty z telefonu, szału nie ma :)

 

Natomiast samo aero robi ogromne wrażenie na żywo i z tej odległości. Ilość lotek i skrzydełek różnej maści jest kosmiczna. 

 

Pomijając wyścigi F1 na których bylem, to najbliżej widziałem bolid w 98 roku na wystawie w Genewie.

Ale to inne czasy, zazdroszczę Ci tego spotkania. Niesamowicie wygląda na zdjeciach, ale na żywca pewnie 100 razy lepiej.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pablito79 napisał:

Pomijając wyścigi F1 na których bylem, to najbliżej widziałem bolid w 98 roku na wystawie w Genewie.

Ale to inne czasy, zazdroszczę Ci tego spotkania. Niesamowicie wygląda na zdjeciach, ale na żywca pewnie 100 razy lepiej.

Polecam muzeum Ferrari w Maranello. Mają salę z całą kolekcją bolidów. Można z bliska zobaczyć jak ewoluowały.

Oczywiście jak już będzie można normalnie podróżować. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemekka napisał:

Polecam muzeum Ferrari w Maranello. Mają salę z całą kolekcją bolidów. Można z bliska zobaczyć jak ewoluowały.

Oczywiście jak już będzie można normalnie podróżować. :mellow:

O kurcze, zapomniałem o Maranello :blink:, byłem w 2004 roku :D, chyba się starzeje i umykają mi pewne rzeczy:facepalm:.

Faktycznie cała paleta bolidów i nie tylko, niesamowite przeżycie.

Byliśmy niedaleko Wenecji i specjalnie pojechałem tam zobaczyć Ferrari Enzo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, przemekka napisał:

Polecam muzeum Ferrari w Maranello. Mają salę z całą kolekcją bolidów. Można z bliska zobaczyć jak ewoluowały.

Oczywiście jak już będzie można normalnie podróżować. :mellow:

 

1864111C-7740-4A63-92E4-F3684454B343.jpeg

6B0D229E-2DAE-4F8A-B966-12277638EBD3.jpeg

40890F34-2070-4DBD-9347-003746A0B5DC.jpeg

7FB6FD88-6B84-4066-9551-580BFE7B878B.jpeg

AABD22E7-0BCA-44C0-8B94-199514ED329D.jpeg

11564F34-E8DD-4EDB-8AB2-4E77C4E4B1CB.jpeg

487B43C1-9C94-4094-84CB-2B98ECE466D7.jpeg

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pablito79 napisał:

Byliśmy niedaleko Wenecji i specjalnie pojechałem tam zobaczyć Ferrari Enzo.

W ubiegłym roku miałem okazję tam być. W jednej sali stoi Enzo i La Ferrari. Enzo wygląda przy La Ferrari jak auto z lat osiemdziesiątych. Serio - przepaść. Pokazuje to jak technologia idzie do przodu. Dla mnie zobaczenie Enzo było ważne, ale nie spodziewałem się aż takiej "dewaluacji".

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, carfit napisał:

 

Nie wpadłeś na to że jak prawie każdy człowiek na ziemi ma potrzebę pracy i zarabiania pieniędzy ? :huh:

W zeszłym roku plan była taki, że 2020r Kubica przeczeka a w 2021 wskoczy na fotel co się nie udało. Teraz już raczej żadnych realnych perspektyw nie ma.

 

Orlen płaci Alfie z tego co pamiętam 20mln E z czego Kubica pewni otrzymuje 1mln E. Gdzie tu logika ? Plan się rypnął.

 

Chyba każde dziecko zdaje sobie sprawę z tego, że ekwiwalent reklamowy Orlenu z racji obecności w F1 rzędu 400mln czegokolwiek oprócz biedronek to bujda na resorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pablito79 napisał:

O kurcze, zapomniałem o Maranello :blink:, byłem w 2004 roku :D, chyba się starzeje i umykają mi pewne rzeczy:facepalm:.

Faktycznie cała paleta bolidów i nie tylko, niesamowite przeżycie.

