Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak każda przeglądarka czy klawiatura qwerty w smartfonie ma podpowiedź, ale szczerze pisząc nie zwracam uwage na podpowiedzi i tu niestety mój błąd. Chodź nie ukrywam, że ortografia przydała by się na studiach bo to, aż czasmi wstyd pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeden z ochroniarzy który siedzi w tzw. portierni wpuszczając na zakład samochód w swoim kajeciku wpisuje marke samochodu i dane z tablicy rejestracyjnej.

 

Nic w tym dziwnego ale powstała nowa marka "peżot"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiji przeglądałem tą książkę tzn. głównie rysunkowe obrazki oraz podpisy pod ilustracjami i ośmiele się napisać, że przedstawiaja mniej więcej to co jest zawarte w Twoim filmiku między 15:00 a 15:12. Ku mojemu zdziwieniu przedstawione są też Kobiece Sprawy. Książkę obejrzałem tak jak film Borat czyli tylko urywki. 

Jeżeli komuś podoba się "Wojna żeńsko męska" to ta książka na pewno powinła trafić do domowej kolekcji głęboko schowanej przed dziećmi gdzieś na strychu albo piwnicy. W przypadku braku rozpałki w kominku będzie jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed startem na trasę: Podchodzi taki 15-16 letni pasażer Audi A6 C5 i pyta: "a pan ma kłatro?" ,mówię mu ,że nie mam.A on na to :" to ciężko będzie panu wjechać"
5aaec5bcbfd4b_zimapixers.jpg.thumb.jpg.d3150589d2227c1ee8e74963c52b9056.jpg
Nieświadomość... Trzeba go było zaprosić na forum to by się chłopiec dokształcił.



poszło z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...