Jump to content

lojszczyk

Użytkownik
 • Posts

  1303
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

lojszczyk last won the day on March 28 2015

lojszczyk had the most liked content!

About lojszczyk

 • Birthday 10/06/1963

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  z wypożyczalni
  solaris

 • Zainteresowania
  Kobiety wino i śpiew

Recent Profile Visitors

1260 profile views

lojszczyk's Achievements

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..

..:: Uzależniony(a) od Subaru ::.. (5/13)

191

Reputation

 1. Mój ma 290 kkm i ma się dobrze. Nadal serwisowany w ASO. dokładnie 250 kkm od naprawy silnika.
 2. W biurowcach chyba nie ma normy, ale developer wie, że nikt od niego nie wynajmie lokali, jesli nie ma miejsc. Te dwa ostatnie biurowce, które robiliśmy mają pod całym parterem pięć kondygnacji z garażami. Dawne zakłady Norblin, mamy robotę na poziomie minus 4. Następny biurowiec który będziemy robić ma pięć poziomów pod ziemią. Wszystko w centrum Warszawy
 3. Wyjazd do Cavalese już tylko będzie mi się kojarzył z COV19. W drodze powrotnej na początku lutego 2020r już na trasie mierzyli nam temperaturę. Wszystko było ok ale kilka dni potem pandemia dała o sobie znać na promie do Szwecji. Nie wiem gdzie się zraziliśmy, ale skutki odczuwamy do dziś.
 4. Właśnie dostałem wezwanie do sądu w sprawie mojego wypadku w ub roku. Facet ma nadal zatrzymane uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Tylko jakiś cud uratował mi życie. Z auta w całości zostało tylko tylne prawe koło. Na zjeździe z autostrady na ekspresówkę były dwa pasy i łuk w prawo. Ten bandyta przyspieszył i i odbił w lewo na mój pas. Tłumaczył, że "kierownica mu się wyślizgnęła". Zwykle staram się nie jechać długo obok ciężarówki, ale nigdy by mi nie przyszło do głowy, że ktoś celowo chce zabić innego kierowcę. Z auta pomogli mi wydostać się włoscy turyści.
 5. Oczywiście. Samochody demo wiozą na lawecie. Chcesz moje dane?
 6. Widocznie nie wszystko wiesz. Zapewne nie było za Twpich czasów.
 7. Szło bokiem i nie wystawało poza linię ciągłą
 8. A jak to znosi zawieszenie auta na kratkach burzowych?
 9. Mało powiedziane Do tego GEOLANDARY i nieszczęście gotowe
 10. Kiedyś na drodze z Poznania do Warszawy wyprzedziły mnie 4 porsche. Miałem na liczniku ok 200km/h. Spotkaliśmy się na stacji BP. Wszyscy tankowaliśmy. Auta były prowadzone do dilera w Warszawie. Z ciekawości wstąpiłem następnego dnia do dilera, a tam jedno z tych aut miało 100km na liczniku. Kiedyś na początku lat dziewięćdziesiątych w zeszłorocznych fiatach montowano radia i sprzedawano jako nowiutkie
 11. Tak myślałem. Beata Szydło była w szpitalu dokładnie tyle, aby Sebastian miał zarzut o przestępstwo.
 12. No nie wiem czy dobry. Zawsze wymieniałem na samopoziomujące.
 13. Nie wiedziałem, że mogą być zwykłe. Jeśli tak, to może trzeba wymienić tylko sprężyny na twardsze?
 14. A przełożenia w dyfrach miałeś identyczne?
 15. Jeżdżę po Warszawie bardzo mało. Czasem cały tydzień auto stoi. Dopiero w piątki wyjeżdżam na działkę ekspresówką. Przy jeździe 120/140 km/h spala mniej niż siedem litrów. Po zamontowaniu chipa podniosła się elastyczność, bo na piątym biegu przy 1500r/min przyspiesza bez zająkniecia. Nie czuję żadnych wibracji ani duszenia silnika. Dopiero wtedy to auto jakoś zaczęło jechać. Dla mnie to i tak straszny wół, bo drugie auto mam dwa razy mocniejsze. Adres na zamontowanie chipa mogę podać na priv.
×
×
 • Create New...