Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Czy ktoś w Was serwisuje obecnie samochód w ASO ITS Michalczewski w Radomiu? Jeśli tak, to jakie opinie?

 

Nie wiem czy warto jechać 100 km, a właściwie 2 x 100 km.

 

Byłem tam 12 razy i tyle samo razy zamawiałem jakieś części. Nie mam zastrzeżeń- chociaż już nie ma salonu tylko serwis. Ostatnio dwa tygodnie temu odbierałem częsci do OBK.

Mam pytanie co do serwisu we Wroclawiu.

Od kwietnia zaczynamy prace na biurowcu we Wrocławiu. Na miejscu będą jeździć dwa auta firmowe i czasem ja może będe dojeżdżał foresterem. Wolę wiedzieć czy szukać innego serwisu czy "rydzykować" Wrocław.

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Was serwisuje obecnie samochód w ASO ITS Michalczewski w Radomiu? Jeśli tak, to jakie opinie?

 

Nie wiem czy warto jechać 100 km, a właściwie 2 x 100 km.

 

Ja też mam do nich 80 km i byłem zadowolony z wycieczki. Podejście świetne (Serwisantowi wystarczyła 5 min. przejeźdżak po placu i zdiagnozaował trafnie kilka usterek bolących impreze) brałem też części i byłem na serwisie moge polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ASO we Wrocławiu mam opinię sprzed 4 co prawda lat, ale niesmak trwa nadal. Zleciłem im 3 naprawy i 3 koncertowo spartolili. I w dodatku zapłaciłem jak za zboże. Jeżeli ASO DAWOJ, to tylko jeden mechanik Grzegorz i obsługa kierownika Pana Maćka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dramatu nie ma. Ja jakoś się tam dogaduję, ale żona już nie. Jeździ ze swoim Foresterem do Dzierżoniowa. Mnie się nie chce (leń z dziada pradziada) więc jestem skazany na Wro ;)

 

Dzięki. Zakładam, że nic poważnego się nie stanie, ale wole mieć cos na miejscu niż wozic do Krakowa albo czekać w kolejce do Dzierżoniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w Was serwisuje obecnie samochód w ASO ITS Michalczewski w Radomiu? Jeśli tak, to jakie opinie?

 

Nie wiem czy warto jechać 100 km, a właściwie 2 x 100 km.

 

Po zakupie auta, byłem u nich na sprawdzeniu zawieszenia. Wymienili dwa łączniki tylnego stabilizatora. Sprawdzili geometrię. Nadal waliło gdzieś z przodu przy skręconych kołach niemiłosiernie. Nie potrafili powiedzieć w czym problem (nawet zasugerować). Dowiedziałem się czytając forum. To oczywiście przekładnia - żadnych wątpliwości.

Za robociznę zapłaciłem 100 zł - OK. Ale wydaje mi się, że nadrobili sobie na łącznikach. (ok. 250 zł sztuka:)

Moje ogólne odczucia bardzo słabe - nie jestem zadowolony. Będę musiał zmienić niedługo rozrząd. Wybiorę któreś ASO z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podejście do klijenta w MaxUsłudze poniżej krytyki, Pan sobie pójdzie kupi, nie mamy czasu, niebardzo wiedzą o marce, mieli problem z poziomowaniem świateł, dokładnie z czujnikami przy wahaczach, skończyło się na wycieczce do W-wy. Solix zresztą też nie jest lepszy.

sebxyz

Edytowane przez sebxyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podejście do klijenta w MaxUsłudze poniżej krytyki, Pan sobie pójdzie kupi, nie mamy czasu, niebardzo wiedzą o marce, mieli problem z poziomowaniem świateł, dokładnie z czujnikami przy wahaczach, skończyło się na wycieczce do W-wy. Solix zresztą też nie jest lepszy.

sebxyz

Bo sam fakt, że coś jest ASO jeszcze nie świadczy o tym, że tam są mistrzowie świata. Dla mnie najważniejszym atutem, jaki stanowi o marce ASO to przynajmniej dwóch mega doświadczonych mechaników (z wieloletnim stażem w serwisowaniu Subaru) i uczciwość oraz kultura osobista właściciela. Idąc tym tropem jeżdżę już tylko do GRAFIX-u w Białymstoku i do pewnego jednoosobowego nie-ASO  w Wawie. :)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w Olsztynie jest dramat jeśli chodzi o serwis Subaru. Nie spotkałem nikogo kto byłby zadowolony z tamtejszych usług. Może SIP powinien robić niezapowiedziane audyty ?

No właśnie... Czyżby AGRYKOLEX miał problemy? Bo już go nie ma na liście SIP-u... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie najważniejszym atutem, jaki stanowi o marce ASO to przynajmniej dwóch mega doświadczonych mechaników (z wieloletnim stażem w serwisowaniu Subaru) i uczciwość oraz kultura osobista właściciela.

 

Wypisz wymaluj - ASO Mikołów :) Tylko mechaników doświadczonych kilku, a nie tylko 2 ;) U mnie za miesiąc czas na wizytę i serwis okresowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo powodów, ogólnie - same wady, zero zalet... To multibrandowy salon, gdzie kompetencje serwisu ograniczają się w porywach do wymiany oleju  :biglol:  Zresztą już było o tym w tym wątku pisane. Dlatego naprawdę warto podjechać kilkanaście km do Mikołowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...