Jump to content

rpw

Użytkownik
 • Content Count

  1142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About rpw

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 07/02/1971

Profile Information

 • Skąd
  Wa-wa
 • Auto
  Forester, Sti

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie byłem w SJS na szkoleniu 1na1. Natomiast jeśli miałbym coś radzić, to ja bym wziął najpierw normalny 1szy stopień, zobaczył jak to jest, porozmawiał z instruktorami i dopiero potem decydował albo o 2 stopniu albo o indywidualnym toku. IMO te szkolenia na 1 i 2 stopień bardzo dużo dają. Nie wiem czy nie szkoda kasy na indywidualne.
 2. Ja robiłem swój wydech w Sti u Carfita i bardzo polecam. Z Warszawy co prawda daleko ale warto.
 3. rpw

  Ranking ASO Subaru

  Dzięki Panowie za info. A jakieś aktualne opinie na temat ASO Dawoj?
 4. rpw

  Ranking ASO Subaru

  Czy ktoś w Was serwisuje obecnie samochód w ASO ITS Michalczewski w Radomiu? Jeśli tak, to jakie opinie? Nie wiem czy warto jechać 100 km, a właściwie 2 x 100 km.
 5. Gdzie to pokazuja? Wlasnie pod nia siedze.)) Pozdrawiam z Francji.
 6. Korzystając z długiego weekendu i nie będąc niestety na Plejadach , odwiedziłem moim Lanosem hamownię.
 7. A na Track Day w Poznaniu można zamówić trenera na prawy i zrobić sobie z tego szkolenie? Może mam błędne wrażenie ale jak dla mnie Poznań zawsze był jakiś taki dla bardzo ogarniętych amatorów lub profi. Czyli nie dla mnie...
 8. Moim zdaniem najlepsze szkolenia to SJS w Kielcach. Natomiast bardziej "na szybko" i bliżej masz Wróbla na Bemowie: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/38187-zimowa-rozeta-wrobla-nowa-trasa/page-2 Oprócz tego Ułęż, Nowe Miasto i Tor Kielce organizowany przez Waszkę, Fitnesa albo jeszcze kogoś innego. Tu masz ostatnią imprezę w Nowym Mieście. Bardzo fajne miejsce i można pojeździć z instruktorem. http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/71908-31-maja-sobota-trenujemy-i-grilujemy-w-nmnp/
 9. Pierwszy raz od lat mnie nie ma, co nie ukrywam jest przykre. Natomiast życzę świetnej zabawy. Powodzenia, szczególnie na terenowej. Dawaj Bartek... Choć pewnie znowu Edwin zgarnie trofeum.
 10. Info dla jadących z Warszawy - podobno jest przebudowa trasy Grójec - Mogielnica i bywają spore korki. Wydaje się, że lepiej dojechać do NM katowicką (S8). I zjechać z trasy w miejscowości Huta Zawadzka, następnie jechać do Białej Rawskiej i potem do NM.
 11. ALEX, daj znać czy będziesz jechał. Chciałbym zobaczyć Twoje Sti i poczuć remap by Carfit.
×
×
 • Create New...