Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie na komentarz. Na forum co prawda zwyczajowo zwracamy się do siebie w drugiej osobie, ale...

@@lewen,Jako stały, bodajże od 2008 roku, klient serwisu nie jest Pan w naszym salonie postacią anonimową. Zapewniam, że sprzedawca w żadnym razie nie pozwolił sobie na lekceważenie Pańskiej osoby. W czasie Pańskiej wizyty sprzedawca miał umówiony termin z innymi Klientami, również drugi sprzedawca był zajęty obsługą. Zaproponowano jazdę próbną o jedenastej, ale nie mógł Pan czekać.

 

W pozytywnym znaczeniu! Nie chodzi mi oczywiście o to, że nie zabrano mnie natychmiast na jazdę, tylko o przekaz werbalny i pozawerbalny tego pana... I nie obchodzi mnie, jaki dzień miał - dobry, czy zły. Był w pracy... Na szczęście są inne salony

 

Jestem przekonany, że sprzedawca nie miał intencji, by odniósł Pan takie wrażenie, niemniej jednak w swoim i jego imieniu przepraszam.

Nie uważam się za osobę przeczuloną na swoim punkcie, ale potrafię ocenić nastawienie... Nie będę dłużej roztrząsał tej sprawy. Jeśli jednak pojawią się inne podobne opinie, sugeruję przyjąć, że może coś trzeba zmienić. Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba wiem o co chodzi lewenowi. Też mam podobne wrażenia z wizyt w niektórych ASO Subaru w Polsce. Niby wszystko zgodnie z procedurami, ale jednak boli brak ogłady pracownikow, kultury osobistej i zwyczajnego wyczucia sytuacji. Rozumiem, że nie wszyscy muszą umieć odpowiednio traktować klienta czy posiadać kindersztubę wyniesioną z domu, ale tego może nauczyć sam właściciel firmy. Chyba że i ten nie wie o co chodzi... ;) Dlatego polecam w tej kwestii przyjechać do Grafixu w Białymstoku i poobserwować Subarytę w akcji...:)

Edytowane przez sebachon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

I po raz kolejny +1 ode mnie dla ASO Koper. Tym razem duży przegląd po 120 000 km w Forku plus "DPF story". Bez zanudzania i wchodzenia w szczegóły: znów PEŁNA elastyczność, zrozumienie klienta i rozsądne podejście.

 

Specjalne podziękowania dla Pana Piotra za cierpliwość ;) i doskonałe prowadzenie całej sprawy!

 

Pozdrowienia!

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja nic nie polecam tylko pytam ? mam niedaleko do zakładu i chcę wiedzieć  czy jest godny zaufania czy nie  i tyle.  ASO  to to nie jest tyle wiem ale to nie znaczy ,że nie może być dobry .Myślę ,że ten wątek należało by zmodyfikować i rozszerzyć o wszystkie godne polecenia zakłady zajmujące się Subaru a takiego na forum nie znalazłem.

Edytowane przez ted58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślę ,że ten wątek należało by zmodyfikować i rozszerzyć o wszystkie godne polecenia zakłady zajmujące się Subaru a takiego na forum nie znalazłem.

Myślę, że niezbyt dokładnie zapoznałeś się z Regulaminem, zatem pozwolisz, że przywołam stosowne zapisy: 

 

§1. Zasady ogólne
1.    Forum Subaru - zwane dalej Forum, stanowi własność firmy Subaru Import Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Josepha Conrada 51.
2.    Subaru Import Polska sp. z o.o. wraz siecią dilerską są zwani poniżej Gospodarzem.
7.    Forum jest częścią oficjalnej witryny internetowej Gospodarza i z oczywistych względów prowadzenie działań godzących w interesy Gospodarza nie jest dozwolone.

 

§3. Umieszczanie treści

3.    Niedopuszczalne jest umieszczanie na Forum treści oraz łączy do treści:
        n.    związanych z promowaniem działalności konkurencyjnej wobec Gospodarza,

 

To chyba powinno wyjaśnić sytuację :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Myślę ,że ten wątek należało by zmodyfikować...

 

Ja Ci dam zmodyfikować....  :angry:

 

Pisząc na tym forum - którego właścicielem i gospodarzem jest SIP,  nie byłoby stosowne aby polecać inne zakłady..... chyba nie muszę Ci tłumaczyć dlaczego !?

 

Są też inne strony z których możesz skorzystać i zadać stosowne pytania  ;)

 

Napisz skąd jesteś ..... zobaczymy co jest u Ciebie w okolicy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem się o tym kto jest właścicielem forum i stąd moja propozycja. Teraz jest wszystko jasne.

Jestem z Warszawy i mam niedaleko do zakładu w Józefowie ale nie mam wiedzy jaką ma opinie.

