Jump to content

lojszczyk

Użytkownik
 • Content Count

  1235
 • Joined

 • Last visited

About lojszczyk

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 10/06/1963

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  z wypożyczalni

 • Zainteresowania
  Kobiety wino i śpiew

Recent Profile Visitors

736 profile views
 1. Ja w Gdańsku prawie zawsze zaczynam poszukiwania od IBIS-a. Kosztuje trochę drożej ale blisko starego miasta, dworca i łatwy dojazd do plaży.
 2. Wyważenie kół pęknięty kord w oponie zniszczona półoś lub przegub łożysko w dyferencjale dyferencjał Jaki przebieg ma auto?
 3. Pośrednik wystawił nas do wiatru. Lecimy do Barcelony
 4. Moim znajomym w passacie pogryzło wyciszenie maski. Nowe wyciszenie przed montażem polałem ACE. Już rok mają spokój
 5. Znowu cały dzień w ASO? Pięknie. Hamulce ważna sprawa
 6. Połączenie jest tylko jeden dzień wcześniej na lotnisko tanich lotów i z Modlina. Czas podróży jest ten sam i do tego trzeba wziąć nocleg. Na dodatek koszt jest 500zł na każdą osobę. Biorąc pod uwagę, że lecimy w czworo, to postanowienie jest na auto.
 7. Dzięki. Od jutra robimy rezerwacje. Lecimy 1 czerwca
 8. Za dwa tygodnie lecimy z Paryża do Kanady. Potrzebuję dzieś w Paryżu zostawić auto na dwa tygodnie. Ma ktoś dobrą miejscówkę? Połączenie lotnicze do Paryża jakoś nam nie pasuje, a na dodatek chcemy trochę zostać na dwa dni
 9. Z okien autobusu widzę czasem, jak ludzie przeględają telefon. Dziś w korku, jakaś pańcia wybierała sukienki na aukcji. Oczywiście wszyscy pojechali, a ona nadl stała. Dopiero klaksony ją obudziły
 10. Dla mnie to auto jest okropne. Dziś na trasie z Warszawy do Wrocławia autostradą spalił 9,4 przy tempomacie ustawionym na 155km/h. Jest głośne, powolne i do tego buja się jak łajba.
 11. Ale ja mam 2008 z motorem od M.K. po modernizacji. Pasat ma napęd na przód i pewnie to jest przyczyna. Chyba dlatego, że nie musi napędzać tych wszystkich mechanizmów? Faktem jest, że w innej marce mam dwa rózne silniki o tej samej mocy i diesel idzie jak wściekły.
 12. Z tym się zgadzam. Ja tam poza ciut mniejszym spalaniem nie widzę żadnych korzyści. Nie wiem co wy widzicie w dynamice diesla subaru? Przecież to straszny muł. Dopiero po zamontowaniu chipa to zaczęło jechać. Szlak mnie trafił gdy na parkingu przesiadłem się z passata 140KM do subaru OTB 150KM. Szmelcwagen okazał się demonem prędkości w porównaniu do OTB. Na drodze wyprzedziła mnie astra i swift.
 13. Nie miałem internetu w Szwecji
 14. U mnie akurat odwrotnie. W drugą stronę, jak pokazuje mi 4,6 to spala 5,0 Jak pokazuje 6,4 to spala 6,8 Jak pokazuje 5,8 to nie oszukuje. Przestałem liczyć.
 15. To szukaj z turbiną do 2004 roku. Zagazuj i ciesz się użytkowaniem w każdych warunkach
×
×
 • Create New...