Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak jest coś na rzeczy z negocjacjami kontraktu Hamiltona, skoro już nie walcząc o nic zdecydował się na start, chociaż mówił, że jeszcze nie czuje się jakoś super na siłach. Mnie to pachnie tym, ze nie chciał GR dać się wykazać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczycie na Hamiltona....a wystarczy, że zrobi sobie np. 2-3 lata przerwy, po czym wróci. Będziecie wszyscy zagryzać pięść z zachwytu, gdy stanie na podium ;)

Przypomnę znudzenie nijakim Michaelem, a gdy wrócił to pokłony do ziemi szły i każdy życzył mu powrotu na podium.

Albo z innego podwórka. Nijaki Sebastien też nie był za bardzo kochany, gdy 9 raz podnosił nad głowę puchar za mistrzostwo i fikał salto do tyłu.....no i wiecie co się działo jak wrócił. Kochamy go...ja też oczywiście ;) 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie psioczę i nic mi do niego, na pewno ma talent, ma do tego odpowiedni sprzęt. Wręcz piszę że wcale nie zyczyłbym mu żeby nie wrócił na ten wyścig, tylko właśnie żeby najwyżej Bottas wypadł to Rus pojechał z Ham. Fajnie byłoby jakieś dodatkowe urozmaicenie, tym bardziej w tym ostatnim nudnym wyścigu.

Choć najbardziej szkoda mi Pereza że skończył na poboczu:(

Ponoć przed świętami zarówno Merc i RB mają ogłosić skład zespołu na 2021, raczej w przypadku Merca nie spodziewam się jakiś zmian, chyba że Ham by faktycznie popłynął. Ale może Perez by wskoczył do RB

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

nie żebym źle życzył ale w tym wszystkim brakowało żeby Ham zamienił się z Bottasem na coronę i ten ostatni wyścig pojechali Ham i Rus:mrgreen:

 

 

Traktują się mocno chłodno więc na buzi, buzi bym nie liczył. :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chojny napisał:

 

 

Traktują się mocno chłodno więc na buzi, buzi bym nie liczył. :mrgreen:

na 2020 już po ptakach. Ale 2021 kto wie, trzeba próbować nowych rzeczy a nie stać w miejscu:mrgreen:

 

Niestety wygląda na to że ściganie będzie dla Hamiltona tematem pobocznym<_<

 

Cytat

Planuję startować w F1 w roku 2021

Hamilton, który chce też wywierać wpływ na Mercedesa w sprawach niedotyczących F1.

Jako zespół mamy wiele do zrobienia razem. Możemy jeszcze wiele osiągnąć w tym sporcie, ale jeszcze więcej poza nim. Dlatego chcę rozpocząć w tym tygodniu rozmowy z Mercedesem i zakończyć je przed świętami - dodał Hamilton.

Dla Hamiltona w ostatnich miesiącach bardzo ważne stały się takie kwestie jak walka z rasizmem czy dbałość o środowisko. Brytyjczyk już w kilku wywiadach podkreślał, że będzie liczyć na wsparcie Mercedesa w tych aspektach i bez wątpienia będzie to tematem jego rozmów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawostek, które pewnie są nieznaczące, ale jednak coś tam mówią, we wczorajszych testach RK był 0,1s szybszy niż Kimi w Q1 i 0,4s wolniejszy niż Giovi.

Alonso był minimalnie szybszy (poniżej 0,08s) w testach niż Ocon i Ricciardo w Q2.

 

Inni kierowcy w tych testach (poza Aitkenem w Williamsie) raczej nie zbliżali się do wyników etatowych kierowców danych zespołów.

 

Oczywiście nie wiadomo czy warunki były porównywalne, niemniej można postawić ostrożny wniosek, że i Nando i RK nie zapomnieli jak się jeździ.

Szkoda tylko jak zwykle, że RK bez fotela na 2021 :-(

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas posprzątać ten burdel w archeo. 

