Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, turdziGT napisał:

Lewis ozdrowiał na raz , dwa , trzy. Mysle ze z grobu by wstał w tej sytuacji.

Chciało bymsie powiedzieć ze po co wraca, zdobył juz tyle i tylko niczy ten sport w tej chwili. Tak jak ktos powiedzal chcesz wyzwania to zdobądź to 8 mistrzostwo z Williamsem :)

Szkoda mi GR. To bedzie bolesne przeżycie ale maszyneria i tak juz ruszyła.

Hamilton niszczy ten sport bo jest najlepszy? o czym Ty bredzisz? Małysz też niszczył skoki gdy przeskakiwał innych o dziesięć metrów i więcej? on Ci coś zrobił, że tak po nim jedziesz? skończyłeś wielbić Audi, to teraz jedziesz po Hamiltonie

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bosman napisał:

To dowodzi, że faktycznie powinni losować te samochody. Wtedy byloby ciekawiej.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

To było by coś :D faktycznie :D 

A tak serio w tym dziwnym sezonie kilka wyścigów było naprawdę fajnych co jest na plus względem poprzedniego. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fulcrum napisał:

Hamilton niszczy ten sport bo jest najlepszy? o czym Ty bredzisz? Małysz też niszczył skoki gdy przeskakiwał innych o dziesięć metrów i więcej? on Ci coś zrobił, że tak po nim jedziesz? skończyłeś wielbić Audi, to teraz jedziesz po Hamiltonie

 

Kazdy sport w ktorym zaczyna dominować jedn zawodnik , drużyna czy zespół , po czasie zaczyna robić sie nudny i zabija ducha sportu bez znaczenia czy to F1 czy gra w bierki.Zadna frajda oglądać cos co z gory wiesz jak sie skończy bez znaczenia czy to jedzie Hamilton czy był by to Robert Kubica. Najlepszy przykład to WRC. O ile ciekawszy zrobił sie ten cykl od kiedy Ogier wsiadł do bardziej wyrównanych samochodów. OK dalej wygrywa ale o mistrzostwa musi teraz walczyć a nie zgarniać je zamian sie jeszcze sezon zaczął. 

A w sprawie wycieczek osobistych to pierdnales tu ledwo dwieście postów i myślisz ze w taki sposob zabłyśniesz ? Napisz lepiej cos mądrego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fulcrum napisał:

to tutaj odbywają się zawody w ilości postów? wolę milczeć niż pisać jak ty...

Masz racje jak masz robić komuś wycieczki osobiste to lepiej nic nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zabrońmy Lewisowi ścigania - wtedy będzie dopiero prawdziwy sport!!!
Wybacz TurdziGT ale o sporcie to ty chyba tylko w gazecie słyszałeś.

16 minut temu, turdziGT napisał:

Masz racje jak masz robić komuś wycieczki osobiste to lepiej nic nie pisz.


Gdzie znajdujesz wycieczkę osobistą? Może jeśli coraz więcej osób zwraca ci uwagę, że ciężko się czyta to co piszesz, to przemyśl to i weź do serca a nie piszesz to samo więcej i więcej i więcej.
Dam Ci radę taką bez złośliwości bo widzę, że jesteś za każdym razem tak bardzo przekonany co do swoich myśli.
Spróbuj sobie przyjąć takie motto: Dubito ergo cogito, cogito ergo sum (Wątpię więc myślę, myślę więc jestem). U Ciebie brakuje często tego wątpię.

  • Super! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nosek kreseczka  nie wiem co chcesz ogłosić światu przez twojego nicka ale chciało by się powiedzieć jak  jesteś pod wpływem to nie pisz.....

 

Załóż sobie z kolega kółko różańcowe w off-topic i tam możecie sobie pisać do woli na mój temat i robić poradniki z cyklu tysiac rad dla. To jest topic o F1 wiec proszę cie trzymaj się tematu. Wiec jezeli masz cos więc do powiedzenia na mój temat to tak jak zasugerowałem zobacz czy nie ma cie w off-topic albo dawaj na priva.

 

A wracajac do główne tematu tego wątku to czy na prawdę uważasz ze ostatnie sezony w F1 były mega ekscytujące? Wyścigi w których albo nie ma głównych faworytów albo te w których poszło im cos nie tak pokazują dobitnie co jest problemem. Jeżeli uważasz ze taka sytuacja jest super dla sportu to ok twoje prawo ja uważam ze ten sport dawał zdecydowanie więcej emocji niż w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czekker napisał:

Czyli zaraz....

Jeżeli jutro w wyścigu VB77 pokona LH44, a tydzień temu GR63 zdominowal VB77 to czy GR63 będzie mógł okrzyknąć się królem F1?  :biglol:

 

Według „znawców” F1 którzy poza wf sportu nie uprawiali to będzie logiczne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablito79 napisał:

Trzymam kciuki za Maxa:)

Ładnie odjechał 2 okrążenia i juz 1,5 sek.

Jeżeli mam coś wywróżyć z fusów to myślę że małe szanse LH na P1. Mysle ze ten Covid odciśnie się na formie.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...