Jump to content

lojszczyk

Użytkownik
 • Content Count

  1218
 • Joined

 • Last visited

About lojszczyk

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 10/06/1963

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  z wypożyczalni

 • Zainteresowania
  Kobiety wino i śpiew

Recent Profile Visitors

699 profile views
 1. ...ale z prawej strony gdy śpisz na plecach czy na brzuchu?
 2. Tego uczą na studiach? Wow Wyobraź sobie że do budżetu wpływa 100 miliardów, bo tyle miało wpłynąć. Pieniądze są wydawane zgodnie z projektem i założeniami dokłanie te same 100 miliardów. Druga wersja jest taka, że ktoś postanowił rozdać 10 miliardów. Z tych rozdanych 10 miliardów, do budżetu wróciło w postaci podatków 5 miliardów. Moje pytanie jest takie: budżet liczymy 100 czy 105 miliardów. Liczymy, że wzrost jest o 5%, czy że nie wzrośnie? Inna sytuacja. Budżet masz 100 miliardów. Wydajesz zgodnie z ustawą wszystkie pieniądze, więc jest ok. Postanowiłeś nie kupować uzbrojenia, nie podnosić pensji budżetówce, zlikwidowałeś uczelnie, nie robisz przetargów. Możesz pochwalić się nadwyżką budżetową? Na tym polega manipulacja ludźmi i robienie im wody z rozumu. Kto z nas czyta ustawy, a zwłaszcza ustawę budżetową? Kto analizuje i robi porównania do lat poprzednich, czy analizuje założenia?
 3. Kilka razy robiliśmy dla SKANSKA ale nigdy na ich budowach nie musieliśmy dmuchać. Na innych budowch raz było tak, że wszyscy dmychali na bramce lub w ciągo dnia chodzili po budowie z alkotestem. Raz zapytałem o atest, to mi kazali wyjść z budowy. Wyszedłem z przyjemnością, bo robota była słabo rentowna
 4. Wspólna płyta z Jaguarem E-PACE
 5. No tak ale: Mam do dyspozycji trzy diesle. Pierwszy ma 140KM drugi 180KM a trzeci 340KM Różnicę czuć strasznie. Niestety, ten ostatni kosztuje więcej niż dwa pierwsze razem. Teraz czasem żałuję, bo od grudnia zrobiłem zaledwie 850km. Tanie było by jeździć TAXI.
 6. Kluczowe pytanie: jak używamy auta? Jak jadę sam pustym autem, wystarczy mi OTB diesel 180KM. Jak w aucie jest cztery osoby i bagaż, to trochę cienko. Czuć to nie tylko w mocy, ale jak auto sie zachowuje przy hamowaniu, skręcaniu, zmianie pasa czy podmuchach bocznych. Zwykle te mocniesze auta są jednak dużo lepiej przygotowane do jazdy w trydnych warunkach. Subaru jednak dla mnie jest porażką i coraz częścier przesiadam się na prywatne auto "trochę" trochę mocniejsze.
 7. 56.Wymiana silika przy 38kkm. Teraz ma 230kkm i śmiga po dodaniu mocy na 180KM
 8. Można na boku z szufladą
 9. lojszczyk

  Rozgrzewanie

  Masz obawy? Zamontuj czujnik temperatury oleju ze wskaźnikiem
 10. Stawian uszkodzoną matę. Sprawdź czy do kostki pod fotelem dochodzi prąd.
 11. lojszczyk

  Rozgrzewanie

  Wręcz przeciwnie. Są lepszymi przewodnikami ciepła.
 12. Jutro rano Warszawa - Uć Potem Uć - Wrszawa
 13. A co robisz, gdy wiesz, że masz bardzo mocne auto, do końca obszaru zabudowanego masz 200m, a zaczyna wyprzedzać golf trójeczka w tedeiku?
 14. Już to kiedyś widziałem. To nie jest wina zgrzewu. Zgrzew ma się znakomicie, za to chyba w tym miejscu podłoże nie było odpowiednio przygotowane. Na budowach lepiej rury się odtłuszcza i maluje podkładem niż subaru lakieruje. Przykre. W poprzednim OTB II po sześciu latach miałem dziury w nadkolach z tyłu, że ręką można było wyciągac skarby z bagażnika
×
×
 • Create New...