Jump to content

RedSasza

Użytkownik
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RedSasza last won the day on July 8

RedSasza had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  Było – Będzie XV :)
  i XV COMING SOON :)
  Jest – XV 2.0i MT MY17

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RedSasza's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

395

Reputation

 1. Subaru to tylko pretekst, żeby każdy z nas mógł się dowartościować i wydać innym mądrzejszym niż jest w istocie. COVID, polityka, kryzys, koncentryk, Camry, odkurzacz-dmuchawa, ogrzewanie podłogowe, jesień, skoda, konkurs Chopinowski, śmierć idola, cygaro, fajne fotki fajnych dziewczyn, nowosci na Netfliksie, przepis na sałatkę, przaśne dowcipy, dobre wino w jeszcze lepszej cenie, Skoda, wiadomości sportowe, globalne ocieplenie, sprzedaż starego Mercedes, zakup nowego Volvo, cena Pb95, repertuar kin… Możliwość wymądrzania się na dowolny temat był jedynym powodem zakupu przeze mnie samochodu tej marki.
 2. Od trzech miesięcy chciałem zadać to samo pytanie, bo mi też się zapala i po chwili gaśnie, ale nie miałem śmiałości. Na szczęście to nie ja naraziłem się na szyderę…
 3. Przepalił się zaraz po podłączeniu samochodowego odkurzacza. Ciekawe, że po podłączeniu go do drugiego gniazda (w podłokietniku, też 10A) nic się nie stało i mogłem odkurzyć samochód.
 4. Zepsuł mi się wczoraj mój samochód. A konkretnie przestało działać przednie gniazdo zapalniczki (to pod panelem klimatyzacji). Co robić? Pomyślałem, że na Forum Subarum na pewno znajdę jakąś dobrą radę. Poczytałem kilka adekwatnych tematów i się przeraziłem, bo groziło mi demontowanie konsoli środkowej, żeby dostać się do tego gniazda „od tyłu”, by móc je naprawić. Pozostawała jednak nadzieja, że to tylko bezpiecznik (10A o numerze 20 w „panelu” z bezpiecznikach w kabinie, co sprawdziłem w instrukcji obsługi). Dzisiaj rano wyciągnąłem go za pomocą szczypiec i sprawdziłem jego stan. Był przepalony. Na szczęście znalazłem w domu taki sam (jeden jedyny pośród innych dużo mocniejszych). Wstawiłem go (za pomocą szczypiec) w odpowiednie miejsce i włożyłem w gniazdo zapalniczki ładowarkę USB, z nadzieją, że zadziała. I… zadziałało! Tak oto naprawiłem dzisiaj swój samochód!
 5. Tutaj się tego nie dowiesz, chyba że ktoś Ci napisze na priva.
 6. Czyli jest tak: 150KM + 5KM + emblemat STI, to się równa, hm… Ile to się równa? I czy momentu też przybywa?
 7. Nie po raz pierwszy pod ETC na Zaspie widzę w tym samym miejscu tę srebrną Imprezę na niepomorskich blachach. Podrawiam kierownika albo kierowniczkę!
 8. Nabyłem w drodze kupna i założyłem sobie (a dokładniej swojejemu XV) takie coś:
 9. Dzień dobry. Tu jest dział, w którym się witamy: A ten dział dotyczy Outbacka, a nie XV, więc...
 10. No i od wtorkowego poranka nie tylko słońce świeci, ale i same dobre wiadomości… Ja też tak chcę!
 11. Wczoraj przyszły, więc dzisiaj zamontowałem. Myślicie, że da się je odkręcić, jak będzie trzeba?
 12. Ale przy Twoim sposobie używania XV masz pewnie wykupiony w ASO specjalny pakiet Ofrołd.
 13. RedSasza

  Spalanie XV II

  A ja dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłem na wyświetlaczu swojego XV mk.1 7 bez niczego, czyli 7,0 po przejechaniu ok. 120 km Wrzeszcz-Stare Czaple-Wrzeszcz (+trochę kręcenia się wokół celu podróży). Żadnych autostrad i dróg szybkiego ruchu. Trzy osoby na pokładzie. Bez Bagażu.
 14. Tym razem na pół mityczna kraina Pirsna. Tej krainy też jesień nie ominęła. A tutaj jest wyjątkowo piękna. Stare Czaple. Jezioro Zamkowisko.
 15. Stałem się właścicielem Subaru XV STI. I to tanim kosztem (garść PLNów)… Wczoraj mój syn próbował wyrwać drzwi w samochodzie na osiedlowym parkingu i nie miało to dla niego znaczenia, że był to… Forester sąsiada (w tym samym lakierze). Może już więcej tego nie zrobi? A dzisiaj sprawdzę, jak „nowy” XV STI poradzi sobie na kaszubskich trasach. W drogę więc…
×
×
 • Create New...