 

2 lata niemieckiego porządku i będą w środku stawki. 

 

 

 

FORMER VW WRC BOSS CAPITO BECOMES WILLIAMS F1 CHIEF
THE GERMAN WILL TAKE HIS WRC TITLE-WINNING EXPERIENCE TO CIRCUIT RACING AGAIN

 

https://dirtfish.com/motorsport/former-vw-wrc-boss-capito-becomes-williams-f1-chief/?fbclid=IwAR0x8KaoJuxNxvuZkuf68U30C4ahjqRP60-g0IBEIyji9v8Gx6XPEJ4IqmE

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wspaniała wiadomość!

W latach 2013-2016 już nie mogłem na niego patrzeć w WRC. Zrobił z VW takiego dominatora, że WRC stało się przewidywalne i nudne jak flaki.

Zatem wydaje się, że idealny człowiek dla Williamsa.

 

Z drugiej strony jak pamiętam wypowiedzi RK i zestawiając choćby budżety, liczebność teamów, itp, to poziom konkurencyjności i profesjonalizmu jest jednak w F1 na wyższym poziomie niż w WRC.

Ciekawe czy ktoś kto na poziomie WRC dominował będzie wystarczający by podciągnąć zespół do poziomu środka stawki. Oby.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bosman napisał:

No to wspaniała wiadomość!

W latach 2013-2016 już nie mogłem na niego patrzeć w WRC. Zrobił z VW takiego dominatora, że WRC stało się przewidywalne i nudne jak flaki.

Zatem wydaje się, że idealny człowiek dla Williamsa.

 

Z drugiej strony jak pamiętam wypowiedzi RK i zestawiając choćby budżety, liczebność teamów, itp, to poziom konkurencyjności i profesjonalizmu jest jednak w F1 na wyższym poziomie niż w WRC.

Ciekawe czy ktoś kto na poziomie WRC dominował będzie wystarczający by podciągnąć zespół do poziomu środka stawki. Oby.

 

To faktycznie podobno zupełnie inny level ale mam nadzieję że ulepszenie pewnych elementów funkcjonowania zespołu przyniesie znaczące rezultaty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chojny napisał:

No to czas posprzątać ten burdel w archeo. 

 

2 lata niemieckiego porządku i będą w środku stawki. 

 

 

 

FORMER VW WRC BOSS CAPITO BECOMES WILLIAMS F1 CHIEF
THE GERMAN WILL TAKE HIS WRC TITLE-WINNING EXPERIENCE TO CIRCUIT RACING AGAIN

 

https://dirtfish.com/motorsport/former-vw-wrc-boss-capito-becomes-williams-f1-chief/?fbclid=IwAR0x8KaoJuxNxvuZkuf68U30C4ahjqRP60-g0IBEIyji9v8Gx6XPEJ4IqmE

Aż ciezko uwierzyć ze trzeba było sprowadzić ten zespół na sam dół i potem go sprzedać zeby w końcu ktos mogl podjąć taka decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, turdziGT napisał:

Aż ciezko uwierzyć ze trzeba było sprowadzić ten zespół na sam dół i potem go sprzedać zeby w końcu ktos mogl podjąć taka decyzje.

Taką decyzję ktoś mógł podjąć po tym jak ten ktoś cały team w końcu przejął i zaczął robić porządki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zyzol napisał:

I boom!

 

0516F175-CF68-4A6D-8400-5F8614031F46.jpeg
 

ciekawe, czy team orders są zapisane w kontrakcie ;) 

Ale czad, to chyba jeszcze lepsza wiadomość:yahoo:.

Oj cos czuje, ze w przyszłym roku w czołówce konstruktorów zmieni się leader :P.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Ale czad, to chyba jeszcze lepsza wiadomość:yahoo:.

Oj cos czuje, ze w przyszłym roku w czołówce konstruktorów zmieni się leader :P.

Byłoby fajnie, ale niestety ja nie jestem aż takim optymistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...