Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, radekk napisał:

w okolicach Modeny mamy jeszcze przynajmniej 3 muzea, w Sant Agata Bolognese muzeum Lamborghini, w Graziosa muzeum Pagani i jakoś na zachód Modeny muzeum Umberto Panini czyli muzeum Maserati

 

 

Jest jeszcze muzeum Ducati z możliwością zwiedzania fabryki "pod parą".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WRC fan napisał:

A mnie muzeum Ferrari w Maranello rozczarowało*. Oczywiście nie na tyle żeby w jakimkolwiek stopniu żałować wizyty, ale jak na markę tak mocno związaną z F1 ekspozycja formułowa w muzeum była według mnie zbyt skromna. Dużo więcej radochy dała wizyta w domu Enzo w Modenie, a zwłaszcza w muzeum silników - siłą musieli mnie stamtąd wyciągać :D

 

*-zwłaszcza jeśli wcześniej widziało się Muzeum Porsche i Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie - tam jest zupełnie inny level.

Ja byłem mega podekscytowany, może dlatego,że była to pierwsza wizyta w takim muzeum.

Może z perspektywy czasu inaczej bym to odebrał, ale wtedy to było wielkie łał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablito79 napisał:

Ja byłem mega podekscytowany, może dlatego,że była to pierwsza wizyta w takim muzeum.

Może z perspektywy czasu inaczej bym to odebrał, ale wtedy to było wielkie łał.

 

 

Jest to mekka wyścigowych sportów motorowych, nie ma powodu aby nie być podekscytowanym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Jest jeszcze muzeum Ducati z możliwością zwiedzania fabryki "pod parą".

Fabrykę Lamborghini też, ale z tego co kojarzę to przyjemność do najtańszych nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jumpman napisał:

Serio? Zwiedzałeś fabrykę traktorów?

Cytat

 

TOUR OF THE PRODUCTION LINES

From the historic entrance to the future: touring the production lines is a unique journey to witness the birth of the Lamborghini sports cars. From the V12 line where the Aventador’s engine and frame come together for the first time and on to the V10 line where the Huracán is born. The guided tours that start from Mudetec make the tour an unforgettable experience in search of the company’s most amazing places.

 

Zwiedzanie 75Euro od osoby, ale na razie jest zawieszone.

https://www.lamborghini.com/en-en/museum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "news" się pojawił że RK chce do NASCAR iść? @carfitweź powiedz, że to jakiś ponury żart.

 

Za oceanem są normalne serie wyścigowe jak choćby IMSA ze świetnymi prototypami. W to bym uwierzył. Ale NASCAR??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablonas napisał:

Co to za "news" się pojawił że RK chce do NASCAR iść? @carfitweź powiedz, że to jakiś ponury żart.

 

Za oceanem są normalne serie wyścigowe jak choćby IMSA ze świetnymi prototypami. W to bym uwierzył. Ale NASCAR??

Właśnie to przeczytałem i jakoś tak dziwnie to wygląda. Oby to była tylko plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablonas napisał:

weź powiedz, że to jakiś ponury żart.

 Nie mam pojęcia, teraz Robcio jest jak zwykle na urlopie rowerowym, też miałem jechać jak co roku, ale niestety jestem uziemiony do marca :(. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem temat, sprawdziłem daty i mam wrażenie, że źródło plotki pomyliło imprezy.

Daytona 500 (NASCAR) jest w połowie lutego.

Natomiast Daytona 24 to wyścig będący amerykańskim odpowiednikiem LeMans24 i jego organizatorem jest IMSA czyli amerykański odpowiednik europejskiego FIA. Ścigają się tam klasy bardzo podobne do tych znanych nam z LeMans series.

Jeździ tam masa świetnych kierowców, również z Europy, w tym wielu kierowców F1. 

Wyścig też jest na torze Daytona ale na jego wersji drogowej.

Termin tej imprezy to 28 styczeń. Czyli blisko siebie.

Jeśli więc w tej plotce jest ziarno prawdy to widzę Roberta właśnie w tym "normalnym" wyścigu.

Nawet Alonso tu jechał :) Tu jego onboard.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, co w tym dziwnego? Patrząc na działania gospodarcze naszej nieomylnej nadwładzy nie zdziwię się jak uznali że po porażce ich sojusznika Trumpa oni pokażą Amerykanom gdzie ich miejsce i przejmą rynek paliwowy za oceanem :yahoo::yahoo: Stany takie duże, ilu ziomków można obdarować stanowiskami....

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pablonas napisał:

Bo na naszym forum przeczytał ;) Przypadek ?

:mrgreen:

 

 

 

Marnujesz się nam na Forum, może powinieneś w telewizorze jako ekspert występować. Jak wiemy z Uro The Forum prezencja medialna jest ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...