Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, skwaro napisał:

Ja tam się nie znam, ale wydawało mi się że cała beka jest z głupiego tłumaczenia jego własnego rzecznika, że kabla nie widać bo wychodzi z boku aparatu...

Masz rację nie znasz się.

Zdjęcie z mema jest śmieszne, b jest na nim prezydent w maseczce rozmawiający przez telefon. A kabla nie widać. Coś jak strzykawki bez igly albo zamknięte przy szczepieniu celebrytow.

Sam artykuł też zabawny bo analiza zagadnienia jest kalibru tego artykułu/felietonu słynnego z gazety wybiórczej.

 

A biurkach dziurki na kable to od dawna robia.:upside-down-face_1f643-small:

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, euyot napisał:

Masz rację nie znasz się.

Zdjęcie z mema jest śmieszne, b jest na nim prezydent w maseczce rozmawiający przez telefon. A kabla nie widać. Coś jak strzykawki bez igly albo zamknięte przy szczepieniu celebrytow.

Sam artykuł też zabawny bo analiza zagadnienia jest kalibru tego artykułu/felietonu słynnego z gazety wybiórczej.

 

A biurkach dziurki na kable to od dawna robia.:upside-down-face_1f643-small:

obraz.thumb.png.28dd8e5deaa60fdfe99dad4c7dbb7a18.png

  • Super! 1
  • Haha 9
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gumas_72 napisał:

Opozycja kiedyś trafi.

Nie opozycja, tylko suweren i niestety nie musi mocno celować, żeby regularnie trafiać. Jak to było? Czasami memy piszą się same. Ale o tym może w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, euyot napisał:

Zdjęcie z mema jest śmieszne

Śmieszne jest, kiedy pół Forum Subaru przez kilka godzin tłumaczy budowę aparatu telefonicznego, uwija się w poszukiwaniu kabla do niego i wyjaśnia sobie nawzajem, na czym polega śmieszność mema. Nie wiem jak Was, ale mnie to setnie ubawiło... :biglol:

Edytowane przez RedSasza
  • Super! 2
  • Haha 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RedSasza napisał:

Śmieszne jest, kiedy pół Forum Subaru przez kilka godzin tłumaczy budowę aparatu telefonicznego, uwija się w poszukiwaniu kabla do niego i wyjaśnia sobie nawzajem, na czym polega śmieszność mema. Nie wiem jak Was, ale mnie to setnie ubawiło... :biglol:

 

Krążymy wokół sedna bo wszyscy pamiętamy co spotkało Żulczyka...

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...