Edytowane przez ted58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem się o tym kto jest właścicielem forum i z tond moja propozycja.

wiesz, skoro szydera na The Forum jest oficjalnie popieraną polityką (przynajmniej przez co bardziej wyluzowanych z nas) to nie powstrzymam się i skomentuję - naprawdę wchodząc na Oficjalne Forum Subaru Import Polska nie skojarzyłeś "właściciela" forum... a ja się dziwię, że ludzie nie rozumieją tego, co czytają, od teraz dziwię się sobie, że się dziwiłem...

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tond 

Jestem z Warszawy

 

Ale bije po oczach i jak tu teraz pisać ......  ;)

 

Myślę, że nie ma sensu brnąć dalej w niezależne serwisy z oczywistych względów.... ze zwykłym przeglądem powinno sobie większość mechaników poradzić..... ale z bardziej skomplikowanymi rzeczami musisz poszukać bardziej specjalistycznego zakładu....

Jeśli któryś serwis nie spełni Twoich oczekiwań bo coś okaże się za trudne to wybierz ASO, masz ich kilka do wyboru......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłem na ten wątek. Przed kupnem mojego Forka oddałem go do ASO w Jeleniej Górze na płatny przegląd przedzakupowy i choć to tylko staruszek 2003, to zostałem tam godnie potraktowany :) i auto przeglądnięte zostało moim zdaniem prawidłowo. Znaleziono wszystkie usterki, które wcześniej zadeklarował sprzedawca plus parę innych drobiazgów.

Pan mechanik, który po kontroli zdawał mi relację i pokazywał wszystko pod samochodem, nie spieszył się i odpowiadał na wszystkie pytania laika i nuworysza subarowego, którym jestem. Nie ukrywał, że zna sprzedawcę (o co nietrudno w Jeleniej Górze, a sprzedawca handluje subarakami na codzień), co zaliczam na plus. Doradził mi działania na przyszłość i generalnie wyszedłem zadowolony, choć lżejszy o 300 złotych.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest tutaj na forum ktoś z ASO-Mikołów ?

Jak tak to proszę o kontakt na PW

 

Ewentualnie ktoś kto ma "jakieś znajomości" w Auto-Test Subaru mógłby się ze mną skontaktować na PW

 

Dzięki i pozdro  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również serwisuję Subaraki w ASO Mikołów i póki co bez zastrzeżeń. Jedynie Pani w recepcji mogłaby się bardziej znać na tym czego jest przedstawicielką + znajomość ceny podstawowych usług. Nie wymagam aby z pamięci wszystko mówiła ale "proszę podać nr. tel., sprawdzę i oddzwonić" byłoby dla mnie wystarczające http://www.forum.subaru.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png

 

Chłopaki w serwisie ogarniają temat, zresztą sam szef (starszy pan) chodzi i goni towarzystwo żeby się nie obijali. Zreszta serwis jest za szklaną ścianą i można sie przyjrzeć jak postępują prace.

ASO Mikolow rzeczywiście znają sie na rzeczy. Sam Szef wie co sie dzieje i sam ma duże pojęcie o Subaru. Ekipie z obsługi osobiście niczego nie mogę zarzucić, jak dla mnie sa konkretni i zawsze chętnie pomagają. Mistrz warsztatu P. Marek jest jak dla mnie czarodziejem bo rozwiązuje problemy których inni mechanicy nie dali rady naprawić. Polecam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również serwisuję Subaraki w ASO Mikołów i póki co bez zastrzeżeń. Jedynie Pani w recepcji mogłaby się bardziej znać na tym czego jest przedstawicielką + znajomość ceny podstawowych usług. Nie wymagam aby z pamięci wszystko mówiła ale "proszę podać nr. tel., sprawdzę i oddzwonić" byłoby dla mnie wystarczające http://www.forum.subaru.pl/public/style_emoticons/#EMO_DIR#/smile.png

Chłopaki w serwisie ogarniają temat, zresztą sam szef (starszy pan) chodzi i goni towarzystwo żeby się nie obijali. Zreszta serwis jest za szklaną ścianą i można sie przyjrzeć jak postępują prace.

ASO Mikolow rzeczywiście znają sie na rzeczy. Sam Szef wie co sie dzieje i sam ma duże pojęcie o Subaru. Ekipie z obsługi osobiście niczego nie mogę zarzucić, jak dla mnie sa konkretni i zawsze chętnie pomagają. Mistrz warsztatu P. Marek jest jak dla mnie czarodziejem bo rozwiązuje problemy których inni mechanicy nie dali rady naprawić. Polecam

Mówicie o aso Edward Szczypka? Orientujecie sie czy zajmuje sie tez gazem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...