Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, .Misza. napisał:

Jestem ciekaw, czy RIC nie będzie wygranym przez SC. Myślę, że podium jest realne.

Oj będzie miał ciężko,.ale wszystko moze się jeszcze zdarzyć.

Jestem w szoku, bo Vettel dość wysoko na razie.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyścig jak wyścig. Brawo dla Maxa chodź w mercedesie nie było widać by mieli ochotę go gonić tym razem, oni swoje wyjeździli wiec teraz to była chłodna kontrola raczej. Szkoda Pereza bo jakoś tak dziwnie to wyglądało tym razem, oby na 2021 był w stawce. 
Teraz pozostaje czekać na dokument od Netflix-a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kukson napisał:

W Williamsie też widać progres :D w tamtym sezonie jeden punkt, a w tym aż zero. To co w 2021 na minusie będą? :P

Przestan, dzisiaj się ścigali z Williamsem jak równy z równym ;) w zeszłym roku braliby to w ciemno

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to zadziwia mnie postawa VB. Rozumie ze po ostatnim wyścigu nie miał tu nic do udowodnienia a raczej udowodnił ze niezależnie kto zgarnia P1 on zawsze jest drugi. To ze Lewis nie w formie to raczej było pewne pojechał by ten wyścig z jedna ręka jak by było trzeba. Jedynie szkoda ze to GR nie przejął sterów bo to mogło uratować ten wyścig. Poza tym szkoda Pereza i RP. Dziwne ze padł silnik ktory przeciez zmienili na ten wyścig. 

No nic pozostaje czekać na Netflix poza drobnymi wyjątkami to jedyne co sie ekscytująco ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo w tym sezonie kilka naprawdę ciekawych wyścigów, ale ten do nich nie należał.
Na szczęście oglądałem powtórkę, to sobie mogłem większość przewinąć.
Niemniej miło że nie wygrał Merc.
Forma Ferrari i innych z silnikami Ferrari dramat. Aż przykro patrzeć....

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bosman napisał:

Bylo w tym sezonie kilka naprawdę ciekawych wyścigów, ale ten do nich nie należał.
Na szczęście oglądałem powtórkę, to sobie mogłem większość przewinąć.
 

To znaczy start i od razu meta :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Ogolnie to zadziwia mnie postawa VB. Rozumie ze po ostatnim wyścigu nie miał tu nic do udowodnienia a raczej udowodnił ze niezależnie kto zgarnia P1 on zawsze jest drugi. To ze Lewis nie w formie to raczej było pewne pojechał by ten wyścig z jedna ręka jak by było trzeba. Jedynie szkoda ze to GR nie przejął sterów bo to mogło uratować ten wyścig.

 

Turdzi, z całą sympatią, ale najzwyczajniej się czepiasz, nie rozumiejąc chyba w ogóle przyczyny takiej sytuacji - wszystkie jednostki Mercedesa zostały skręcone w obawie przed przegrzaniem, więc dziś po prostu nie miały podejścia do Maxa, który do tego pojechał pewnie i bezbłędnie.

Może i Bottas przyjechał drugi, ale za to na koniec jakie piękne, kształtne bączki kręcił. Jak od cyrkla!:wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądałem całość, tekst Maxa że mogą dać łagodniejszą mapę bo i tak mają sporą przewagę pozamiatał, chociaż wyścig nuda. No i zasłużone gratulacje dla Maxa, przez pecha niedużo zabrakło do P2 na koniec... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyścig:thumbup: bardzo mi się podobał, zdążyłem pomyć podłogi w całym domu i w dalszym ciągu być na bieżąco. Dzięki temu co miałem zrobić po wyścigu miałem zrobione w trakcie i mogłem jeszcze wyskoczyć na gokarty. Nie spodziewałem się tak owocnego dnia:mrgreen:

  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, H4lik napisał:

wszystkie jednostki Mercedesa zostały skręcone w obawie przed przegrzaniem, więc dziś po prostu nie miały podejścia do Maxa, który do tego pojechał pewnie i bezbłędnie.

Zaraz zaraz to znaczy ze Mercedes na skręconych silnikach przyjeżdża dalej 30 sek przed resztą stawki i to wszystko na oczach  FIA ? Sorry ale dla mnie to coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...