A mnie muzeum Ferrari w Maranello rozczarowało*. Oczywiście nie na tyle żeby w jakimkolwiek stopniu żałować wizyty, ale jak na markę tak mocno związaną z F1 ekspozycja formułowa w muzeum była według mnie zbyt skromna. Dużo więcej radochy dała wizyta w domu Enzo w Modenie, a zwłaszcza w muzeum silników - siłą musieli mnie stamtąd wyciągać :D

 

*-zwłaszcza jeśli wcześniej widziało się Muzeum Porsche i Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie - tam jest zupełnie inny level.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WRC fan napisał:

A mnie muzeum Ferrari w Maranello rozczarowało*. Oczywiście nie na tyle żeby w jakimkolwiek stopniu żałować wizyty, ale jak na markę tak mocno związaną z F1 ekspozycja formułowa w muzeum była według mnie zbyt skromna. Dużo więcej radochy dała wizyta w domu Enzo w Modenie, a zwłaszcza w muzeum silników - siłą musieli mnie stamtąd wyciągać :D

 

*-zwłaszcza jeśli wcześniej widziało się Muzeum Porsche i Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie - tam jest zupełnie inny level.

 

Ja myslalem ze moze jakis chory byłem, ale też wizyta w muzeum w Maranello nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak np wizyta w BMW czy w VW.

Natomiast sam klimat miasteczka, z flagami przy kazdym sklepie itd, wywoluje ciarki do tej pory :)

Podacie liste innych ciekawych motoryzacyjnie miejsc które warto odwiedzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, GrYzLy napisał:

 

Ja myslalem ze moze jakis chory byłem, ale też wizyta w muzeum w Maranello nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak np wizyta w BMW czy w VW.

Natomiast sam klimat miasteczka, z flagami przy kazdym sklepie itd, wywoluje ciarki do tej pory :)

Podacie liste innych ciekawych motoryzacyjnie miejsc które warto odwiedzic?

 

Malutkie musem na Sycylii. 

 

Targa Florio museum

 

Co ważne, można objechać cały tor biegnący drogami publicznymi, na którym odbywały się wyścigi a tor ma uwaga... 72km w małej pętli i 148km w dużej. 

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Maranello byłem jakieś 11 lat temu z zamiarem odwiedzenia muzeum (co się udało).

Ale lepsze było to, że w pobliżu muzeum jest sporo miejsc, gdzie można za rozsądne pieniądze pożyczyć sobie Ferrari lub (o zgrozo) Aud, wróć: Lambo.

To była moja pierwsza przejażdżka Ferrari, takie spełnienie marzeń z dzieciństwa, wiec pamiętam do dzisiaj.

Udało się polatać zmodyfikowanym 360 Challange Stradale, chociaż do wyboru było też "zwykłe" 430. Italia dopiero wchodziła wtedy do sprzedaży.

Później jeździłem kilka razy krótko w Poznaniu  czy Ułężu jakimiś 430 czy Italią, ale mimo że fajnie, to już nie robiło takiego wrażenia jak ta pierwsza przejażdżka po okolicach Maranello tym odelżonym i drącym się w niebogłosy 360 CS. "Instruktor" jak tylko zorientował się że wiem co robię był znacznie bardziej wyluzowany niż ja bym był na jego miejscu. Podpowiadał tylko gdzie może stać Policja :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bosman napisał:

W Maranello byłem jakieś 11 lat temu z zamiarem odwiedzenia muzeum (co się udało).

Ale lepsze było to, że w pobliżu muzeum jest sporo miejsc, gdzie można za rozsądne pieniądze pożyczyć sobie Ferrari lub (o zgrozo) Aud, wróć: Lambo.

To była moja pierwsza przejażdżka Ferrari, takie spełnienie marzeń z dzieciństwa, wiec pamiętam do dzisiaj.

Udało się polatać zmodyfikowanym 360 Challange Stradale, chociaż do wyboru było też "zwykłe" 430. Italia dopiero wchodziła wtedy do sprzedaży.

Później jeździłem kilka razy krótko w Poznaniu  czy Ułężu jakimiś 430 czy Italią, ale mimo że fajnie, to już nie robiło takiego wrażenia jak ta pierwsza przejażdżka po okolicach Maranello tym odelżonym i drącym się w niebogłosy 360 CS. "Instruktor" jak tylko zorientował się że wiem co robię był znacznie bardziej wyluzowany niż ja bym był na jego miejscu. Podpowiadał tylko gdzie może stać Policja :-)

 

 

Jakoś zawsze mam przed oczami ten filmik. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...